Ana Sayfa / Tahminler / 2 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ TOYGAR BANKO (ÖZGÜN)
kocaeli altili tahminleri

2 MAYIS 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ TOYGAR BANKO (ÖZGÜN)

KOCAELİ TAHMİNLERİ. Yazdığınız gibi gelmesi ve şans getirmesi dileği ile.. Bol Şanslar..

1.Ayak: Şartlı4 yarışta 103 Handikap puanıyla direk sırıtan ve bu pist mesafeyi seven, seri ikincilikleri sonrası kazanma zamanı geldiğini düşündüğüm 3-CLARK KENT ilk atım. Sonrasında yine mesafeyi ve bu pisti seven 1-BAİLAMOS, sprint mesafesinin iyi ayarlanması halinde 7-TAMERLANO ilk plandaki rakipleridir. Daha sonra 67 günlük arası olmasına rağmen çalışmalarında adeta ben bu koşuyu kazanırım diyen (uzunu daha iyi olduğunu düsünsemde) 8-KOSTANAY, ve takip atlarımdan 2-VELİAHT daha sonraki ihtimallerdir.

2.Ayak: Katılmış olduğu 2 Handikap16 mücadeleyi bana göre daha sert rakipler arasında ve ağır kilolarla kazanma başarısı gösteren 1-AHMİN bu koşuyu kazanmaya en yakın safkandır. Kuponumun alternatif tekidir. Ancak ben burada sürpriz arayacağım. Tam bir uzun mesafe atı olduğunu düsündüğüm, galoplarında hedef yapıldığını düsündüğüm 3-PEKSOYUNOĞLU ilk rakibidir. Daha sonra yine uzun mesafeyi seven 2-BEYREK, artık sprintini bir yerlerde tutturmasını beklediğim 10-HONG KONG sırasıyla rakipleridir.

3.Ayak: Burada ayrı parantez açacağım isim, ilk defa koşacak olmasına rağmen,  60 kg gibi galoplarla hazırlanan, usta ellerde bakılan, bugün daha önceki yarışlarında pek varlık gösterememiş rakipleri arasında 3-KAÇIN KURASI ilk safkanımdır. Takibimdeki 1-BURUNDİ ilk rakibidir.  4-LİBERATİON,5-ARMAGEDDON ve ekürilerden 6-ÇIKOK ŞOVGEN, 8-THE QUEEN SİLVER daha sonraki ihtimallerdir. Kapamaya kadar gidebilecek bir ayak..

4.Ayak: Kalite olarak buradaki rakiplerinden üstün olduğunu düşündüğümüz ve bildiğimiz 2-ZEYTİNBAĞI kazanması olağan neticedir. Günün TJK bankosu, benim ise alternatif tekimdir. Son yarışında güzel bir ikincilik elde eden 6-GÖRKEMLİ ilk rakibidir. Calışmaları olumlu ve gayet güzel olan 3-GÜMÜŞBAHAR çok bomba arayanlara özel tavsiyemdir.

5.AYAK: Kalitesinden kesinlikle sual sorulmayacak, tam pist ve mesafesinde start alan K.Tokaçoğlu idaresindeki 6-BURKAL'ın kazanması olağan neticedir. Ancak yarışın Şartlı5 olması ve istatiklere göre favorinin pek kazanamadığını varsayarsak sırasıyla, 2-NASUHOĞLU, yine hızlı gidecek koşunun lehine olduğunu düşündügüm, sprintini tutturabilirse 3-BAŞKAYNAK, daha sonra 1-EYVAH UZUN MEHMET yazıp bu ayağı kapatıyorum.

6.Ayak: Son yarışında Şartlı 5 yarışta bu pist ve mesafede, Magrip arkası ikinciliğinde 1.54.31 gibi bir derece çıkaran ve bana göre kazanan kadar iyi koşan, çalışmalarındada formunu koruduğunu gösteren 3-TOYGAR'ın burdaki uygun rakiplerine üstünlük kurmasını bekliyor, BANKO olarak öneriyorum.

3-1-7-8-2
1 AHMIN // 3-2-10
3-1-4-5-6-8
2 // 6
6-2-3-1
3 TOYGAR BANKO

Küçük kupon: 7.20
Büyük kupon: 57.60

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Kaldı son iki ayak. Rastgelsin.

admin
Yönetici

Toygar bekleyenler ?

ETC
Üye

Harika başlangıç, devamı ondan harika.. Ama finiş pek de öyle olmasa da canımız sağolsun…
Ben yine de tebrik etmek istiyorum isabetli tahminlerinden ötürü.
Devamının gelmesi dileğiyle

USTATCI
Üye

Tebrikler bu arada yurt dışı yorumları da artık gelmeli 6 lıyı yatıramadım yarışı izlerken 5 li yapmak zorunda kaldım kuponu paylaşmak isterim

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..