03 HAZİRAN 2018 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbulda iki Altılıdan oluşan güzel bir program var. Tüm yarışseverlere bol şanslar dilerim. Güzel bir hafta sonu geçirmeniz Dileğiyle.

1.KOŞU : İlk iki koşusunu Kum piste koşan bu kez çıkacağı Çim piste çok fazla yadırgamasını beklemediğim Anne kısrak babasının Çime yatkın olan İbocan olduğunu görünce koşuyu bir aksilik yaşamadığı taktirde kazanmaya en yakın isim 1 FATİH AĞA olup, İlk startında Çim ağır piste kazanırken bir sonraki koşusuna ışık yakan İstanbul pistinde ki hazırlıklarında oldukça güzel işler ortaya koyan 4 YOLKIRAN en ufak hatayı affetmeyecek isim olup kuponlarda ayrımsız yazılması gerektiğini düşünüyorum.

2.KOŞU : Geçtiğimiz sezon iki koşu görüp geri çekilen uzun aradan sonra bugün start alacak olmasına rağmen bugün ki rakiplerinin önünde koşuyu kazanabilecek idman görüntüsüne sahip olan koşu içerisinde şanslı gördüğüm ilk isim 5 ES KARAYEL ES’e veriyorum. En dış kulvar avantajını bugün sahaya yansıtmasını beklediğim bir diğer isim hazırlıklarında iyi işler ortaya koyan 14 TALİMAT’a veriyorum. Koşu tecrübesi yüksek olup bir türlü kazanma başarısı gösteremeyen bugünde muhtemelen kazanma başarısını barındıramayacak olmasına rağmen Maiden statüsünde olduğu için yer vermek istediğim 4 CARUSO, Kocaeli ve Ankaradan sonra bugün İstanbulda şans arayacak olan ters bir yarış gelebilecek 3 CAPE TOWN şans verdiğim isimlerdir.

3.KOŞU : Oldukça zor bir koşu mesafenin kısa olması ve koşunun kalabalık olması her sonuca müsait hale getiriyor. Koşuda ilk şansı bu tip mesafelerde başarılı yarışları olan koşu içerisinde rakiplerini geride bırakabilecek 1 FATİHİNGÜLÜ’ne veriyorum. Son startlarında iyi işler ortaya koyan ve tabela içerisinde yer alan sprinter özelliğiyle 2 ISLAH, İdman görüntüsünü bir türlü sahaya yansıtamayan bugünde es geçilmeyecek isimlerden olduğunu düşündüğüm 16 HELİNTAY, S.boyraz ile özleşen henüz tabela dışında kalmayan formda isim 5 BUGLEM, Ara sonrası koşacak olmasına rağmen hazırlıkları güzel olan 6 BEJANOVA, Bursa pistinde ki hazırlıklarında güzel işler ortaya koyan 9 ASLINAZ ve 13 DİYARGÜZELİ koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.KOŞU : Son startını el değiştikten sonra kazanarak özlediği birinciliğe kavuşurken maidene de veda eden 4 ACCELERATION koşuda ilk şanslı isim olup, ara sonrası gördüğü yarışlarla toparlanan bu kez çok daha hazır gireceği koşuda es geçilmemesi gereken bir isim olan 5 BEST SPOT, bu tip mesafelerin her zaman iyi koşan isimlerinden olan gözden uzak kalmaması gereken 3 KARAHEVES ve son olarak altı aylık bir aranın ardından aldığı startında çok beğenimi kazanan bu kez çok daha hazır gireceği bu yarışta kalitesinin çok yüksek olduğunu düşündüğüm ve kazanmaya başladığında seriye bağlayacağını düşündüğüm. Henüz maiden bir isim olsa da mükemmel hazırlık aşaması ve açtığı nefesle kuponlarda yer alması gereken 12 TORPEDO koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.KOŞU : Kısrak koşusunda ilk şansı Usta pilotun da tercihinde bulunan ve Ankara pistinden sonra ilk kez çıkacağı İstanbul pistinde çok etkili bir koşu yapmasını beklediğim ve uzayan mesafenin kendisine yaracağını düşündüğüm uzun işlerle bu koşuya hazırlanan 7 LET HER GO’ya veriyorum. Son startında uzun mesafede güzel bir birincilik elde eden koruduğu formuyla bugünde koşu içerisinde şans vereceğim 10 MOLTO BENE, Bu kez sonunda sevdiği uzun mesafeyi  bulan ve sonlarda sprint mesafesini ayarladığı taktirde ses getirebilecek 16 ŞEKER HANIM, bugün gözlerden çok uzak bir isim olmasına rağmen kitapçı ekürisine ait olan ve uzun mesafeli bu koşuda çok farklı bir yarış yapacağını düşündüğüm son üç koşudur takip içerisinde olduğum 1 COSMİC DANCER ve son olarak bugün kendisinin uzayan mesafede zorlanacağını düşündüğüm fakat form olarak çok yüksek bir çıtada bulunan yazılmadan geçilmeyecek 17 VALENCİA sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.KOŞU : Uzun ara sonra koştuğu yarışında o gün içerisinde kuponumda yer alan ve çok etkili bir yarış koşan bugün sevdiği uzun mesafeye çıkacak olması ekürisinin yardımıyla da koşu içerisinde ki şansının fazla olduğunu düşündüğüm hazırlık aşamasında Ankara pistinde çok güzel işler yapan açtığı nefes ve kondisyonla bugün koşuyu kazanmasını beklediğim 2 MISAE’yi birinci altılı kuponumda Banko olarak yer veriyorum. İkinci altılı kuponumda bu tip mesafelere biraz daha yatkın olan formda kısrak 3 TATVAN İNCİSİ sıralamasıyla geçeceğim.

7.KOŞU : Arap atlarının nefes kesecek mücadelesinde ilerleyen yaşına rağmen muntazam işler çıkaran ve bugün de koşunun ön planda olan ismi 1 GÜMBÜRGÜMBÜR koşuyu kazanmaya yakın isim olarak görüyorum. Bu tip mesafelerde güzel yarışları bulunan ve ön tarafta çok fazla sıkıştırılmadığı taktirde sonuca varabilecek 5 SAHİPBEY, form olarak son yarışlarında çıkış içerisinde olup tecrübeli Jokeylerden S.kaya idaresinde sahaya çıkacak olan 2 RODOSTO’dan ters bir yarış gelebilir düşüncesindeyim.

8.KOŞU : Sait akson koşusunda günün favori konumunda çıkan uzayan mesafelerde sonlarda güçlü gelerek rakiplerini geride bırakabilecek isim 12 RHYTHM DIVINE koşuda ilk şanslı isim olup, Bugün agf tablosunun çok gerisinde kalmış olan bir isim olsada kalabalık oynayanlar ve fazla at yazanların mutlaka yazması gerektiğini düşündüğüm, İstanbul pistinde gördüğü yarışlarla iyice alıştığı bu pistte yapmış olduğu idmanlarda çok iyi duruma gelen bugün koşuyu kazanıp dikkatleri üstüne çekerek kasırga etkisi yaratabilecek 2 EL NİNO ve Bursa pistinde ki hazırlıklarında kazandığı koşu sonrası formunun zirvesinde olduğunu ispatlayan uzun mesafeli yarışlarda her zaman söz sahibi olabilecek 11 MISTER GÖRKEM koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

9.KOŞU : Bölünen Maidenin son ayağında Adana pistinden sonra sezonu kapatıp ara veren bugün çıkacağı İstanbul pistinde uzun süredir hazırlıklarıyla koşuya hazırlanan ve yapmış olduğu işlerde oldukça iyi işler ortaya koyan 2 BİG VİCTORTY ön planda tuttuğum isim olup, ara veren isimlerden olan ilk startında güzel bir ikincilik elde eden bugün çıkacağı ilk çim performansında kendisini tanıtan kantarmasıyla güzel bir yarış ortaya koyacak 6 LORD OBRA, ilk iki startında ikincilikle ayrılan bugün yarışın ağır favorilerinden olan hazırlık aşaması mükemmel isim 5 LONGSTAR , Yarış hayatına bu yarışla başlayacak olan isimlerden çok etkili bir performans beklediğim hazırlıkları oldukça iyi olan 9 RINALDO ve son olarak koşu tecrübesi kazanan hazırlıkları ve formu gelişen 13 WİNE FOR WINNERS koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL 1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 1,4

2.KOŞU : 5,14,4,3

3.KOŞU : 1,2,16,5,6,9,13

4.KOŞU : 4,5,3,12

5.KOŞU : 7,10,16,1,17

6.KOŞU : 2 MISAE

TUTAR : 78,40 TL

İSTANBUL 2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4.KOŞU : 4,5,3,12

5.KOŞU : 7,10,16,1,17

6.KOŞU : 2,3

7.KOŞU : 1,5,2

8.KOŞU : 12,2,11

9.KOŞU : 2,6,5,9,13

TUTAR : 126 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar