3 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (CUTESHARK)

1.AYAK : Son koşusu ölçü olmayan 6-ANGELETTA uygun grubu ile sevdiği mesafeye gelmişse öncelikli olarak yazmak gerekir . İnatçı isim 3-CELAL BABA artan formu ile korku salıyor ne yapacağı belli olmaz. Hafifleşmiş kilosuyla da 5-HAVE A NICE TRIP’i yazarak ilk ayağı geçmeyi umuyorum .

2.AYAK : Önceki koşusunda hiç şansı olmayan 6-ÖZERDİNÇ , Patroniçeye karşı şansı olmasa da rahat bir ikincilik alan 8-GÜLŞEKER ve zorlu grupta gücü yetmeyen 9-NİLDA starttan çıkar çıkmaz en öne gelme uğraşı verecek bu savaşı kim kazanırsa beyaz bayrak ayna yapabilir gibi duruyor .

3.AYAK : Yarış hayatı boyunca tabeladan düşmeyen 2-POMALİN mesafe kısalığından ve starttan geç çıkması yüzünden Ayduru’ya iki defa geçildi . Bu intikamını uzayan mesafede diğer atlardan alabilir diye düşünüyorum . Tabi 1-BABAUÇAN’ı yakalayabilirse .

4.AYAK : Günün en güzel ve zorlu koşusu bu olacak gibi . Şampiyonlar Ligi gibi misali . 2019 yılının bana göre en iyi yarışı olan DOMBRA ve EL NİNO kapışması gerçekten heyecan vericiydi . EL NINO formundayken bile DOMBRA’yı 2200m de geçemedi üstelik Halis Karataş’ın dönüşü beklenilen gibi olmadı. Düştüğü için tereddütlü yaklaşıyor doğal olarak o yüzden önemli bir koşuda birinci gelip beni yatırana kadar kuponuma eklemeyi düşünmüyorum . Bu zorlu koşuda tahmini kurgum : 2-DOMBRA starttan çıkar çıkmaz 1-CAN DADAŞ’la birincilik savaşına girecek . Son 200metreye kadar bu savaş sürecek . Onlara yetişebileceğini düşündüğüm tek isim 3-KINOWA etkili gelerek öndeki ikiliyi yakalayacak ve burun farkı ile kazanacak . Ben bu kurguya kendimi inandırarak üç atı da kuponuma ekliyor ve kalp krizi riskini azaltıyorum :)

5.AYAK : Büyük ihtimal H.KARATAŞ’ın bindiği 2-GOLDEN KİNG açık ara favori çıkacaktır . Buna rağmen 2000m de etkili atakları ile çok rahat gelip birinciliği bulan ve A.SÖZEN ile daha bir çok birinciliğe imza atacağına düşündüğüm 5-ÜNLÜOĞLU benim favorim .

6.AYAK : Birinciliğe hasret olan 1-ERENDIRA grubun en yüksek Handikap puanına sahip . Bu koşuda gelemezse başka hiçbir koşuda gelemez gibi duruyor . Rakip olarak kısa mesafe çimdeki başarısını uzun mesafe kumda gösteremese de tempocu at 10-SIMPLY RED çıktığı gibi yarışı bitirebilir . Sürpriz de ise daha önce hiç start almamış olan 8-BELLA BAMBINO

KUPONUM :

1.AYAK : 6-3-5
2.AYAK : 6-8-9
3.AYAK : 2 – 1
4.AYAK : 3 / 1-2
5.AYAK : 5 TEK
6.AYAK : 1-10 / 8

TUTAR : 11.34 ₺

HERKESE BOL ŞANS . ( TAHMİNLERİNİZİ VE BANKOLARINIZI PAYLAŞMAK İSTERSENİZ BEKLERİM )

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: CuteShark

CuteShark
Adana'da yaşıyorum . 24 yaşındayım . Küçüklüğümden beri atlara olan ilgim sayesinde kumar olarak değil de bir hobi olarak görmüşümdür At yarışlarını . Hiçbir gazete puanlamalarını görmeden kendime has analiz ve yorumlarımı sizinle paylaşmak için buradayım . Herkese '' BOL ŞANS '' diliyorum .
admin
Yönetici
admin

Kupon güzel, bol şanslar Cuteshark

Derince
Ziyaretçi
Derince

Tskler admin

Birsey soracam..bugunku 5550 tl yi bayiden degilde bankadan alabiliyormuyuz..yani banka icin 7000 deniliyor biliyosunuz..ama illa 7000 ve ustumu olmali..bugunku 5550 tl yi vakifbanktan alabiliyormuyuz.net bilgisi hatta ornek olarak bu tip ikramiyeyi bankadan ceken varmi.. biliyosuniz bazen bayiler bu parayi toplayamiur.bilgilendirirseniz sevinirim dostlar..

admin
Yönetici
admin

7000 bin üstü bankadan alınıyor. Altı bayi ve hipodrom gişelerinden. 2019 yılı itibariyle 5.760 TL üstü rakamlara %20 vergi alınıyor. Tam yerinde olmuş ikramiye :)

BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

bol şanslar CUTESHARK

Derince
Ziyaretçi
Derince

Tesekkurler admin .

Ben saniyorum hala 4776 tl den sonra vergi..

Guzel vergiye girmemisim

Kuponun resmiini nasil atabilirim..

İsterseniz tabi kuponum soyleydi

1234578
6 ucan fil
12345
12346
7 pirsus
124678

73.5 tl

Tekrar tskler..

admin
Yönetici
admin

Kuponları yarışlar başlamadan önce atmanız kafidir. Yarış sonrası paylaşımlar kimsenin işine yaramadığı gibi tartışmaya yol açıyor.

Oyunlariniz güzel gidiyor nazar değmesin. Tekrar tebrikler.

Derince
Ziyaretçi
Derince

Tskler admin samimiyetiniz icin.

İzmir programi gercekten sikintili..biraz riskli teklerle bir kupon olusturduk.ancak farkli yerlere gidebilir bol sans.

İlk ayak a.celik iste boyle plaselerde daha sansli

Basta hasanefe sonra ayrimsiz hepsi.. 461253

İkinci a. 1246789 10

Ucuncu a. 1236

Dorduncu a. Yarisin senaryosuna bakinca yuksek tempoda gidecegi muhakkak..bu durumda 3_4 sirasinda gitmesini bekledigim katma deger, virajda 3_4 boy avans alip son metrelere kadar direnmesini bekliyorum. Katma deger ilk bankom.

Besinci a.1245 ayirmiyorum.

Son ayak bileği risklide olabilir.ancak grup cok uygun kilosu ve pilotuda.

1 erendira ikinci bankom

admin
Yönetici
admin

Rica ederim, bol şanslar.

Nolisi Dolisi
Üye
Nolisi Dolisi

Eline Sağlık Cute Shark.
İzmir Oyunum:
Hepsi
2,9,8,10,6,7,4
2,1
3,5,6
4 GünIşığı kalite safkanın son yarışı ışık verdi. 2. kez M.Çiçek ile start alıyor. At atlamak konusunda bir ürkekliği var. En dıştan yürürse kazanır diyorum. Bankom.
1,3,6,10
Tutar: 70tl
Herkese Bol Şanslar Dilerim.