3 HAZİRAN 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (RAMAZAN YILMAZ)

GIPSY DANGER; Katıldığı ilk dört yarışınıda kazanma başarısı gösteren safkan sonraki koşularında ise beklenilen performansı sergileyemesede bugün kendisine göre uygun rakiplerinin yanında favorimdir. Eğerki son koşusundaki gibi ataklarına geç kalmaz ise fotoyu önde geçer.

EYMANET; Gerek pedigrisi gerekse aldığı neticelere göre bu grubun atı olmadığını düşündüğüm safkan ilk iki startında adaptasyonu sağlamış olsaydı maidende fazla oyanlanmayacaktı. O koşullarındaki elde ettiği dereceler bana göre bu grup için yeterli. Mesafenin bir nebze daha uzaması ektra avantaj sağlayacağı için maidene veda etmesini bekliyorum.

PIANO SONATA; Başarılı bir sezonun ardından bir süre dinlendirilen safkan bu sezon katıldığı iki startından bir birincilik birde ikincilik ederek kalitesini daha fazla yansıtmaya başladı. Son koşusundan virajda tökezleyip devrilme tehlikesi atlatmasına rağmen ikincilikle ayrıldı ki eğerki o talihsizliği yaşamasaydı muhtemelen kazanacaktı. Bugün ilkkez bukadar uzun mesafede start alacak olsa da fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

ENDEREFE; Bu tip mesafelerin en beğendiğim isimlerinden olan safkan uzun süredir yarışmıyor olsada galoplarındaki görüntüsüne istinaden fotoyu önde geçebilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise kuşkusuz şampiyon safkanlardan GÜMBÜRGÜMBÜR olur. Bu pistte farklı koşan FİRİKYA Karataş idaresinde rakiplerinin hatasını affetmeyecektir.

HARD STONE; Son üç koşusunda da tabela içerisinde yer bulan ancak bir türlü fotoya uzanamayan safkan bugün eğerki sprintine geç kalmaz ise kazanır. Eğerki aksi durum olur ve de MONAVENTO önde çok boş bırakılıp yeterli avansı alırsa çoktan fotoyu önde geçmiş olur. Her nekadar bu iki ismi ön olanda turtsamda kalabalık tutmakta fayda var.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 4.1.8.5.2.7
2.AYAK : 5
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 6
5.AYAK : 2.1.5
6.AYAK : 3.9.12.5.4.13.14.15.11.7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar Ramazan. Bir tekte ayrılsak da benzer bir kurgu olmuş. Son ayakta çok at yazmışsın, 7 numarayı da eklemeni tavsiye ederim

ozgun1

Bol şanslar olsun.

Herif58

Emeğine sağlık kardeşim.

admin

Bol şanslar Ramazan

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x