ankara altili tahminleri

03.06.2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Herkese bol şanslar, Gazi’nin son provalarından biri olan Mehmet Akif Ersoy Koşusunun koşulacağı zevkli bir program var bugün. Bahtımız açık olsun.

1.AYAK: Altılının ilk ayağında (8) MACADAMIA, (7) LİLYANTUS ve (5) IŞILAY bence yarışın en şanslı tayları. Ancak Macadamia’nın son yarışı çok iyi iken, Özcan Yıldırım’ın taydan inerek (2) ALL I NEED’e binmesi çok kafa karıştırıcı. Son yarışı ile (4) GIPSY DANGER bu yarışta ben de varım diyebilir.

2.AYAK: Son derece karışık bir maiden. (6) KIZILKALE, (5)EYMENAT, (4) BAYTUGAY ve (3) BAŞBATUR yazarak işin içinden sıyrılmaya çalışacağım. Yazamayıp içimin gittiği bir çok tay var ama ne yapalım.

3.AYAK: Ara sonrası koştuğu iki koşu ile yarış kazanma kıvamına gelen (5) ARIM yarışın favorisidir. Alternatif tek adayımdır. Ancak Arım’ın son koştuğu koşuda 6 boy startta kalmasına rağmen gelip Arım’ın dibinde dördüncü kalan (7) DULOCAN’ın da yazılması gerektiğine inanıyorum. Son yarışına hiç inanmadığım (1) BERRAGÜL ve hedef küçülterek alt gruba kayıt yaptıran (8) ELANİLİM süpriz şansına sahiptir.

4.AYAK: Mehmet Akif Ersoy koşusunda 4 tay çok ön plana çıkıyor. (6) PİANO SONATA, (2) GAZİBORA KHAN, (7) RUNNER BULL ve (4) GÜRSOYHAN. Ancak Erkek Tay Denemedeki görüntüsü ile Piano Sonata diğer rakiplerinden bir adım önde. Ben tek olarak deneyeceğim.

5.AYAK: Ankara Jandarma Koşusunda elbette (1) GÜMBÜRGÜMBÜR favoridir. Ancak Gümbürgümbür’ün en kötü koştuğu yer Ankara 75. Yıl Hipodromu. Burada koştuğu 7 yarıştan yalnızca 2’sini kazanmış. Bu kötü istatistik ister istemez bizleri alternatif aramaya itiyor. Her ne kadar ara sonrası pistlere dönecek ise de kalitesi ile (2) ENDEREFE ve Karataş’lı (5) FİRİKYA rakipleridir.

6.AYAK: Çok ters bir atın geleceği bellidir, ama bir türlü at bulamazsınız ya, işte bu öyle bir koşu. Ben hafif kilolu, tuhaf bir atın yarış kazanacağını düşünüyorum. Yarışın favorisi (5) JAMES BOND’un yanına (12) GÖLCÜKLÜ, (14) SOYDAN, (13) HOVERCRAFT ve (15) LİTOR yazacağım.

TAHMİNLERİM:
1.AYAK: 8-7-5-2-4 // 3
2.AYAK: 6-5-4-3 // 2
3.AYAK: 5-7 // 1-8
4.AYAK: 6
5.AYAK: 1-2-5
6.AYAK: 5-12-14-13-15

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Timoth

admin

Bol şanslar

Timothy

Hepimize bol Şanslar

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x