istanbul altili tahminleri

3 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

İstanbul’da zor bir program olduğunu düşünüyorum. Oyun çok büyüdüğü için tuttuğum bazı atları dışarıda bırakarak risk aldım.

1. AYAK: İlk yarışında öne düşerek koşmasına rağmen uzun mesafede daha başarılı olacağını düşündüğüm 4 numaralı GENEROUS ALLY favorim. 9 numaralı TORUN RÜZGAR, 12 numaralı PETIT KURT 11 numaralı VOLTA. Bu ayakta şans tanımama rağmen ekürileri dışarıda bıraktım.

2. AYAK: Günün en kalabalık ve zor yarışı. Ön planda tuttuğum bir at yok, kalabalık bir sıralama yapacağım.

3. AYAK: Zorlu programda tek tercihimi bu ayakta kullanacağım. 100 gündür koşmamasına rağmen 3 numaralı ACQUAPURA’nın son virajda öne fırlayıp aldığı avansı iyi değerlendirerek kazanmasını umuyorum.

4. AYAK: Kızılhan ve Şahin Tepesi harici gelecek atlar benim için sürpriz olmaz ancak 8 numara GÖZYAŞI GECESİ, 1 numaralı BUDAKHAN ve 4 numara KARACABEYASLANI ile bu ayağı geçmeyi umuyorum.

5. AYAK: Daha başarılı olduğu çime çıkan 4 numaralı YİĞİTER’den etkili bir yarış bekliyorum. Tuttuğum diğer isimler 5 numaralı GREAT MASTER, 3 numara GOLDINIADIS ve 7 numaralı BELEKİ. Ancak 3 atla bu ayakta geçmek için Beleki dışarıda kalan isim oldu.

6. AYAK: 1 atı dışarıda bırakmak bazen kötü tecrübeler yaşatsa da o riski alacağım ve son ayağı 1 at harici kapatacağım. Sıralamam şablonda

ŞABLONUM
1.AYAK: 4,9,12,11
2.AYAK: 6,3,18,10,9,2,4,8,3,1,7
3.AYAK: 3
4.AYAK: 8,1,4
5.AYAK: 4,5,3
6.AYAK: 5,4,3,6,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar kardeş

ALTINCI HİS

Bol sanş…..

Bombaci

Hayırlı olsum bol şanslar dilerim

ozgun1

Bol şans başarılar

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x