istanbul altili tahminleri

3 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ -İLGİNÇ BANKO- (ÖZGÜN)

Zor ve bir o kadarda keyifli geçmesi muhtemel bir İstanbul programıyla beraberiz. Yazdığımız gibi gelmesi, şans getirmesi dileklerimle.. 1.Ayak: Maiden mücadeleyle güne başlıyoruz. Mesafe tecrübesinin ön plana çıkacağını düşündüğüm bu koşuda, ilk tercihim şartlı ve handikap koşularda dahi ismini duyurmayı başaran 9-TORUN RÜZGAR ilk tayım. Kısa ara sonrası 2000’de yarış gören Hasafet arkası 2.liğini beğendiğim 12-PETİT KURT, istatistiklerimden yola çıkarak, S.Boyraz’ın Maiden atlara iyi binmesi ve Kurtellerin atı olması sebebiyle kaliteli olduğuna inandığım 7-ROCKİNG OUT.. Bu 3 safkanla ilk ayağı geçmeye çalışacağım. Çok at yazanlara ilk yarışları olumlu hayatlarının henüz 2.yarışlarında uzuna çıkmalarına rağmen 11-VOLTA, 4-GENEROUS ALLY ve 5-GRAND EFE daha sonraki ihtimaller…

2.Ayak: Günün enzor ve en kalabalık koşusuyla beraberiz. Bana göre yarış karakteri pek olmayan, vasat safkanların bir araya geldiği mücadelede belkide sezonun en yüksek ganyanınıda karşımızda görebiliriz. At yazmaya başladığımızda 1’den 22’ye kadar bütün safkanları yazmamız gereken bu koşuda, ben birazda risk alıp, burdaki rakiplerine oranla kalitesine güvendiğim, beklentilerin enazından burdaki rakiplerinden daha fazla olduğunu bildiğim, yaptığım çalışmalar doğrultusunda pekte haksız olmadığımı gösteren, hislerimede güvenerek, çok fazla trafik sorunu yaşamaması durumunda, sonlarda grubu sırtına alıp geleceğini düşündüğüm 1-RACİ rakipsiz BANKOMDUR..

3.Ayak: 98 günlük arası olmasına rağmen, arka arkaya yaptığı uzun galoplarla bu yarışa katılacak olan, son sprintinde 400’ü 33,80 gibi bir derece çıkarıp adeta ayakları yere değmeyen, gruptan üstün güç ve kalitesiyle 3-ACQUAPURA alternatif tekimdir. Ben yanına A.Çelik idaresinde geçen sezon çimde burada iyi yarışları olan 10-URFA GÜLÜ ve 1-GÜL AYŞE yazarak, favorimin sallanmasını bekleyeceğim..

4.Ayak: Programa ilk baktığımda tek olur diyerek düşündüğüm, yarışın KV6 olduğunu görünce duraksadığım, inceleyince rakipleri olduğunu gördüğum 8-GÖZYAŞI GECESİ yinede ilk atımdır. Detaya girmeden sırasıyla, 4-KARACABEY ASLANI, 5-KIRKPINAR, 1-BUDAKHAN, hızlı gitmesi muhtemel koşuda sonlarda acı sprintini tutturabilirse 3-BAŞSEKLAVİ’yi ayrımsız yazıyorum.

5.Ayak: Yine zor geçmesini beklediğim koşuda M.Çiçek idaresinde 5-GREAT MASTER yarışı kolaya çevirebilir. Rakipleri sırasıyla, sevdiği çime bu kez Ö.Yıldırım idaresinde çıkan 4-YİĞİTER, henüz maiden olmasına rağmen çim pistte istikrarlı ve çalışmalarında istekli görüntüsüyle 14-KUMCAMET. Dileyen bu üç isimle burayı geçebilir.. Geniş kuponlar için 3-GOLDİNİADİS, 7-BELEKİ, 15-SADO BY SADO, burayı daha kalabalık tutacağım, at yazmam gerekiyor diyenlere, 6-AĞA EFENDİ, 9-HOŞGÖRÜ daha sonra ele alınması gereken isimlerdir..

6.Ayak: Farklı bir kalitesi ve kumaşı olan, hatta beni izlerken babasını izliyormuş hissine kaptıran, çok farklı yerlerde göreceğimize inandığım 4-ADINI SEN KOY, günün TJK Bankosu, benim ise Alternatif tekimdir. Ben yine yanına 5-RODOSTO, 3-KORİK yazıp bekleyeceğim..

9-12-7
1 RACİ BANKO
3-10 /// 1
8-4-5-1-3
5-4-14 /// 3-7-15-6-9
4 Alternatif Tek /// 5-3

Küçük Şablon: 5.40
Geniş Şablon : 64.80

NOT: Kupon küçültmek isteyenler, 5.ayaktan, geriye doğru eleme yapabilir..BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar kardeş

ALTINCI HİS

Bol sanşş

Bombaci

Hımmmm. Ilginç banko dan bir dal alırım:) bol şanslar

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x