Ana Sayfa / Tahminler / 29 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

29 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Form durumlarını beğendiğim ESTERGON-1-, DRUMMER-4- ve KUPALIM-2- üçlüsü öncelikle ayrımsız blok halinde yazılmalı.Etkili koşmalarını beklediğim BLAZE OF LIGHT-5- ve ARCHMAN-7- daha sonra şans verdiğim isimler olup son koşusunu ölçü almadığım AKHTAMAR-6- sürprizde.

2.AYAK: CEYLİNHATUN-1- bu kez klas jokeyi ile maidene  veda edebilir.Son tabela dibinde bitirdiği koşusu ile olumlu sinyaller veren FREE POWER-2- öncelikli rakip konumunda.GRECKA-3-’ya iki yarıştır çok güveniyoruz ancak bizi mahcup ediyor bakalım bu kez ne yapacak,NO MORE BETS-8- idmanlarındaki etkili görünümü ile ihmale gelmez,bu aralar çıkışa geçmesini beklediğim güçlü orijinli LANG KAWI-5-‘den bir sürpriz gelebilir.

3.AYAK: COŞKUN ÜSTAD-5- ve REŞİTBEY-2- ikilisini rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm mücadelede,MARUF TAY-3- , GEDİZKAYA-1- ve TEKMUTLU-4- çok iyi durumları ile hata affetmezler.

4.AYAK: Mükemmel bir forma ulaşan BOZDENİZ-1- ekürinin kendi jokeyi olan Halil Ketme’nin sert stilini de oldukça benimsemişe benziyor, ben safkanın rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosunun handikapını çok iyi durumu ile tölere edebileceğini düşünüyorum, istim üzerindeki safkanın henüz pik noktasına ulaşmadığını düşünenlerdenim, zorlu program üzerindeki bankom!

5.AYAK: Performanslarını beğendiğim LUCK RED-7- ve LADY BUCKNIGHAM-6-  ikilisine öncelikli şansı tanıdığım koşuda bu safkanların mücadelesine son etkili işi ile WALL PAPERS-9- ve tatminkar form durumu ile ASU HATUN-1- katılmaya çalışacak.

6.AYAK: Bu koşuya oldukça iyi hazırlanan BÜTÜNHABER-10- favorim.Etkili form durumu ve eküri koşma avantajı ile EFE YÜREK-2- , ilerleyen yaşına rağmen oldukça etkili koşular çıkartan BABASEYFİ-4- ve performansını bu grup için yeterli gözüken FIRATIN ÖFKESİ-3- daha sonra.

Kupon

1.AYAK: 1-4-2//5-7-6

2.AYAK: 1-2-3-8//5

3.AYAK: 5-2-3-1-4

4.AYAK: 1  BOZDENİZ

5.AYAK: 7-6-9-1

6.AYAK: 10-2-4-3

TUTAR: 57,6//144 tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Cyrone
Üye

Bol şanslar binbastar 4.ayak 5 durmazakara ne diyorsun

Yazar: binbastar

Avatar