istanbul altili tahminleri

3 Mayıs 2017 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Gianluca)

1.Ayak: At yarışlarında ki uzun süreli tecrübem bana maiden İngiliz yarışlarında dişi at favoriyse tek yazmamam gerektiğini öğretti. Bundan çok kez yarar gördüm, nadiren de yanılttı beni. O yüzden (12) PETIT KURT ‘un favori olmasına bir sözüm olmasa da yanına at yazacağım kesin. Gazi şampiyonu Miramis yavrusu (8) SENDE GEL , babası Gazi şampiyonu Anatoly, anneden de Dişi Tay deneme galibi Silent Cat’in kardeşi (1) ANATOLIAN BULL (bu orjine bültenlerde puan çıkmamış!) , mesafe tutarsa (11) VOLTA, formsuz jokeyine rağmen tabelada ki yarışlarıyla (9) TORUN RÜZGAR ve son olarak ta (3) ERPRESS kuponuma yazacağım taylardır.

2.Ayak: İnsanı altılı oynamaktan soğutan bir yarış:) . Ama yine de tuttuğum atları sırasıyla yazayım. Önde birbirleriyle uğraşmazlar ve biri tek başına önde kalırsa diye korktuğum (11) TİLKİ ve (17) TAŞOVA , gruba göre iyi yarışları olan Toşur yavrusu (1) RACİ, uzuna gittiğini son yarışlarında gösteren ve çimi de olan (2) YALIKAVAK ,ekürisi Budakhan ile yaptığı galopta iyi görünen (4) UMURŞAH, (3) ALİNAZİK , idman pistinde ki pırıl pırıl görüntüsü ile (21) AKGÜNDÜZ ve son olarak maiden olmasına rağmen (18) BEYHANSULTAN.

3.Ayak: Ara vermesine rağmen çok hazır olduğu çalışmalarında belli olan (3) ACQUAPURA alternatif bankomdur. Rakipleri (1) GÜL AYŞEM , (2) HATCHE ve sevdiği pisti bulan (10) URFAGÜLÜ olacaktır. Bomba (5) BERENSULTAN.

4.Ayak: Bence hayatının en iyi durumunda olan, süper orjinli (1) BUDAKHAN net favorimdir. Rakip; yarış gören ve bu il ve mesafede en iyi dereceye sahip (8) GÖZYAŞI GECESİ olacaktır.

5.Ayak: Hayatının dördüncü yarışında bu pist ve mesafede rakiplerini sürklase ederek maidendan çıkan ve kendisinden beklentileri yukarı çeken bir at olan (5) GREAT MASTER bankomdur. Kanımca at ufak tefek sorunlar yaşadı ve sahiplerinin beklentisini şu ana kadar karşılayamadı. Yoksa babası İrlanda erkek tay deneme (2000 guineas) kazanmış Mastercraftsman olan bu safkan handikap 15 lerde olmazdı bence. Son 1400 kum yarışının tamamen galop amaçlı olduğunu düşünüyorum ve son 300 de güce bindirip kazanmasını bekliyorum. Bu at bugün gelmezse de vazgeçmeyin takip edin , tavsiye ederim.

6.Ayak: Son ayakta handikap puanı gruba göre düşük(bunu az yarış koşmasına bağlıyorum) olmasına rağmen derece(son 1300 derecesi 1.25.71 i 1400 e uyarlarsak 1.32.30 çıkar ki bunu yapan bir rakibi yok) ve jokey faktörleri ile (4) ADINI SEN KOY kazanabilir. Rakipleri (5) RODOSTO ve önde boş kalması çok zor görünsede (1) ÇERMİ KHAN olur.

Altılı Şablonu:

1)  12,8,1,11,9,3

2)  11,17,1,2,4,3,21,18

3)  3//1,2,10//5

4)  1,8

5)  *5*

6)  4//5,1

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ALTINCI HİS

Bol şanş

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x