Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 29 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

29 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 - AYAK: Zorlu bir handikapla açılan altılı ganyanın ilk ayağında favorim 1 - ESTERGON. 2 - KUPALIM, 4 - DRUMMER ve 5 - BLAZE OF LIGHT rakipleridir. Sürprizim ise iyi işleri ile 3 - ZÜLFO KIRVE.

2 - AYAK: The Scar arkasında yaptığı 2.liğin derecesi bu grup için gayet yeterli gözüküyor. Güzel işleri de bulunan safkan 3 - GRECKA bankom. Sürpriz rakip arayanlara işlerini koşularına yansıtamayan 4 - LADY BRIBISCUIT ve 2 ay aradan sonra koşu görecek, güzel işleriyle 9 - QUEEN OF SNOW öneririm.

3 - AYAK: 3 - MARUF TAY ve 2 - REŞİTBEY kapışmasına 1 - GEDİZKAYA dahil olabilir.

4 - AYAK: Güzel seri yakalayan 1 - BOZDENİZ favorim. Son koşularında foto olan 4 - BİLGİNKADİR ve 5 - DURMAZ AKAR yine rakipleridir. 2 - AŞKADİN, 7 - ASLANCAN, 8 - KAYRABEY ve 6 - DURMUŞKARDEŞ ile kapatılabilir bir ayak.

5 - AYAK: Sert temposu ile nefesi yettiğince gidecek olan 9 - WALLPAPERS, özellikle önde çok boş kalırsa farkı kapatamazlar. Biraz riskli görsem de bankomdur. Son 3.lüğü ile 1 - ASU HATUN rakibidir. 7 - LUCKY RED ve 6 - LADY BUCKINGHAM sonraki ihtimaller.

6 - AYAK: Kapanış yine zor bir koşuyla yapılacak. 2 tekle kurduğum oyunda son ayağı kapatıyorum. Favorim 3 - FIRATIN ÖFKESİ.

Güncelleme: 

Kafada favorimin yanına sadece sürprizi bıraktım. Gedizkaya kupondan çıktı. Wallpapers yanına sadece Asu Hatun eklendi.

Altılım
1-3
3
3-2
1-4-5 -7
9-1
H

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
UFUK DELEN
Üye
UFUK DELEN

Bol şanslar.. Zülfo kirve yarın için hazır yarışra bir tık daha performansını yansıtırsa süprize imza atar..

Cyrone
Üye
Cyrone

Bol şanslar admin

Cyrone
Üye
Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 6 banko
2.ayak 3.2/9.5.1.8
3.ayak 3/1
4.ayak 5/3.7.4
5.ayak 9.6.7.1
6.ayak 5.3.2.4.10.13/hepsi

Herkese bol şanslar

Cyrone
Üye
Cyrone

5te kalmanın stresini yaşıyorum

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.