3 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL ULUSLARARASI YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Festival tadında bir gün olmasını diliyorum. Birkez daha yurtdışından gelen isimlerin koşulara ambargo koymasını beklesemde, birkaç tane ülkemizde kalitesini ispatlamış isimlerin sürprize aday olduğunu düşünüyorum. Neyse izleyip görelim diyerek;

 

1.AYAK: İlk startını alacak olan taylar arasında, Aracı ekürisine mensup 3-COGENERATION idmanlarını koşması durumunda kazanmaya yakındır. Misli ve alternatif kuponlar tek değerlendirebilir. Rakip olarak; calışmalarında iyi gözüken 9-RIVER GIRL, son galoplarını yaptıran A.Sözen idaresinde 7-RÜZGAR, son zamanlardaki tay ustası S.Boyraz ile 6-NORTHBEACH ve 4-DEMİRKAPI hata bekleyecek isimler olacaktır.

2.AYAK: Bir senelik ara vermiş olsada, dinclik yarışı yapmayı seven, ekürisinin ülkemize gelmemesiyle tek basına yarışa katılacak olan Godolphin atı 5-SECRET NUMBER ve Aracıların yurtdışında yarış yaşamına devam eden, toprağına gelip ilk kez burada koşacak olan 2-CRIMEAN TATAR arasındaki mücadele kazananı belirler. Sürprize, pek şanslı görmesemde pisti geçen seneden tanıyan 7-ELBERETH yazılarak bu koşuyu kapatabiliriz.

3.AYAK: 2 gün öncesine kadar bu koşu için en şanslı olacağimız koşu olarak düşünüyordum. Ancak biraz araştırma yapınca, Manchester United’ın efsanesi Sir Alex Fergusonun, futbol sahalarından sonra at yarışlarındada başarılarıyla karşılaşmak zor olmadığını gördüm. 4-CHESS MOVE misli ve Alternatif kuponlara Bankodur. Ayağına çok süratli olduğu söylenen 1-ANOTHER BATT ve hızlı gidecek koşu lehine gözüken, bugün benim bir sürpriz yapmasına gönülden inandığım 2-ARMANDO en ufak hatada devrede olacak isimlerdir.

4.AYAK: Festival gününün en zor koşusu. Ancak kalitesi ile 5-ULAN BATOR bunu kolaya çevirebilir. 1-BABADOĞAN beklentilere bir türlü cevap veremeyen isim. Bugün beklentileri karşılayabilir. Kalitesinden hicbir şüphem olmayan 2-CHURCHILL FIRE ile burayı sağlama alabiliriz.

5.AYAK: Müthis ve efsane isim Frankel’in oğlu, Godolphinlerin eküri destekli 9-DREAM CASTLE’ı koşuyu kazanmaya yakındır. Yine misli ve Alternatif kuponlar çekinmeden Banko yazabilir. Eşkâl olarak cok farklı olduğu konuşulan 4-KOOL KOMPANY, 6-WONNEMOND ve gururumuz olmaya en yakın isim olmaya çalışacak olan 8-COPPERFIELD ve yine yurtdışından gelen ve ayağına süratli, yarışı ön grupta kafada veya bir ikide gitmeyi seven 1-ARCANADA yıkmak isteyenlere önerimdir.

6.AYAK: Yurtdışında koşmuş ve kazandığı grup yarışlardan sonra, burada gövde gösterisi yapması beklenen ve bunuda rahatlıkla yapabilecek durumda olduğu konuşulan 3-MURAAQIB günün en sağlam BANKOSUDUR.

ALTILI TAHMİNLERİM

3 // 9-7-6-4

5-2 // 7

4 // 1-2

5-1-2

9 // 4-6-8-1

3 MURAAQIB

HERKESE BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..