Ana Sayfa / Tahminler / 3 HAZİRAN 2018 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

3 HAZİRAN 2018 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Biz yarışseverler için muhteşem Pazar desem yanılmam sanırım. Koşacak bütün isimlerin ayakları düz bassın. Nefesleri kesecek heyecan dolu koşularda herbir yarışseverimizin şansı yanında olsun diyerek;

1.AYAK: Koşmuş olduğu son 1200 çim pistte 1.09.61 gibi gayet kayda değer bir derece çıkarırken beni kendine hayran bırakan 4-ACCELERATION için kafamdaki tek soru işareti H.Karataş'ın neden binmediği? Galiba kendisini klasik koşulara saklamak için böyle bir tercihte bulundu. Böyle klasik koşuların olduğu bir günde altılıya erken veda etmek acı olur diye düşünsemde, alacağım riski karşılayacağını ve değeceğini düşünüyorum ve BANKO ile güne başlıyorum.

2.AYAK: Klasik Koşuların başlangıcına G1 Kısrak Koşusuyla başlıyoruz. Herzaman geçtiği ve geçebileceği rakipleri ile 17-VALENCİA için fazla söze gerek duymuyorum. Sadece herkesin kafasında acaba uzunu yapabilecekmi? sorusu mevcuttur. Bana kalırsa son iki koşusuyla uzunada gideceğini gösterdi. İlk sıradan kesinlikle şans verilmeli. Pedigrisine ve koştuğu yarışları gözönüne alarak uzunda start alacağı bu koşusunu dört gözle beklediğim, eğer bir bomba olacaksa bunu yapacak ilk isim olarak gördüğüm 16-ŞEKER HANIM, açık koşularda zaman zaman yaptığı büyük sürprizlerle hatırlanacak olan çok formda bir ismede deklare olmuşken M.Çiçekli 10-MOLTO BENE'siz kupon yapmak istemem. Yine dişi atlardaki en başarılı performansa sahip olduğunu sağır sultanın bildiği, dişi tay denemede bindiği Grayamazon'dan memnun kalmamış ki, bir yarışlığına ara verdiği Selimli 12-PERİ LİNA, bu tür koşularda beklenti olmayan bir isme binmeyeceğini bildiğimiz Karataş'ın ilginç tercihi ile 7-LET HER GO ve ara sonrası kosusunda beğenilen ancak Selim'in tercihi nedeniyle ön planda tutulduğunu düşündüğüm, yinede bir çarpı atarak stiline uygun jokeyi Özcan ile etkili bir koşu gelebilir düşüncesi ile 3-GRAYAMAZON benim kuponumda mutlak suretle bulunacak isimlerdir..

3.AYAK: Dişilere ait G3 A.Cemal Kura Koşusunda ise ara sonrası muhteşem geri dönüş yapan ve koştuğu iki koşusunuda kazanırken gövde gösterisi yapan ve S.Kaya'nın devamlı bindiği iki isim varken 3-TATVAN İNCİSİ'ni tercihlemesi birazda olsa bize referans olacak. Selim Kaya ne kadar formsuzda olsada, eski günlerinden kesitler sunacağını ve sevdiği uzun mesafede, 3-TATVAN İNCİSİ ile birkez daha bütünleşerek, tribündeki yarışseverlerin alkışları arasında kazanmasını bekliyorum. 2.BANKOMDUR.

4.AYAK: KV7 Jandarma Koşusunda, sınıf arap atlarının müthiş mücadelesine sahne olacak ve birinciyi fotonun ayıracağını düşünüyorum. Düşündüğüm senaryo olması durumunda, fotoda pek yarış vermeyen inatçı kısrak 4-MAVİ DALGA ve kalitesini koşması halinde formunu bulan 1-GÜMBÜR GÜMBÜR arasında kazanan çıkabilir. Ben yinede fazla ismin şansı olacağını düşünüyorum ve ayrımsız altı isme şans veriyorum. Diğer dört isim şablonumdadır.

5.AYAK: Ve geldik Gazi öncesi en büyük randevu olan G2 Sait Akson Koşusuna. Bu koşu benim için ikiye ayrılmış durumda. 12-RHYTHM DIVINE ve diğerleri.. Bu ismin bu koşuyu kazanarak kalitesini birkez daha gözler önüne sermesini bekliyorum. Ancak biraz sallanması durumunda elbetteki sert rakiplerinin bu ismi avlaması oldukça mümkün. ETD Koşusunda önde birazda dikkate alınmayıp boş kalınca çok güzel bir yarış kazanan 6-HEPBERABER bu sefer o fırsatı bulamayacak diye düşünüyorum. Ancak rakipleri yine aynı şansı tanırlarsa birkez daha bayrak ayna izlettirebilir. Uzun nesafeli yarışları ne kadar çok sevdiğini çim pistte Dinçer Cebeci Koşusunda gösteren çok formda bir 11-MISTER GÖRKEM var. Favoriye rakip yazacaksak sürpriz hanemizde mutlaka bulunması gereken bir isimdir. Daha sonrasında sprint yeteneğini mükemmel bulduğum, belki buradaki isimlere gücü yetmeyecek ama benim hep bir umut beslediğim start problemlerinden dolayı gerçek gücünü sahaya yansıtamayan ancak bu sorunu halledildikten sonra daha iyi performanslar ortaya koymaya başlayan ve kazanması durumunda ortalığı buz kestirebilecek bir yeteneği olan stiline uygun jokeyi G.Kocakaya idaresindeki 9-KOBRA, yine yarışın biraz süratli geçmesi halinde rakiplerini ekarte edebilecek güce sahip olduğunu bildiğim etkili düzlük sprintiyle 4-GANANDO SOLO, Ankarada dün Mehmet Akif Ersoy Koşusunu kazanan ve bence Gazi için önemli adaylardan biri durumuna gelen Keremito arkası ikinciliği dikkat çekici olan A.Çelik tercihinin yanında ekürisininde katkılarıyla 14-SUPERSTAR ile kapanacağını düşündüğüm bu önemli koşuda, bütün taylarımızın ayaklarının düz basmasınıda temenni ederek günün son ayağına geçelim..

6.AYAK: Günü maiden koşuyla kapatıyoruz. Bu pist ve mesafede yarış hayatının henüz başında 1.11.19 gibi bir derece yaparken çok iyi gözüken ve sonrasında katıldığı koşuda yine 2.liği ile dikkat çeken ve henüz ikiliden düşmeyen 5-LONGSTAR haklı olarak koşunun favorisidir. Kuponunu sona getirip tek atmak isteyenlere saygım sonsuzdur. Ancak ben bu tarz tayların koşu kazanmada zorluk çekeceğini ve yanına rakip yazmakta fayda olacağını düşünüyorum. İlk defa koşacak olmasına rağmen kaliteli isimler çıkarmış bir eküriye mensup olan ve güzel işleriyle dikkat çeken 8-OFFICIALY PERFECT yarış hayatına kazanarak başlayabilir. İlk rakibidir. İlk yarışını çok beģendiğim ve bu sefer daha etkili bir yarış gelmesi muhtemel 12-TOLERANS, son yarışında kıpırdanmalar gösteren ve iyi duruma getirilen 10-RÜZGAR, yavaş yavaş formunu yükseltmeye başlayan Kurtel ekürisi tayı 13-WINE FOR WINNERS ve tabelaya yakın yarışları sonrası dikkat etmekte fayda gördüğüm 2-BIG VICTORY koşuda bombanın pimini çekip üzerimize atabilir diyerek son ayağı sağlamlaştırırız diye düşünüyorum.

2. ALTILIM

4 ACCELERATION

17-16-10-12-7-3

3 TATVAN İNCİSİ

1-4-2-8-5-9

12-6-11-9-4-14

5-8-12-13-10-2

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Mehmet28
Üye

bol şans özgün

admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Bol Şanslar ÖZGÜN Kardeš Mushaden ile
Istanbul
1,koşu 2 Tolga bu yarişi kazanir diyorum ÇELIKŞAH Bankom
2,koşu bence CARUSSO Çikar Bitiri Bankom
3,koşu belki çok at yazmiş olacam fakat Hepsi Demek Istiyorum
4,koşu Riskli olsa da ACCELERATION Bankom
5,koşu Çok zor bir yariš dišiler için uzun sayilabilecek mesafede siralamam šoyle
12,10,17,7,9,4,13,1
6,koşu uzun mesafelerde eksik olduğunu düšünsem de TATVAN INCISI 3 GLEN 5 ve Sihirbazlan koşacak olan TATVAN BEYAZI 8 Şansli gorduğum isimler
7,koşu õnde kapişacak olan Mavi Dalga 4 ve Sahip ney’in kapişmasindan sonlarda gelecek olan GUMBUR GUMBUR Kazanir diyorum Bankom 1 Gumbur Gum bur
8,koşu Gazi Košusunu Kazanacaktir diye Tahmin ettiğim 12 RHYTHM DIVINE BANKOM
9,koşu Son ayaktan yatmiyayim diye at yazacam ilk şansi 5 long Star 13,7,10,8,1,14 hatta mumkunse hepsi diyerek rahat bir yariş seyretmek istiyebilirim

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Bol Şanslar Özgün Kardeş

yavuzhan41
Üye

Bol şans özgün.

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Istanbul
1,koşu 2
2,koşu 4
3,koşu Hepsi
4,košu 4
5,koşu 12,10,17,7,9,16,13,1,,4
6,košu 3,,5,8,7
7,košu 1
8,koşu 12
9,koşu 5,13,10,7,,8,1
Hepsi

KURSAT
Ziyaretçi
KURSAT

SKAYA
HKARATAS

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Adana
1,ayak 1 tek
2,ayak 10,2,3,8,7,4,,1,12,5
3,ayak Hepsi
4,ayak 5,1,6
5,ayak 1,2,9
6,koşu 2 tek
Bol Şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..