Ana Sayfa / Tahminler / 29 NİSAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

29 NİSAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: İlk yarışı rakiplerinin performansına göre iyi olan, çimde de etkili koşacağını düşündüğüm, üzerinde de taylara iyi binen Özcan bulunan (6) MEMDUHAĞA ile başlıyorum. İlk ayakta sürpriz arayışında olacaklara yerleri varsa Mavidalga ile aynı kan hattından gelen (anneleri aynı, Çeliksömek ise Kaizbert oğlu) Kurtadamı değerlendirmeye almalarını tavsiye ederim.

5: KOŞU: İlk atım son startında toparlanma sinyali veren (6) AGAH ancak zor bir yarış ve kalabalık tutuyorum.

6. KOŞU: Ulan Batur'a saldırdığı yarışın ardından (3) KREACHER ön planda olacaktır ama temponun fazla yükselmeyeceğini düşündüğümden iki gidip düzlükte liderliği almasını beklediğim (2) DAYIM BENIM'i daha şanslı görüyorum. İki atın yanına yarış gören (4) SİNCLAR'ı da yazıyorum.

7. KOŞU: Günün ağır favorisinin yanına iki at yazarak ikramiye beklentimi yüksek tutacağım.

8. KOŞU: İlk çim yarışını kazanan (3) FIRE AND SMOKE ve kilo farkını kalitesiyle kapatabilecek (1) TIMETOSAYGOODBYE ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

9. KOŞU: Kuponu büyütmemek için, biraz önde tuttuğum 3 atla kapanışı yapacağım. Bu isimler; aradan çok iyi dönen (9) HONEY RYDER, ilk kez çıkacağı çimde etkili olmasını beklediğim (12) ACCELERATION ve (4) DEDE TAŞI.

ALTILIM
1.AYAK: 6
2.AYAK: 6,2,8,3,4,7,1
3.AYAK: 2/3,4
4.AYAK: 1,3,2
5.AYAK: 3,1
6.AYAK: 9,12,4

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

10 yorum

  1. Bombaci

    Bol şanslar

  2. Bol şanslar Mehmet bey bir tek daha kullansaniz kimi tercih ederdiniz basarilar

  3. Bol sanslar , bence o yavas tempo yalpagana da avantaj saglar gibi..plasede tek attım.. besinci ayakta da timetosaygoodbye S. Boyraz antipatime rağmen rahat kazanacagını düşündüğüm safkan.son ayak BOrantay da yine altılı ve diğer bahisler için ideal araya ragmen..Muhtemelen Karataşla Sadettin yanyana geçerler fotoyu.Herkese tekrar bol sanslar..

    • Yalpagan çiçek dolayısıyla olabilir. Timeto bana göre oradaki en potansiyelli at ileride çok daha iyi yarışlarda koşar. Borantay kısmasam yazacağım atlardan biriydi. Hatta dayımı tek atıp son üç ayağa at yazmayı düşündüm ama düşündüğüm bütün atları yazsam kupon çok büyüyordu. O nedenle bir tekle kalan ayaklardan kısmayı seçtim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir