ankara altili tahminleri

3 HAZİRAN 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Programa dişi taylarının uzun mesafeli sürpriz kokan koşusuyla başlıyoruz. Öncelikli tercihim bu mesafedeki son Perception arkası ikinciliğinde müthiş görünen 7-LILYANTUS’dur. Mesafeyi koşma avantajıyla aynı yarışın üçüncüsü sprinter tay 5-IŞILAY ilk rakibidir. Toparlanma sinyalleri veren 3-BRIGITTE, yine son yarışında tatminkar bir ikincilik çıkaran, beklenti olduğunu bildiğim 8-MACADAMIA, ayağına cabuk isimlerden olan mesafenin ters geleceğini düşünsemde kendi temposunda götüreceği koşuyu bir solukta bitirme ihtimaline karşı 4-GIPSY DANCER ile bu zorlu ayağı kapatıyorum.

2.AYAK: Son yarışında banko olarak önerdiğim, ancak hava muhalefeti sonucu yarışların kum piste alınması sonucu pekte ismini duyuramayan ve paralı galop yaptığını düşündüğüm bugün bence daha çok koşacağını düşündüğüm çim pistte 11-UÇAN BRENDA yine ilk tayım. Aynı sekilde kum pistteki iki yarıştada pek işlemeyen çim pisti cok iyi koşacağını tek çim yarışındaki ikinciliği ile gösteren 10-KIZIM ÖZCELİK ilk rakibidir. İlk yarışı gayet güzel olan 6-KIZILKALE, yine maidenda fazla kalmayacağını düşündüğüm 3-ALTINKAFES ve son sert grup Şartlı4 koşusu ölçü alınmaması gereken 5-EYMENAT ve 8-BİLMİŞ KIZ bu ayağı kapatacaktır..

3.AYAK: Mesafenin deneyimli kısraklarının koşusunda, en iyi koşacağını düsündüğüm 1-BERRAGÜL, 5-ARIM ve 8-ELANİLİM arasındaki mücadelenin kazananı belirleyeceğini düşünüyorum.

4.AYAK: Günün en önemli koşusu Gazi provalarından olan G2 Mehmet Akif Ersoy Koşusunda ilk atım; son E.T.D koşusunda sprintine geç kalan ve Gazi favorisi konumundaki Pershing’e yapacak birşeyi olmayan 6-PIANO SONATA ilk isim olarak değerlendirilmelidir. Uzun mesafe deneyimi bir hayli fazla olan 2-GAZIBORA KHAN beklenilen birincilige bu koşuyla kavuşabilir, ihmale gelmez. Son G3 yarışını kazanırken cok iyi görünen 7-RUNNER BULL, aynı koşuda sprinte geç kalan ve mesafe istediğini gözlemlediğim ve mesafenin uzaması avantajına olacağıni düşündüğüm 4-GÜRSOYHAN ile bu ayağıda geçebiliriz.

5.AYAK: Kalitesinden sual olunmayacak, ağır kilosuna rağmen (bu kilolara alışıktır) formda isim 1-GÜMBÜR GÜMBÜR uygun grupta birinciliğe uzanırken çokta zorlanmayacaktır. BANKOMDUR.

6.AYAK: Son yarışında sprintine geç kalan, biraz erken yürüse öndeki iki rakibini avlayacak şekilde gelen ancak yetiştiremeyen ve üçüncülükle yetinen, formda ve Ankarayı seven uyumlu pilotu M.Bayır’ın bu sefer aynı hataya düşmeyip sprint mesafesini iyi ayarlayacağını düşündüğüm koşuda  5-JAMES BOND benim 2. BANKOMDUR. Rakip yazacak olanlara sırasıyla; 4-GRAND SPRİNG, 3-HARD STONE, 12-GÖLCÜKLÜ ve 14-SOYDAN’ı öneririm..

ALTILI TAHMİNLERİM

7-5-3-8-4

11-10-6-3-5-8

1-5-8

6-2-7-4

1  GÜMBÜR GÜMBÜR

5  JAMES BOND

Kupon Bedeli: 21.60

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Herif58

Emeğine sağlık kardeşim. Bol Şans dilerim.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Özgün

admin

Bol şanslar Özgün

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x