elazig altili tahminleri

3 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ RİSKLİ BANKO (ÖZGÜN)

1.Ayak: Program zor bir koşuyla başlıyor. İlk ayağın altılının kaderini belirleyeceğini düşünüyorum.Son yarışında kazanıra kadar giren 8-HÜR TUMBUL ilk atım. 126 günlük arası olmasına rağmen çalışmalarına bu pistte devam eden 5- MOONBOW, istikrarlı ve formda safkan 3-BEST TİME BEST, ara sonrası yarış gören 1-METİN BABA, son yarışını kazanan hafif kilosuyla 9-SIGHT SEERS, Kocaeliden geldikten sonra idmanlarında farklılaşmaya başlayan 11-ERSELCUK, yaşlı kurt 4-HULİN, tabelaya yakın koşuları ile 10-LİFE İS A BREEZE yazarak bu ayaği geçmeye çalışacağim.

2.Ayak: Yine zor geçmesi beklenen maiden koşuyu kolaya çevirmek adına, Elazığdaki ilk koşusunda tatminkar bir ikincilik elde eden 1-BRUSK’u banko olarak öneriyorum.

3.Ayak: İlk koşusunu kazanan tayların biraraya geldiği koşuda, derece olarak çok ön plana çıkan 1-SATANHAN eğerki kilo problemi yaşamazsa koşuyu lehine çevirir,. Aksi durumda son yarışında Sürdirek favori gösterilen ve koşuyu ekürisinin kazandıgı 5-UCARKANAT-6-İSYANIMSIN ekürileri ilk ve tek rakibidir.

4.Ayak: Son yarışını çok rahat kazanan, bu yarısada agırliğinı koyacağinı düşündüğüm 2-CEKO, son kostuğu koşudan sonra mesafenin 100 metre uzamasinin lehine olduğunu düşündüğüm bu pisti seven 1-VOLKANIMSIN arasındaki mücadele kazananı belirler.

5.Ayak: İki kez üst üste kazanan 9-TEKİNEFE uyumlu binicisi H.Altunkiliç idaresinde hat-trick yapmaya yakındır. Ben yanına rakip olarak Tekinefe arkası ikinciliğini çok beğendiğim 8-AKTEMUR, ve 7-KATI KAZAN’ının ayrımsız kuponlarda bulundurulması taraftarıyım.

6.Ayak: Artık kazanma vaktinin geldiğini düşündüğüm 6-YAKIŞIKLI COCUK Alternatif trk adayımdır. Ancak son metrelerde sallanması durumunda ilk yarışında tatminkar bir 6.lık çıkaran 4-KEBNEKAJNE ve doğunun kral jokeyi F.Yardımcının tercihlediği 5-TURBINE ayrımsız kuponumda bulunduracağim..

8-5-3-1-9-11-4-10
1 BRUSK BANKO
1-5
1-2
9-8-7
6-4-5
KUPON BEDELİ: 11.50
BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Özgün

ETC

Bol şans dilerim Özgün dostum…
Bu defa güzel haberler bekliyorum senden..
Ben de İstanbul tahminlerimi sunacağım tahmin bölümü açıldığında
Beklemedeyim

USTATCI

BEnde ilk yarışın zor geçeceğini düşünüyorum fakat 2. Ayakta benim TEK’im 4 numara nizami oldu

2. Ayak 4
3. Ayak 1
4. Ayak 1 numara banko olarak yazılabilecek atlar ben 2. Ve 3. Ayak ile kurgu yaptım bol şans kuponum huzurlarınızda

Adrian

Başarılar Özgün

USTATCI

3. Ve 4. Ayaklara göre kurgum

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x