3 HAZİRAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

İki altılı için de yorum yazdım ama ikramiyeye yönelik kurgu yaptığım ilk altılı umduğum gibi giderse ikinciyi pas geçeceğim. Önceliğiniz kendi tuttuğunuz atlar olsun, herkese bol şanslar.

1. KOŞU: Çimde daha etkili koşmasını beklediğim (1) FATİH AĞA ile kazandığı yarış sonrası dereceli işlerine devam eden (4) YOLKIRAN ikilisi önde tuttuğum taylar ancak kapatıp ikramiye beklentisini yükselteceğim.

2. KOŞU: İyi başlayamadığı ilk yarışından dördüncülükle ayrılan (2) BİRDELLO’nun edindiği tecrübeyle daha etkili koşmasını bekliyorum ve önde tuttuğum isim. Ciddi rakip gördüğüm (4) CARUSO’nun ağır favori çıkması muhtemel olması nedeniyle risk alıp tek kullanacağım. Sürpriz arayacaklar için 3,14,1,7,8.

3. KOŞU: Sürprize müsait gördüğüm bu ayağı kalabalık tutacağım. Piste uyum sağlayacağını düşündüğüm, çalışmaları da iyi olan (13) DİYARGÜZELİ favorim.

4. KOŞU: Sert rakipler arasındaki başarılı yarışlarının ardından uygun grubu bulunca kazanan (4) ACCELERATION seri yapmaya yakın, ilk tekim. Tek hakkını başka ayakta kullanacaklara öncelikle formları yükselişte olan Victory Fligt ve Naçal’ı öneririm.

5: KOŞU: Son yarışlarında farklılaşan ve geriden gelerek kazanmayı öğrenen (17) VALENCIA mesafeden etkilenmezse seriye devam edebilir. Gücünü çok iyi kullanan (12) PERİ LİNA, bekleme yaptırılınca çok iyi koşarak kazanan (15) SPREAD THE JOY, uzunda iyi koşmasını beklediğim (13) PERSISTANCE ile (14) RUN FOR DERYA ve bırakırsam gelecek diye korktuğum (1) COSMIC DANCER önceliklerim olsa da neredeyse kapatıyorum.

6. KOŞU: Talihsizlik yaşadığı yarışının ardından kolay kazanan (7) MISS HELİN, kalitesi malum Tatvan İncisi’ne rağmen bir diğer tek tercihim. Sürpriz arayışında olacaklar üçüncü at olarak kondisyonu artan Tarsus Beyazı’nı değerlendirebilir.

7. KOŞU: Sertleşen rakiplerine rağmen formda (2) RODOSTO, lehine gidişatı değerlendirebilir. Kısa zamanda Ankara’ya gidip gelmiş olmasa, Karataş’tan kurtulmuşken cazip konumda olacak (4) MAVİDALGA’ya yapışabilirdim, yine de ikinci sıradan şans veriyorum. Gününde olduğunda rakip dinlemeden çok etkili koşabilen (8) TRAKYA ATEŞİ, kalitesiyle (1) GÜMBÜRGÜMBÜR, yarış gören (9) UÇARER, uzayan mesafe ve sert rakiplerine rağmen (5) SAHİPBEY ve Ahmet Çelik korkusuyla (6) CANKURTBEY’i de yazarak kalabalık tutuyorum.

8. KOŞU: Mustafa Çiçek’i çabuk harcamışlar ama uzayan mesafeyi iyi değerlendirebilecek (12) RHYTHM DIVINE ilk sıradan şans verdiğim isim. Düzlüğe çıktıktan sonra yaklaşık 200 metre yol bulma sıkıntısı yaşayınca ecel terleri dökmeme neden olan (11) MISTER GÖRKEM, yolu bulunca rahat kazanmıştı, yine etkili koşmasını bekliyorum. Mesafe dezavantajına olsa da yarışı istediği tempoda götürebilecek (6) HEP BERABER yazacağım son isim. Kupon bedelini düşük tutabilseydim mesafede etkili olabileceğini düşündüğüm (13) RUN AND WIN’i de ekleyecektim.

9. KOŞU: İkinci altılıyı oynarsam gelişen nefesiyle ikincilik serisine son verebilecek (5) LONGSTAR’ın yanına pedigri olarak beğendiğim (11) THE BEST EVER ve (8) OFFICIALLY PERFECT ikilisini yazacağım. Sürpriz arayacaklar için 12,6,13.

1. ALTILIM
1.AYAK: 1,4/3,2
2.AYAK: 2
3.AYAK: 13,3,1,2,6,5,9
4.AYAK: 4
5.AYAK: 17,12,15,13,14,1/4,7,(3,9),16,5,10
6.AYAK: 7

2. ALTILIM
1.AYAK: 4
2.AYAK: 17,12,15,13,14,1
3.AYAK: 7
4.AYAK: 2,4,8,1,9,5,6
5.AYAK: 12,11,6
6.AYAK: 5,(11,15),8

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Mehmet

yavuzhan41

Bol şanslar mehmet.

admin

Mister Görkem iyi avladı favorileri. Haydi rastegele.

admin

Rüzgar gelmiş, güzelde agf var atta. Geçmiş olsun.

admin

Sağlık olsun, daha büyüklerine inş.

DELİMAVİ

Arkadaşlar ….MEHMET ALİ SOLMAZ……BUGÜN ADANA DA ,,,,SÜPERSTAR OLUCAK..İNŞALLAH

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x