29 NİSAN 2018 PAZAR İSTANBUL 2. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

İyi pazarlar İstanbul 2.altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Üç yarış sonunda göstermiş olduğu performans bana göre burası için yeterli. İlk defa çimde göstereceği uyumun safkanın bu yarışta ki kaderini belirleyeceğini düşünüyorum. (1) AMASYALI ilk şans verdiğim isim olup  sürekli üzerine koyma potansiyeli olan (6) MEMDUH AĞA rakip gördüğüm isimdir. İlk ayaktan günün süprizini ise (2) numaralı DENİZ KÖPÜĞÜ’nden bekliyorum.

2.ayak: Bana göre safkan son derece formda kaldı ki yaşça küçük olan rakiplerinin kalitesi de bana göre safkana göre bir numara küçük. Yine etkili bir yarış bekliyorum (2) numaralı OĞLUM BARAN ilk şans verdiğim isimdir. Ben birazda sevk olsun diye az atla geçmeye çalışacağım ancak riske atmak istemeyenler bence kalabalık tutmalıdır.

3.ayak: Son yarışında güçlü rakibine boyun eğmek zorunda kalan safkan o yarışta bu kadar etkili koşmasa bile bu rakiplerinin önünde yine ilk safkanım olur yine aynı ifadeleri kullanırdım. Agf ye bakmadım ancak tek atabilmek için bakmamamda mantıklı. Çünkü biraz agf de önlerde görsem belki yıkma yoluna gidebilirdim. Bu yarışla birlikte uzunca bir süre oyunlarımda tek olarak deneyeceğim safkanın artık 2018 e merhaba demesini bekliyorum. Risklide olsa  (3) numaralı KREACHER BANKOMDUR.

4.ayak:Son yarışlarında göstermiş olduğu form düşüklüğü ve ilerleyen yaşı artık safkanı bu rakiplerinin önünde bile düşünmeme sebep oluyor. Ancak ne olursa olsun yine tek bacakla kalsa bile koşunun hakkını verecektir (1) GÜMBÜR GÜMBÜR ilk saflanım. Ancak belirtmek isterim ki herşeye rağmen bu grupta çim pistte ve bu mesafede tek olarak denemek isteyenler sonuna kadar haklıdır.

5.ayak: (3) FIRE AND SMOKE ve (1) TIME TO SAY GOODBYE arasında geçmesini beklediğim yarışta süprizde düşündüğüm safkanlar şablonumdadır.

6.ayak: Sıralamam şablondadır herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-6-2

2.ayak: 2-8-3

3.ayak: 3 tek

4.ayak: 1-3-5

5.ayak: 3-1-2-6

6.ayak: 4-2-1-14-12

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Azer

2.altılı ganyan istanbul.1.ayak 6 tek. 2.ayak 6 8 4.7.2.3 3.ayak 3.2.4.1 4.ayak 1 tek 5.ayak 3.1.2.7 6.ayak 4.9.12.10.14.11.2.1.6.5 bol şanslar herkese

Mehmet28

Bol şans Bombacı

admin

Bol şanslar

Mehmet28

Tebrikler Bombacı

admin

Tebrikler Bombacı

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x