istanbul altili tahminleri

03 EYLÜL 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Bugün altılı ganyandan çok yedili ganyan oynanır böyle programı bulmuşken kaçırmamak lazım… Herkeze Bol şanslar…

2.KOŞU : Yaşadığı kısa dönem sorunlarından sonra geri alınıp sorunları giderilen bugün bu koşuya 3 de 3 yaparak girecek olan ve yapmış olduğu muntazam idmanlarla ne kadar formda olduğunu belli eden 3 STORM SEA SWELL in kaldığı yerden devam edip koşuyu kazanmasını bekliyorum.

3.KOŞU : 2 yaşlı ingiliz tayların şartlı 1 yarışında ön plana çıkan isimler olsa da derece ve galoplara baktığımda çok da kötü bir isim göremedim ilk defa koşacak olmaları ve bu kadar yakın işler yapmış olmasından dolayı bu koşuyu riske atmayıp HEPSİ diyorum.

4.KOŞU : Enternasyonel boğaziçi koşusunda uzun aradan sonra koşacak olmasına rağmen bir godolphin idaresinde ülkemize gelmiş olan ve dünkü yarışlara ambargo koyan godolphinin bugünde kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyorum. yarış hayatı boyunca 15 kez koşup fazla yormadan yarış seçilerek koşturulan bugün ekürisinin yarıştan çıkmasının fazla etkilemiyeceği 5 SECRET NUMBER ın koşuyu kazanmasını bekliyorum.. Rakip arayanlar etkili düzlük sprinti ve ülkemizde daha önce koşup pisti tanıyan 7 ELBERETH değerlendirebilir.

5.KOŞU : 2 yaşlı ingilizlerin trakya koşusu geçen yıl wanettayla mutluluk yaşadığımız bu koşuda bugünde o mutluluğu yaşayabiliriz diye ümit ediyorum açıkçası enternasyonel koşular içersin de tek galibiyeti bu koşuda alabileceğimizi fikrimce düşünüyorum. öncelikli şansı boğaziçi koşusunda tek olarak kuponumda yer verdiğim secret number ın baba kardeşi 7 TIMETOSAYGOODBYE kan hattı oldukça sağlam bir isim çalışmalarındaki işlerinde de oldukça formda olduğunu belli ediyor rakip olarak yine son galoplarına baktığımda adeta 800 ü  47 gibi bir derece yaparak tamamlarkan adeta usta atlar gibi bir iş çıkaran kısa bir ara verip dinçlikle bu yarışa girecek 3 BAYEZID , Ankaradan  İstanbul a gelip tay deneme koşusunu kazanırken rakiplerine göz dağı veren 2 ARMONDO, yurt dışından bu koşuya katılacak olan 1 ANOTHER BATT , 6 RUFES KİNG , 4 CHESS MOVE…

6.KOŞU : ideal pist ve mesafesine çıkacak olan bu gruptaki isimlerin bir tık üzerinde olan tek güçlü rakibinin formundaki sıkıntılardan dolayı yaptığı muntazam idmanlarla bu koşuya girecek olan 2 CHURCHILL FIRE ın koşuyu s.kaya idaresinde kazanmasını bekliyorum. Rakip olarak mesafesinde koşacak olan 5 ULAN BATOR ..

7.KOŞU : Topkapı koşusunda 3 isme şans vereceğim ülkemiz adına koşacak olan 8 COPPERFIELD öncelik şans vereceğim isim son koşusundaki yarışı oldukça başarılı ve etkiliydi aynı performansını bugün tekrarlarsa yabancı safkanların korkulu rüyası olabilir. Klasik godolphin böyle bir koşuya eküri olarak koşması ve bu isimlerden birisinin şampiyon bir aygırın yavrusu olması koşuda ne derece etkili olabileceğinin bir göstergesi bu yüzden eküri isimler 9 DREAM CASTLE ve son olarak bir kaç koşusunu izlediğim ve inatçı bir özelliğe sahip olduğunu düşündüğüm güçlü bir sprint atabilen 4 KOOL KOMPANY..

8.KOŞU : Bir mucize olması lazım starttan çıkmaması lazım koşarken jokeyini düşürmesi lazım ki koşuyu kaybetmesi mümkün olsun bunlar olursa diğer isimlerin şansı var ama bugün günün adeta kalesi konumundaki 3 MURAAQIB…BANKO olarak kapanışı yapıyorum.

YEDİLİ GANYAN ŞABLON 

1.AYAK : 3

2.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9

3.AYAK : 5

4.AYAK : 7,3,2,1,6,4

5.AYAK : 2

6.AYAK : 8,9,4

7.AYAK : 3

TUTAR : 40,50 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...