Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 29 NİSAN 2018 ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

29 NİSAN 2018 ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

1.Ayak: Vasat orjinli Arap taylarının koşacağı bu ayakta ilk şansı Berksoy yavrusu 2 numaralı Caymaza veriyorum.Taşanbey vr Şimşeğinoğlu yavruları da çimde fena koşular çıkarmadılar.Sırasıyla 1 numaralı Burhan Usta ve 11 numaralı Miyasehatun koşularıyla da ön plana çıkyor.Ekürilerden 10 numaralı Maydoş,8 boy startta takılmasına rağmen çok iyi bir koşu çıkardı.4.şanslı isim.Bomba kontenjanına da 4 ve 8 numaralı atları ekliyorum..

2.Ayak: Son koşuları tatminkar 3 atın ön plana çıktığı koşuda-12,3,5- sürprizi çimleri eksik gibi gözükse de6,10 ve 7 nolu atlardan beklyiorum..

3.Ayak: 5.yaşında sınıf atlayacağı koşuya çıkacak 2 numaralı Shutka yı ,formda aprantisi ile günün tekş olarak öneriyorum..Kalite Maktayman tek rakibidir..

4.Ayak: 2,4.7ve 10 numaralı atlar dışında sürprize müsait koşuda sıralamam , 12,5,3,6,1,11,8 şeklindendir..

5.Ayak: İstediği mesafeyi bulan 12 numaralı Kırçelebi çok Şanslı..Küçük oynayanlar tek bırakabilirler.Rakileri 1,6,7 ve 9 numaralardır..

6.Ayak: Mesafeye yatkınlıklarıyla Alburak yavrusu Severim,Burcutay ve Kısmetkız ilk 3 atım..Geniş oynayanlar 7,2,3 nolu atları ekleyebilirler..

Herkese bol şanslar dilerim..

 

2,1,11,10

12,3,5,6,10,7

2

12,5,3,6,1,11,8

12

13,9,4,7-2,3

 

Yazar The Sakal 

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

15
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
thesakal
Üye

Teşekkürler..

Mehmet28
Üye

bol şans

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

Sağol Mehmet, İstanbul da da ben basarı dilerim sana.bol sanslar.

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Mrb admin sitemizi uzun süredir takip ediyorum tahminler yorumlar çok beğeniyor ve yazarlarımızin ilgilisi sorularimizi yanitlamasi hosuma gidiyor ve teşekkür ediyorum.Bi ricam olacak ekonomik kupon paylasmalari teşekkürler.

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

İlk altılının 1. Ayagında Abuzerhat ve Gazınç, 2. Ayak Yiğitefekan ve Özreis, 3. Ayak Ankayı tek atmayacaklar için Spartan Emiri önermek isterim..

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

5. Ayak 9 kosmaz. Yerine Alsancaklı ilave edildi.

Cyrone
Üye

selamın aleyküm öncelikle herkese bol şanslar kuponu ben mi yanlış hesapladım yoksa 680.40 tl mi

thesakal
Üye

Ben kendi kuponumda 5.ayağı tek attım.Sağ taraflar dikkate alınmadığında ormal bir rakam çıkıyor.

Cyrone
Üye

yandaki atlar geldiğinde başarılı kuponlara giriyor mu peki

Cyrone
Üye

bu arada 3 lü ganyan oynuyacaklar
1.ayak 5
2.ayak 3
3.ayak 9

thesakal
Üye

Hobi olarak yazar başvurusu yaptım cyrone ve ilk gün bu programa direk tahmin verdim,admin de kabul etti.N e cevap vermemi itesin bilemiyorum ama durum bu.İlk yorumum ve kusura bakma büyük bütçeli olduysa,ben de maksimum 20 tl lik yapıyorum .Ve zor gördüğüm için programı beşli ganyan yaptım bugün.Dediğim gibi hobi olsun diye yapmaya çalıştım bu tahmin işini sevdiğim bir sitede.Garip bu tepki.Bol sanlar ama , umarım senin kuponun tutar..Ne diyeyim..

Cyrone
Üye

saygısızlık yapıcak ne gibi bir açıklama yaptımda sen beni saygısız buldun onu anlamadım sadece sordum bunun nesi saygısızlık absürt 700 liralık kupon normal görüyorsan eyvallah. bol şanslar.

thesakal
Üye

Biraz saygı lütfen..Rica ediyorum.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.