elazig altili tahminleri

3 Mayıs 2017 Çarşamba Elazığ Altılı Ganyan Tahminleri (Gianluca)

1.Ayak: Günün ganyanının da olduğu içinden çıkılması en zor ayak; favori son yarışında ki üçüncüğünü çok beğendiğim uygun sıklet ile start alacak olan (8) HÜR TUMBUL‘dur  , plaseler son sprinti iyi olan (3) BEST TIME BEST , ara vermesine rağmen nefes açmaya yönelik çalışmaları ile (5) MOONBOW,  son yarışı ışıklı (9) SIGHT SEERS ve sürpriz olarak ta (12) FARUK yazılabilir. Bu atların yanına herkes tuttuğu atları ekleyip kapamaya gidebilir ki doğrusu da bu sanki…

2.Ayak: Bu maidenda iki tay çok ön planda ,bunlar (1) BRUSK ve (4) NİZAMİ ,bu taylar son yarışlarında kazanmaya çok yakın olduklarını gösterdiler. Buna rağmen rakip yazmak isteyenler için (5) WARRIORSON ve (3) GRAND BOSPHORUS ‘u değerlendirebilirler.

3.Ayak: Şartlı 1’de ki derecesi ile grubun üstünde bir tay izlenimi veren (1) SATANHAN alternatif banko olarak yazılabilir. Bana göre kilo dezavantajı yaşarsa tek rakibi var o da eküri destekli (4) AKERSAN.

4.Ayak: Yine bir atın favori olarak sivriltildiği ama benim cazip at beklediğim bir KV7 yarış. Favorim son yarışı handikap 14 te olsa çok ışıltılı olan (2) ÇEKO, ilk rakibi kalitesine inandığım ve Kıyamet’in hızlandıracağı yarışta sonda sert gelebilecek (1) VOLKANIMSIN  , daha sonra son üçüncüğünde ekürisinin yarışı kazandığını görüp atın sıkılmadığını gözlemlediğim (6) AMİGDALA ve son olarak ta yarışı kaçarak bitirmeye çalışacak olan favori (7) KIYAMET’ i tutuyorum.

5.Ayak: Arapların bu sıkıntılı handikap 15′ inde sırası ile (9) TEKİNEFE, (2) DİLŞADOĞLU , (3) BABA SÖNMEZ , (10) LİDER DOĞAN , (8) AKTEMUR , (5) ÇÖLAVI , (4) ORFEUS ayırımsız kuponlara işaretlenmelidir.

6.Ayak: Bu maidenda da son iki koşusu istikrarlı ve kendisini çok iyi tanıyan jokeyi ile start alacak olan (6) YAKIŞIKLI ÇOCUK ve bu yarışta dilbağı takılan ve Ferit’in tercih ettiği Yonaguska yavrusu (5) TURBİNE beraber değerlendirilmeli.

Altılı Şablonu:

1)  8,3,5,9,12//Hepsi

2)  1,4//5,3

3)  1//4

4)  2,1,6,7

5)  9,2,3,10,8,5,4

6) 6,5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Gianluca

Adrian

Başarılar kardeş

USTATCI

Bol şans güzel kupon son ayak takviye edilmeli herkes 6 numara yakışıklı cocuğu favori göstersene burası Elazığ unutmayalım

USTATCI

5 li şablonum bol şans

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x