Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 29 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

29 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Ciddi bir tempo olacağını düşündüğüm koşuda iki safkan ön plana çıkıyor bende : AKHTAMAR(6) ve BLAZE OF LIGHT(5). Blaze of Light'ın start problemi olması ve aradaki 10 kiloluk fark nedeniyle AKHTAMAR(6) alternatif bankom.

2.Ayak: Son koşusunda güçlü gelen rakibine son metrelerde teslim olan GRECKA(3) devam eden formu ve iyi idman durumuyla bankom.

3.Ayak: Ağır kilosuna rağmen GEDİZKAYA(1) bir adım önde. REŞİTBEY(2), MARUF TAY(3) ve TEKMUTLU(4) en ufak hatayı affetmezler.

4.Ayak: Son üç koşusunu kazanan BOZDENİZ(1) bu formuyla favori olmayı hakediyor. Takı değişikliğine giden BİLGİNKADİR(4)'den etkili bir yarış bekliyorum. KOÇERBEY(3) daha sonraki ihtimal.

5.Ayak: Bu sefer üzerine iyi bir jokey alan LADY BUCKINGHAM(6) maidendan çıkmaya çok yakın. Tek rakibi olarak iyi durumdaki WALLPAPERS(9)'ı görüyorum.

6.Ayak: Sürekli takibimde olan MY CEM(5) uzun süredir ilk defa böyle etkili bir jokeyi buldu, favorim. Risk alınıp tek atılabilir, aksi takdirde bu koşu çok karışır.

Altılı Şablonum

1.ayak:6//5

2.ayak:3 tek

3.ayak:1,2,3,4

4.ayak:1,4,3

5.ayak:6,9

6.ayak:5//Hepsi

Herkese bol şans...

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barış

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...