3 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GOLDEN KING BANKOM)

1.AYAK: Geçen sene bu gruba denk dereceler ile seri kazanan 6 – ANGELETTA, son koşusunda Innovation’dan kafayı almak için sarfettiği efor yarışı sonuncu bitirmesine sebep oldu. O yarışı sonrasında iyi işler çıkaran bu isim güzel bir sürprize imza atabilir. 1 – AKYAZILI HAKAN’ın koşusu bu grup için ölçü olmayıp favoriye en yakın rakiptir.

2.AYAK: Güzel işleri ile 2 – TUĞALP, 7 – VANLIMAHO, 8 – GÜLŞEKER, 6 – ÖZERDİNÇ favorilerim. 9 – NİLDA sürprizde önerimdir.

3.AYAK: İlk uzun mesafe tecrübesi olsa da gruptan biraz fazla gözüken 2 – POMALİN favorim. Risk alınarak tek atılabilir. Son 2 yarışını da bu mesafede kazanan 1 – BABAUÇAN ve 6 – RÜZGARBERK rakipleridir. Kocaeli’nden formda gelen 3 – TUMBUL ŞEN sürpriz.

4.AYAK: Kocaeli pistinde Candadaş’ın güle oynaya tempo koyduğu yarışta sonlarda rakibi kolayca geçen ve 3 boyda fark yapan 6 – KATMA DEĞER favorim. Geçen yarışın Dombra ile girdiği müthiş mücadeleden 2. ayrılan 5 – EL NINO sürtüşmeden dolayı sprintini atamadı hissi verdi. Favoriye sıkı rakiptir.

5.AYAK: Son koşusunu kazanırken çok iyi gözüken 2 – GOLDEN KING uygun grupta bankom.

6.AYAK: Koşu gören 1 – ERENDIRA müsait grupta şansı yüksek. İlginç bir orijine sahip ve iyi galopları bulunan 8 – BELLA BAMBİNO ilk defa koşacak olmasına rağmen müsait çatıda kuponumda olacak. Favori eksik koşarsa diğer isimler şablonda.

Güncelleme: İlk ayak 5 – Have a Nice Trip ve 2. ayakta 1 – Uçan Uçan eklendi.

Uçan uçan yarıştan çıktı.

Kupon

6-1-5
2-7-8-6-9
2-1-6-3
6-5
2
1-8-2-3-6-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

bol şanslar admin

CuteShark
Üye
CuteShark

Bol şanslar admin