Ana Sayfa / Tahminler / 29 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

29 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

29 Aralık 2017 Cuma KOCAELİ tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim..

1.AYAK:
10 Ekim tarihli KOCAELİ 1900 KUM sınavında Okan GÖKÇE idaresinde elde ettiği liderliği ve 2.02.67 bitiriş süresini çok beğendiğim, yine Okan GÖKÇE idaresinde koşuya katılacak olan BEUGAZON, ondan önceki 19 Eylül tarihli KOCAELİ 1900 KUM koşusunda 2.02.96 bitiriş süresiyle yine Okan GÖKÇE idaresinde liderliği kimseye kaptırmamıştır. Dolayısıyla idarecisine alışık stiliyle bilinen BEUGAZON ilk tercihim olup, aynı şekilde Mazlum Pir DEMİR’e alışık bir stili bulunan ve Bursa’daki koşularını mekan değişikliği hasebiyle önemsemediğim VOLKANIMSIN bu koşuda tercihleyeceğim isimlerdir. DOCTOR HOUSE da Müslüm BAYDAN idaresinde ihmal edilmemesi gereken bir başka isimdir.

2.AYAK:
25 Aralık tarihli BURSA 1800 KUM koşusunda İbrahim Halil KETME idaresinde elde ettiği liderlikle ben de varım diyen SULTANBATUR baş tercihim olup, BABA İLHAMİ de alışık olduğu jokeyiyle ihmal edilmemelidir.

3.AYAK:
22 Aralık tarihli KOCAELİ 1200 KUM sınavında elde ettiği 2.lik bir tarafa, 1.25.08 bitiriş süresiyle grubunun yakın zamanda en iyisine sahip olan ŞERİFEBACI ile eli kulağında olan LİVACAN bu koşuda birbirlerine rakip konumundadırlar.

4.AYAK:
Bu koşuda, önceki koşularında olduğu gibi vazgeçilmezim durumunda olan WHITE HART LANE, Özgür GÖNÜLTAŞ idaresinde bu koşuda da vazgeçilmezimdir. Bankomdur.

5.AYAK:
Yarış yaşamının ilk 3 koşusuna Gökhan GÖKÇE idaresinde katılan ve gayet de tatminkar yarışlarıyla KOCAELİ KUM pistinde kısa mesafede eli kulağında sinyaller evren GREEN DUCHES bu defa Murat GÜNDÜZELİ idaresinde (5 Aralık tarihli KOCAELİ 1400 KUM sınavında elde ettiği 1.28.64 bitiriş süresinin grubunun en iyisi olmasını da sayarsak) ilk ismim olup, CRAZY CHICK de Onur ATMACA idaresinde ihmal edilmemelidir.

6.AYAK:
Son koşusunda KOCAELİ 1200 KUM pistte elde ettiği liderlikle göz kamaştıran ve bu defa yine Doğukan SAV idaresinde izleyeceğimiz FATİHİNGÜLÜ baş tercihim olup, Hışman ÇİZİK idaresinde koşuya katılacak olan MERCAN GÜLÜ de en belirgin rakibidir.

KOCAELİ

1.AYAK: 1 – 2 – 7
(Beugazon – Volkanımsın – Doctor House)

2.AYAK: 5 – 6
(Sultanbatur – Baba İlhami)

3.AYAK: 4 – 8
(Livacan – Şerifebacı)

4.AYAK: 2
(White Hart Lane)

5.AYAK: 5 – 7
(Crazy Chick – Green Duches)

6.AYAK: 2 – 12
(Fatihingülü – Mercan Gülü)

TUTAR: 2.88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
aytun
Ziyaretçi
aytun

Süper

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şanslar ETC,
Galoplari da verirsen, bülten, çalışma, kafa yorma. ….
Gerek kalmaz.
Kuponu olduğu gibi al yatır.
Fiyatı uygun,tuttuğum atlar….mis mis
Eline ve emeğine sağlık :)))

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

bol şans ETC dost

binbastar
Üye

bol şanslar ETC dost

Poyraz
Ziyaretçi
Poyraz

Sizler bu işin içindesiniz ama at sakliyorsunuz neden 1.ayakta 4 nolu ata vermiyorsunuz

Ilyas
Ziyaretçi
Ilyas

Süper

Ilyas
Ziyaretçi
Ilyas

Bugün tutmuyor

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.