3 MAYIS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

TRUSTABLE; Çok klas bir eküriye aynı zamanda da yüksek kan hattına sahip olan safkan bugüne kadar istenilen performansı sergileyemedi. Son koşusunda ciddi bir faule mağruz kaldığı için tabela dışında kalan safkan bugün ilk kez çim pistte çıkıyor. Yatkın olduğunu düşündüğüm pistte tatlı bir sürprize imza atabilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise ilk startında dördüncü olmasına rağmen güzel bir derce elde eden VOLTA aynı gün koşulan maiden mücadelelerin ikincilerinden daha iyi derece elde etmişti, buda demek oluyorki o koşularda start almış olsaydi birincilik mücadelesi içinde olması kaçınılmazdı. Bu yüzden kesinlikle değerlendirilmeli.

GÜNÇALDI; Son koşusunda pistten etkilendiği için ölçü almadığım safkan bir önceki koşusunda güçlü rakibi ADINI SEN KOY isimli safkanın arkasında güzel bir ikincilik elde etti. Zira önceki koşularında sürekli tabelada gezen GÜNÇALDI bugün uygun rakiplerinin yanında fotoya uzanmasını beklediğim safkandır. Tecrübesiz aprantisiyle bile daha sert gruplarda koşu kazandığınıds göz önünde bulundurursak bugün M.KAYA idaresinde çokta riskli olmadığı kanaatine varabilirsiniz.

ACQUAPURA; Hem anne hemde baba hattından potansiyeli oldukça yüksek olan safkan Ankara koşusunu saymazsak ki burda pistten olumsuz etkilendiğini düşünüyorum geri kalan tüm koşularında tabelada yer bulup git gide formunu yükseltti. Buna rağmen henüz kalitesini tam olarak yansıtamayan safkan bugün ilk etapta şans verdiğim safkandır. Gruptaki en güçlü rakibi ise henüz kendisinin gösteremeyen LUSINGA‘dır.

GREAT MASTER; Geçtiğimiz yıl özellikle çim koşularda oldukça üstün performan sergileyen safkan bir süre geri alındıktan sonra bir koşu görüp etkili bir şekilde hazırlık dönemi geçirdi. Bugünse sevdiği pist ve mesafede uygun kilosuyla fotoyu önde geçebilir. Banko tercihimi ikinci ayakta kullanmasaydım tek tek yazabilirdim.

RODOSTO; Daha üst gruplarda sergilediği performanslar neticesinde bugün dişine göre rakiplerinin yanında fotoyu önde geçebilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise koşunun favorisi olan ADINI SEN KOY olur.

1.AYAK : 10.11.9.7.12.8
2.AYAK : 7
3.AYAK : 3.8.10
4.AYAK : 3.1.6.8.7.5
5.AYAK : 5.3.2.1.6.4.10.13.9.8.7
6.AYAK : 5.4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Ramazan Bey

can911

Gönlüne göre kardeşim, tevziye göz diktiğin anlaşılıyor şablondan :-)

Adrian

Başarılar Ramazan, eline sağlık

ALTINCI HİS

Bol şanş….

Bombaci

Sana zaten bol sanslar :):)

ozgun1

Bol şans :) 2.ayakta iyi olan kazansın Ramazan Bey :)

11
0
Tahmin paylaş.x
()
x