Ana Sayfa / Tahminler / 3 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GOLDEN KING BANKOM)

3 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GOLDEN KING BANKOM)

1.AYAK: Geçen sene bu gruba denk dereceler ile seri kazanan 6 - ANGELETTA, son koşusunda Innovation'dan kafayı almak için sarfettiği efor yarışı sonuncu bitirmesine sebep oldu. O yarışı sonrasında iyi işler çıkaran bu isim güzel bir sürprize imza atabilir. 1 - AKYAZILI HAKAN'ın koşusu bu grup için ölçü olmayıp favoriye en yakın rakiptir.

2.AYAK: Güzel işleri ile 2 - TUĞALP, 7 - VANLIMAHO, 8 - GÜLŞEKER, 6 - ÖZERDİNÇ favorilerim. 9 - NİLDA sürprizde önerimdir.

3.AYAK: İlk uzun mesafe tecrübesi olsa da gruptan biraz fazla gözüken 2 - POMALİN favorim. Risk alınarak tek atılabilir. Son 2 yarışını da bu mesafede kazanan 1 - BABAUÇAN ve 6 - RÜZGARBERK rakipleridir. Kocaeli'nden formda gelen 3 - TUMBUL ŞEN sürpriz.

4.AYAK: Kocaeli pistinde Candadaş'ın güle oynaya tempo koyduğu yarışta sonlarda rakibi kolayca geçen ve 3 boyda fark yapan 6 - KATMA DEĞER favorim. Geçen yarışın Dombra ile girdiği müthiş mücadeleden 2. ayrılan 5 - EL NINO sürtüşmeden dolayı sprintini atamadı hissi verdi. Favoriye sıkı rakiptir.

5.AYAK: Son koşusunu kazanırken çok iyi gözüken 2 - GOLDEN KING uygun grupta bankom.

6.AYAK: Koşu gören 1 - ERENDIRA müsait grupta şansı yüksek. İlginç bir orijine sahip ve iyi galopları bulunan 8 - BELLA BAMBİNO ilk defa koşacak olmasına rağmen müsait çatıda kuponumda olacak. Favori eksik koşarsa diğer isimler şablonda.

Güncelleme: İlk ayak 5 - Have a Nice Trip ve 2. ayakta 1 - Uçan Uçan eklendi.

Uçan uçan yarıştan çıktı.

Kupon

6-1-5
2-7-8-6-9
2-1-6-3
6-5
2
1-8-2-3-6-10

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
BAY BALCI
Ziyaretçi
BAY BALCI

bol şanslar admin

CuteShark
Üye

Bol şanslar admin

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.