3 ŞUBAT 2019 İZMİR ALTILISI TJK TAHMİNLERİ (MAX)

1.AYAK : Altılı ganyanın başlangıç ayağında son Bursa yarışı başarısız olsa da İzmir’de koşmuş olduğu iki yarışında Lead Soldier ve Muammer Bey gibi kalite isimlere karşı iyi mücadele eden 1.AKYAZILI HAKAN ilk şans verdiğim isimdir..Ben ilk ayaktan risk alarak kendi kuponuma tek atacağım..Rakip yazmak isteyenler öncelikle 6.ANGELETTA başta olmak üzere diğer safkanlara şans verebilir.

2.AYAK : Yarış hayatına parlak bir başlangıç yapmasına rağmen sıkıntılarından dolayı geri alındıktan sonra kendi halinde bir yarış gösterilen, geçen ay sonraki yarışında ise Patroniçe gibi bir isimle baş edemeyen 8.GÜLŞEKER formunu bulmuş göründü..Risk almak isteyenler tek düşünebilir..Ben yanına rakip olarak yine ara verdikten sonra sert grupta bir yarış gösterilen 6.ÖZERDİNÇ yazacağım.

3.AYAK : Apranti yarışında biraz temkinli olmakta fayda görüyorum..Bu sene katıldığı iki yarışında da K.Tokaçoğlu’nun da inatçı stili sayesinde rakiplerine direnerek birinciliğe ulaşan 1.BABAUÇAN ilk şans verdiğim isimdir..Start aldığı 5 Maiden yarışın sonuncusunda zayıf grupta da olsa birinciliğe ulaşan 6.RÜZGARBERK bu yarışla beraber sınıf atlayabilir..7.AÇIKEL tam bir kapalı kutu ben yazacağım..Kurtel ekürilerinden 2.POMALİN ve grup zayıfta olsa son yarışını Kocaeli’nde rahat kazanmış olan 3.TUMBUL ŞEN diğer şanslı isimlerdir..Geriye bir tek 4.UĞURSEL kalıyor onunla beraber diğer eküriye de yazıp bu ayağı kapatacağım.

4.AYAK : 9 Eylül Koşusu’nda tam bir taktik savaşı ve zevkli bir mücadele olacak..Sırasıyla Dombra,Seventh Sense ve Can Dadaş’ın önlerdeki kapışmasının diğer safkanlara yarayacağını düşünüyorum..Uzunda da kazanmayı başarsa da bana göre biraz eksik olan, tam bir orta mesafe atı olduğunu düşündüğüm Kinowa ve Karataş idaresindeki El Nino bunlardan ikisi..Ancak ben hayatının ilk kaba kum koşusunda rahat tempoda viraja gelen ve sonrasında o gün için ağır favori olan Can Dadaş’ı rahat ayırarak Kocaeli Belediye Başkanlığı koşusunu kazanan 6.KATMA DEĞER’in bu koşuyu da lehine çevirmesini bekliyorum.. Bankomdur.

5.AYAK : Arap atlarına ait bu koşuda tüm safkanların eşit şansta olduğunu düşünüyorum..Sıralamam aşağıdaki gibidir.

6.AYAK : 1.ERENDIRA muhtemelen ağır favori çıkacak..Bunu da bu grup için hakediyor..Ancan ben diğer ayaklardan sermayeli geldiğim için yıkılmasını bekleyeceğim..Bu seneki ilk yarışı olumlu 6.MOI JIZNI ve 2.VENUS DAUGHTER öncelikli değerlendirdiğim isimler..İlk yarışına 4 yaşında çıkacak olsa da Özbelge ekürisinin safkanı 8.BELLA BAMBINO ve 1,5 sene sonra yarış gören 10.SIMPLY RED yazarak bu ayakta sürpriz bekleyeceğim.

1.AYAK : 1
2.AYAK : 8,6
3.AYAK : 1,6,7,2,3,4,5
4.AYAK : 6 (Banko)
5.AYAK : 5,1,2,4,7,6,3
6.AYAK : 1,6,2,8,10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
CuteShark
Üye
CuteShark

Bol şanslar . Katma Değer’i ben de kuponuma ekleyeceğim . Admin-Derince ve Sen KatmaDeğer’i favori tutuyorsunuz eklemezsem olmaz .