29 NİSAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

4. KOŞU: İlk yarışı rakiplerinin performansına göre iyi olan, çimde de etkili koşacağını düşündüğüm, üzerinde de taylara iyi binen Özcan bulunan (6) MEMDUHAĞA ile başlıyorum. İlk ayakta sürpriz arayışında olacaklara yerleri varsa Mavidalga ile aynı kan hattından gelen (anneleri aynı, Çeliksömek ise Kaizbert oğlu) Kurtadamı değerlendirmeye almalarını tavsiye ederim.

5: KOŞU: İlk atım son startında toparlanma sinyali veren (6) AGAH ancak zor bir yarış ve kalabalık tutuyorum.

6. KOŞU: Ulan Batur’a saldırdığı yarışın ardından (3) KREACHER ön planda olacaktır ama temponun fazla yükselmeyeceğini düşündüğümden iki gidip düzlükte liderliği almasını beklediğim (2) DAYIM BENIM’i daha şanslı görüyorum. İki atın yanına yarış gören (4) SİNCLAR’ı da yazıyorum.

7. KOŞU: Günün ağır favorisinin yanına iki at yazarak ikramiye beklentimi yüksek tutacağım.

8. KOŞU: İlk çim yarışını kazanan (3) FIRE AND SMOKE ve kilo farkını kalitesiyle kapatabilecek (1) TIMETOSAYGOODBYE ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

9. KOŞU: Kuponu büyütmemek için, biraz önde tuttuğum 3 atla kapanışı yapacağım. Bu isimler; aradan çok iyi dönen (9) HONEY RYDER, ilk kez çıkacağı çimde etkili olmasını beklediğim (12) ACCELERATION ve (4) DEDE TAŞI.

ALTILIM
1.AYAK: 6
2.AYAK: 6,2,8,3,4,7,1
3.AYAK: 2/3,4
4.AYAK: 1,3,2
5.AYAK: 3,1
6.AYAK: 9,12,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Bombaci

Bol şanslar

Gezgin

Bol şanslar Mehmet bey bir tek daha kullansaniz kimi tercih ederdiniz basarilar

The sakal

Bol sanslar , bence o yavas tempo yalpagana da avantaj saglar gibi..plasede tek attım.. besinci ayakta da timetosaygoodbye S. Boyraz antipatime rağmen rahat kazanacagını düşündüğüm safkan.son ayak BOrantay da yine altılı ve diğer bahisler için ideal araya ragmen..Muhtemelen Karataşla Sadettin yanyana geçerler fotoyu.Herkese tekrar bol sanslar..

Ozgur

Basarılar

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x