Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 29 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( UFUK DELEN )

29 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( UFUK DELEN )

1.AYAK : Bol şanslı Bol kazançlı haftalar dilerim..Aradan sonra gelecek olan ve bugün kazanmaya yakın gördüğüm (3) ZÜLFO KİRVE ilk isimdir..Bu ismin rakipleri (2) KUPALIM ve (1) ESTERGON yeterlidir..

2.AYAK : Son koşusunda sonlara kadar iyi giden ve bugün için beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim (2) FREE POWER BANKO adayıdır..rakip arayanlar (7) MY LAND..(8) NO MORE BETS..(3) GRECKA..(1) CEYLİN HATUN..

3.AYAK : İstanbulda iyi bir yarış çıkaran tekrar bursaya dönen bugün için sonlarda çok fazla geç kalmayacağını düşünerek yarışı kazanmasını beklediğim (3) MARUF TAY BANKO..Rakibi (2) REŞİTBEY...

4.AYAK : İlk birinciliğine kavuşan ve uzun bir süre adından bahsettirmesini beklediğim beni yanıltmayacağını düşündüğüm (7) ASLANCAN ilk isimdir..Ara sonrası çalışmalarını beğendiğim (3) KOÇERBEY ciddi rakibidir..

5.AYAK : Faırson temsilcisi (1) ASU HATUN..Önlerde boş kalması halinde (9) WALLPAPERS.Sonlarda müthiş gelecek olan (7) LUCKY RED...Daha sonra (6) LADY BUCKINGHAM..

6.AYAK : İşin içinden çıkılmayacak gibi görünsede takipte olan isimlerden..Özellikle (6) PORSUK BEYİ'ni ilk isim olarak öneriyorum..Aradan sonra koşacak olan (8) HABERATLI..(3) FIRATIN ÖFKESİ...Uygun rakiplerinin ve eküri avantajı ile (2) EFE YÜREK..Ne zaman ne yapacağı belli olmayan viraj dönüldüğünde bir anda öne atlayıp rakiplerinden avansı alabilirse (1) ZİLLİ yeterli görüyorum...Geniş oynamak isteyenler (12) CUKKA..(5) MY CEM ve (7) ALİBEGİ öneriyorum...

1.AYAK : 3-2-1
2.AYAK : (2) /// 7-8-3-1
3.AYAK : (3) /// 2
4.AYAK : 7-3
5.AYAK : 1-9-7-6
6.AYAK : 6-8-3-2-1 /// 12-5-7

TUTAR : 7,2 TL //'LERDEN SONRA 115,2 TL

HERKESE BOL ŞANS BOL KAZANÇ DİLİYORUM...

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
Yaşar Şenel
Ziyaretçi
Yaşar Şenel

1 ayak 2
2ayak 3
3ayak 1234
4ayak 147
5ayak 6789
6ayak 1234568910
Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Tebrik ederim güzel yakalamışsınız 2 numarayı.

Yazar: UFUK DELEN

UFUK DELEN
Merhabalar İstanbul Heybeliadalı emekli bir yarışseverim uzunca bir yıldır müşterek bahisler oynayıp atlarıda bir o kadar candan severim..Ufak miktar büyük miktarda olsa küçük miktarlarla şansımı denemiş ve başarmışımdır.tek bildiğim şey içinizden gönlünüzden hangi isim geçiyorsa güvenip oynamak..inşallah sizlerlere nacizane fikirlerimle yardımcı olmak için buradayım hepimize bol şanslı bol kazançlı günler dilerim..