29 NİSAN 2018 ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

1.Ayak: Vasat orjinli Arap taylarının koşacağı bu ayakta ilk şansı Berksoy yavrusu 2 numaralı Caymaza veriyorum.Taşanbey vr Şimşeğinoğlu yavruları da çimde fena koşular çıkarmadılar.Sırasıyla 1 numaralı Burhan Usta ve 11 numaralı Miyasehatun koşularıyla da ön plana çıkyor.Ekürilerden 10 numaralı Maydoş,8 boy startta takılmasına rağmen çok iyi bir koşu çıkardı.4.şanslı isim.Bomba kontenjanına da 4 ve 8 numaralı atları ekliyorum..

2.Ayak: Son koşuları tatminkar 3 atın ön plana çıktığı koşuda-12,3,5- sürprizi çimleri eksik gibi gözükse de6,10 ve 7 nolu atlardan beklyiorum..

3.Ayak: 5.yaşında sınıf atlayacağı koşuya çıkacak 2 numaralı Shutka yı ,formda aprantisi ile günün tekş olarak öneriyorum..Kalite Maktayman tek rakibidir..

4.Ayak: 2,4.7ve 10 numaralı atlar dışında sürprize müsait koşuda sıralamam , 12,5,3,6,1,11,8 şeklindendir..

5.Ayak: İstediği mesafeyi bulan 12 numaralı Kırçelebi çok Şanslı..Küçük oynayanlar tek bırakabilirler.Rakileri 1,6,7 ve 9 numaralardır..

6.Ayak: Mesafeye yatkınlıklarıyla Alburak yavrusu Severim,Burcutay ve Kısmetkız ilk 3 atım..Geniş oynayanlar 7,2,3 nolu atları ekleyebilirler..

Herkese bol şanslar dilerim..

 

2,1,11,10

12,3,5,6,10,7

2

12,5,3,6,1,11,8

12

13,9,4,7-2,3

 

Yazar The Sakal 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
thesakal

Teşekkürler..

Mehmet28

bol şans

The sakal

Sağol Mehmet, İstanbul da da ben basarı dilerim sana.bol sanslar.

Ferhat

Mrb admin sitemizi uzun süredir takip ediyorum tahminler yorumlar çok beğeniyor ve yazarlarımızin ilgilisi sorularimizi yanitlamasi hosuma gidiyor ve teşekkür ediyorum.Bi ricam olacak ekonomik kupon paylasmalari teşekkürler.

The sakal

İlk altılının 1. Ayagında Abuzerhat ve Gazınç, 2. Ayak Yiğitefekan ve Özreis, 3. Ayak Ankayı tek atmayacaklar için Spartan Emiri önermek isterim..

The sakal

5. Ayak 9 kosmaz. Yerine Alsancaklı ilave edildi.

Cyrone

selamın aleyküm öncelikle herkese bol şanslar kuponu ben mi yanlış hesapladım yoksa 680.40 tl mi

thesakal

Ben kendi kuponumda 5.ayağı tek attım.Sağ taraflar dikkate alınmadığında ormal bir rakam çıkıyor.

Cyrone

yandaki atlar geldiğinde başarılı kuponlara giriyor mu peki

Cyrone

bu arada 3 lü ganyan oynuyacaklar
1.ayak 5
2.ayak 3
3.ayak 9

thesakal

Hobi olarak yazar başvurusu yaptım cyrone ve ilk gün bu programa direk tahmin verdim,admin de kabul etti.N e cevap vermemi itesin bilemiyorum ama durum bu.İlk yorumum ve kusura bakma büyük bütçeli olduysa,ben de maksimum 20 tl lik yapıyorum .Ve zor gördüğüm için programı beşli ganyan yaptım bugün.Dediğim gibi hobi olsun diye yapmaya çalıştım bu tahmin işini sevdiğim bir sitede.Garip bu tepki.Bol sanlar ama , umarım senin kuponun tutar..Ne diyeyim..

Cyrone

saygısızlık yapıcak ne gibi bir açıklama yaptımda sen beni saygısız buldun onu anlamadım sadece sordum bunun nesi saygısızlık absürt 700 liralık kupon normal görüyorsan eyvallah. bol şanslar.

thesakal

Biraz saygı lütfen..Rica ediyorum.

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x