Ana Sayfa / Tahminler / 3 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

3 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Son çim yarışında sıfır çekmiş görünse de zorlu grupta mücadele etti bu yarışta dişine göre rakiplerinin yanında (2) ALL I NEED ilk safkanım. Son yarışında ki gibi kahramanlığa soyunmadığı taktirde yürüyerek bile kazanabilir (8) MACADAMIA ikinci şans verdiğim isimdir. Kalite safkanın yine son yarışında sıkılmadığina inanıyorum bu yarışta daha farklı koşmasını bekliyorum (4) GIPSY DANGER üçüncü şans verdiğim isimdir. Yine etkili koşması muhtamel (5) IŞILAY son şans verdiğim isimdir.

2.AYAK: Yapı itibari ile de çime yatkın olduğunu düşünüyorum. Bu ilk yarışını yadırgamadığı taktirde rahat üstünlük sağlayacaktır. Maiden da çok oyalanacağını düşünmediğim (6) KIZILKALE çok risklide olsa BANKOM dur.

3.AYAK: O kadar kalite bir safkan ki ancak biraz nazlı ve canım koşmak istemiyor derse burası hava deliksiz HEPSİ olur. Ben vermiş olduğu aradan sonra hazırlıklarını da Ankara da yapan havasına suyuna ısınan safkanın artık zamanının geldiğini düşünüyorum. (5) ARIM BANKOM dur.

4.AYAK: 3 yaş İngiliz'lerin G2 koşusunda herhalde safkanların kalitelerinden bahsetmeme gerek yok. Bir-çok safkanı bir çok defa tek yakaladık biri hariç. Vermiş olduğu aradan sonra çıktığı iki yarışta da beklenen performansı gösteremedi ve ben bunu avantaja çevirmek istiyorum. Elbette ki cok at da herkes yazacaktır ancak kolay kolay tek yazılacağına inanmıyorum. Yarın olduğunda programın tamamında ki teklerle oynayabilirim ancak buraya asla dokunmam çünkü bu tarz yarışları tek beklemeyi sevdiğim gibi azalan reytingi ile de fırsat olduğunu düşündüğüm (2) GAZİBORA KHAN risklide olsa BANKOM dur.

5.AYAK: Yine aşina olduğumuz safkanlar arasında 10 kaplan gücünde olanlar belli. :) ne diyim bilemedim ancak bu ayakta suoriz arayacağım kesin tercihim HEPSİ.

6.AYAK: Süpriz arayacağım yarışta tercihim yine Hepsi olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 2-8-4-5

2.AYAK: 6 TEK

3.AYAK: 5 TEK

4.AYAK: 2 TEK

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: HEPSİ

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

28 yorum

 1. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar Bombacı :)

  • Bombaci

   Tsk ederim ramazan senin oyunda yine perfect olmuş. Özellikle ilk ayakta flash isim olarak bahsetmişsin safkandan profosyonelsin üstad. çok beğendim bol şanslar.

 2. 10 kaplan gücünde bol şanslar :)

 3. Bol şanslar diyeyim öncelikle. Altılının ilk ayağı 4 numara son Koşusu kadar koşaraksa geçilmez Banko …. Bazıları 8. Olmuş son kosusunda diyecektir :) viraji 15. Sırada dönüyor ve birinci ile arasında üç boydan az fark var ve yol bulamıyor ..

  son ayakta 3 numara banko ki son kosularında beraber kosmuslar 1 ve 5 ile ve en diri giren kendisi…

  4 ile açıp 3 ile kaparsak dörtlü ganyan oynamış oluruz

 4. merhabalar tekrardan herkese bol şanslar site aynı havasında devam ediyor ne güsel uzun zamndır giremesemde aynı havasında görmek siteyi çok hoş

 5. Bombaci

  Admin yazsana bunları :))))

 6. Ramazan Yılmaz

  son ayak tabela yaptım 9//1.3.4.12.14.16//5//6.7.10.13.14.15
  9/12 bitse kac katı fazlasını verecek gitti canim tabela :)

 7. Benimki tüyo degil :(

 8. Tebrikler Bombacı, daha büyüklerine inşallah :)

 9. Tebrikler, son iki ayak maytaplar yerine bombalar patlasa güzel olacakmış :)

 10. Adrian

  Harikasın kardeşim, bravo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir