istanbul altili tahminleri bombaci

3 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Bugün adı gibi festival olmaya aday bir program ve kalite safkanlar var. Dünkü programdan sonra bugün koşacak safkanları görünce keyfim biraz yerine geldi. Dünün bir değerlendirmesini yapacak olursam bence düne hiç gerek yoktu boşuna bir ton masraf yedir içtir gezdir ilgilen sonra pistlerde bizi iki seksen yere sersinler. Yani üzerine de küçük düşüyoruz buda KDV si olsa gerek. Televizyonda ilgili şöyle diyor: Efendim “nerede geçen sene ki PERSING nerede WANETTA? Safkanlar çok koşu koşuyor ve yıpranıyor sonra devamını getiremiyor acilen yeni hipodromlara ihtiyaç var.”  Konu nereye bağlanıyor ? Acilen yeni hipodromlara ihtiyaç varmış peki ne için var? Daha çok saçma sapan yetiştiricilik yapılsın diye mi? Dün CERASTES biraz olsun başımızın dik durmasını sağladı ilgililerine teşekkür ediyorum. Yarışın başından sonuna kadar gerek teknik gerekse taktik olarak bu yarışa hazırlandığı belli olan safkan sonlarda 70 yaşında ki süper dede nin ataklarına direnemeyip teslim oldu. Dikkat ederseniz safkanın ismini vermiyorum LESHLAA ya teslim oldu demiyorum. Evet buz gibi Jimmy dedeye teslim oldu. Yeminle söylüyorum hayran kaldım o yaşta ki bi adam resmen bizi yerle bir etti o nasıl bir at binişti örnek alınacak bir jokey olduğu çok belli. Safkanın da nasıl bir safkan olduğu ortada 2000 metrede ki yarışın son 800 ünü 45 içinde çok zorlanmadan koşuyor. Safkan o kadar hırslı ki bir ara turbo dizele bağlayıp yalpalasa da tüm gücünü verdiği zaman arkadakilerin tozdan topraktan başını kaldırması imkansız. Peki bu bir kenarda dursun şimdi bize dönelim. Peki  bizimkiler ne yaptı? Önce 4. Koşuda OĞLUM BERAT sadece ve sadece QURBAAN isimli safkanı koşturmamak için çaba sarf etti. Yer tutmaması için sürekli tampon uyguladı konu bu ise başarılı da oldu ama kendisi daha son düzlük dönülmeden yarışı bıraktı. Gelelim 6. Koşuya ARABIAN HOPE festival tadında özel bir safkan. Selim Kaya’nın TATVAN İNCİSİ ile neler yaptığına bir açın bakın. ARABIAN HOPE resmen Selim’i döve döve kazandı. Evet yanlış duymadınız hem dayak yedik hem yarışı kaybettik. Eğer aynı hareketleri herhangi bir pilot Selim’e yapsaydı jokey odasında Selim’den tekme tokat dayak yerdi. Bir yarış böyle riske edilebilir mi? Tamam ben demiyorum buyur geç desin ama bu kadar da bariz şekilde kendini ezdirme be kardeşim. At sahibi bir arkadaşım dedi ki: eğer dedi orada o ata veya üzerinde jokeye birşey olsa düşse kalsalar bir daha da ne Türkiye de ne festival olur nede bu jokeyler gelir dedi. Aslında fena da olmaz bizde kurtuluruz dedi. Yani işin özü aslında camia bu festivali öyle çokta tınlamıyor. Tınlamıyor çünkü eziliyoruz WANETTA ya haksız yere verilen birincilikten sonra dün de bir kaza olsaydı bu festival işi bir daha açılmamak üzere kapanırdı. Bugüne dönecek olursak;

1.ayak: Birçok safkanın uzun süredir hazırlandığı ve hazır olduğu belli olan yarışta yapmış olduğu çalışmalara istinaden grubun en hazırı (3) COGENERATION görünüyor. Rakip olarak süpriz konumda olacağını düşündüğüm iki safkan seçtim bunlardan bir tanesi bu yarışa uzun galoplarla hazırlanan ki bunu Hişman çok sever :) (5) MATCHELESS ve bir diğeri benim tay yarışlarında eksik etmediğim Akın ile (7) RÜZGAR ancak bütçe dahilinde kalabalık tutulmasını tavsiye ederim.

2.ayak: Sanki Aracı Ekürileri için düzenlenmiş programda İngiltere’de G3 de tabelada yer bulan (2) CRIMEAN TATAR ve yüne G1 de tabelada yer bulan (7) ELBERETH arasında bir yarış görünse de Karataş ile (6) VICTORY IS OURS bulunduracağım.

3.ayak: Yine merakla beklediğim bir yarış çünkü (1) ANOTHER BATT için bizim safkanların yakalaması imkansız deniyor. Merakla beklediğim safkanın rakipleri şablonumda olacak.

4.ayak: Bir arızası olduğunu düşünmüyorum. Otuz gün dinlendirilip bu yarışın hedef yapıldığını düşünüyorum. (5) ULAN BATOR ilk safkanım. Rakip olarak vereceğim safkan hazır kıta bekliyor. Bu yarışta üzerine ne derece gidilecek veya bu yarışa nasıl ayak uyduracak çok merak ediyorum. (3) EL GAMBO rakip gördüğüm isimdir.

5.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: Yarış severlerin yakınen tanıdığı (3) MURAAQIB haklı olarak Türkiye’nin TEK’i olacaktır. Ben sadece ikramiye anlamında (2) MOUHEEB azıp bırakıyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-5-7

2.ayak: 2-7-6

3.ayak: 1-4-2-7

4.ayak: 5-3

5.ayak: hepsi

6.ayak: 3-2

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 tek

2.ayak: 3 tek

3.ayak: 2-7-6

4.ayak: 1-4-2-7

4.ayak: 5 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: 3 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı

ozgun1

Bol sanslar Bombacı

bay uzman

istanbulda ilk agızdan ögrendigim ve kesinlikle yanına yaklaşılmaz denilen isimler
1.ayak 3 numara günün en saglam bankosuCOGENERATİON
4.KOŞU 5 SECRET NUMBER
7.KOŞU EKÜRİLER DREAM CASTLE
8.KOŞU 3 MURAAB
4 BANKO 2 AYAK KAPALI BOL ŞANSLAR
1.AYAK 3
2.AYAK 5
3.AYAK1.7.6.5.3 HEPSİ
4.AYAK HEPSİ
5.AYAK EKÜRİLER(9.2)
6.AYAK 3

bay uzman

7li ganyan
1.ayak 3 tek
2.ayak 3 tek
3.ayak5 tek
4.ayak1.4.5.6.7
5.ayak1.2.3.4.5.6
6.ayak (9.2)
7.ayak 3
7lira elli kuruş bol şanslar

bay uzman

süper başlangıç artık 7li ganyan burdan kaçmaz sanırım

Ramazan Yılmaz

3//
5//
1.7//
5//
4.9//
3/

şöyle bi elli misli yapsam nasil olur bombacı :)

Ramazan Yılmaz

Ayıpsın Bombacı ortağız da nasıl bölüşcez buladar parayı :))

Ramazan Yılmaz

İzmire baktinmi:)

Ramazan Yılmaz

Yok bombacı benden bu saatte çıkmaz ana senin yorumun altına kupon atarım :)

Ramazan Yılmaz

gitti elli misli kupon :)

Ramazan Yılmaz

ne verir bu istanbul ona göre izmiri doldurayım :)

bay uzman

7li ganyanda ilk 3 bankom geldi iki ayak kapalı gidiyorum ganyan bayiye çuvalla paramı almaya

bay uzman

teşekkürler bombacı

Timothy

Bombacı kardeşim, bugünkü yorumlarına kesinlikle katılıyorum. Atçılığımızın durumu bu… Bu kafa ile gidersek Godolfin daha çoook kupa almaya gelir. Haa bu arada buraya getirdikleri atların da ekürinin başaltı atları olduğunu da belirtelim. Mücadele dahi olmuyor . Yazık. Arap Atçılığına devam. Hipodrom sayımız az. Maidenlerde çorba parasına ikincilikler devam. Masallara devam.

bay uzman

aynn öyle timothy

20
0
Tahmin paylaş.x
()
x