istanbul altili tahminleri

3 MAYIS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (TIMOTHY)

Selamlar herkese; umarım yazdığımız ganyan olur.
1.ayak: Yarın büyük ihtimalle favori çıkacak olan (12) PETİT KURT her ne kadar bunu hak ediyor ise de; yarışın çimde ve uzun mesafede olacak olması ve bu tayların bir çoğunun böyle bir yarışa ilk kez çıkacak olmasından dolayı burada başkaca taylara da şans tanınması gerektiği kanaatindeyim. My Billionaire’in anneden kardeşi (11) VOLTA, Unutulmaz Hakkar ve Galiphan’ın kardeşi (9) TORUN RÜZGAR ve (4) GENEROUS ALLY de şanslı olabilecek taylar. Sürpriz ise Sadettin Boyraz’ın tercihini alan By My Shadow’un anneden kardeşi (7) ROCKİNG OUT olabilir.

2.ayak: Yine 22 bilinmeyenli bir denklem ile karşı karşıyayız. Handikap 14, 1900 metre çim 4 yaş arap yarışı ve atların hepsi yine ilk defa bu pist ve mesafede yarışa çıkıyorlar. Yani performans olarak düşük atların hangisinin nefesi son düzlükte yetecek bilinmez. Kim öle, kim kala… Ancak orjin olarak çim yapabileceğine inandığım ve performans olarak da nispeten iyi bulduklarımı sıralamam en doğrusu olacaktır. Öncelikle favorim yavruları çimde iyi performans gösteren Burçin yavrusu (4) UMURŞAH. Çimde iyi koşuları bulunan (6) AKSAKAL, Çimin şampiyon atı Karaeser ile anneden kardeş (10) ÇAMLIBEL, performansları ile (1) RACİ, (3) ALİNAZİK, mesafeye yatkın (11) TİLKİ, (12) HABERŞAH ve (2) YALIKAVAK koşunun diğer şanslı isimleri. Ancak bütçeler dahilinde at yazılması taraftarıyım.

3.ayak: 01.05.2017 tarihli 400 22,20 – 600 33,90 Rahat galobuyla daha sert gruplarda bile iş yapabileceğine inandığım, çimde iyi koşan (3) ACQUAPURA bence günün en sağlam bankosudur.

4. ayak: Ahmet Çelik’in tercihi ile (8) GÖZYAŞI GECESİ favorim. Rakibi, 60 günlük istirahat sonrası dinçlikle iyi koşacağına inandığım, çimin şampiyon atlarında birçok grup yarışı kazanmış (3) BAŞSEKLAVİ dir.

5.ayak: (5) GREAT MASTER, (3) GOLDINIADİS ve (4) YİĞİTER ilk planda öne çıkan isimler. Ancak her an ters bir yarış koşabileceğine inandığım (13) BUNGALOW, hep iyi koşan müzmin maidenler (15) SADO BY SADO ve (7) BELEKİ yarışın diğer şanslı isimleri. Yarışın bombasını ise idmanlarda kıpırdanmalar içinde olan (14) KUMCAMET yapar.

6.ayak: (6) ÜNALAMCA ve (4) ADINI SEN KOY arasında bir yarış. Kim kimi atlatırsa ganyan olur.

TAHMİNLERİM:
1.ayak: 12-11-9-4 // 7
2.ayak: 4-6-10-1-3-11-12-2 // 5-7-18-17-19-21
3.ayak: 3 ACQUAPURA – BANKO
4.ayak: 8-3
5.ayak: 5-3-4-13-15-7 // 14
6.ayak: 6-4 ——— Şablon 46,08 TL.
Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Timothy yeni yazarımızdır.

Aramıza hoşgeldiniz, bol şanslar.

Timothy

Çok teşekkür ederim. Herkesin bahtı açık olsun. Umarım faydalı olurum.

can911

Hoşgeldiniz Timothy, isabetli ve renkli yorumlara inşallah

Adrian

Başarılar Timothy, hoşgeldin

Timothy

Can ve Adrian dostlar, iyi dilekleriniz için teşekkürler. Kazançlı bir gün olur inşallah

ALTINCI HİS

Bol sanş….

İsmail28

Selam timoty yorumlardan ozellikle takip ettigim kisiydiniz yorumda bulunmaniza cok sevindim hepimiz icin hayirli olsun.

ETC

Timothy dostum aramıza yeniden hoşgeldin.
Şimdi sıra sende,
İlk görev yarışseverlere göstereceğin yolda, zafere ulaşabilmelerine,
O heyecanı yaşayabilmelerine vesile olabilmek…

Not: kuponun harika

Bombaci

Timothy bey selamlar hoş geldiniz. Bu zor ve çetin yolda destekçinizim :) bol sanslar dilerim.