Ana Sayfa / Tahminler / 28 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

28 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

GRAYAMAZON  İLE 5 Lİ GANYAN. Herkese bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son yarışını kazanma başarısı gösteren ve kazandığı koşu sonrası formunu koruduğunu düşündüğüm 1 VANLIMAHO ilk şanslı gördüğüm isim olup ; Son koşusundan ikincilikle ayrılan çalışmalarında aşama kaydeden 2 AHBER , M.Çiçek idaresinde bugün sahaya çıkacak olan ve son işleri bu koşu için yeterli gözüken 4 DİYARBEYİ ilk ayak için yeterli gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Zevkli geçmesini beklediğim ve sürprize açık olarak gördüğüm maiden mücadelede ilk şansı aradan sonra gördüğü yarışlarla yeterince hazır hale geldiğini düşündüğüm 4 GÜN ÇİÇEK' veriyorum. İlk startında dördüncü olduktan sonra son koşusunda etkisiz bir görüntü yaşamış olan ve o gün pistten etkilendiğini düşündüğüm bugün normale dönen piste daha farklı bir sonuç ortaya koymasını beklediğim hazırlıkları etkili 1 BABY PEPPERONI, İstanbul pistinden sonra İzmirde koştuğu ilk startında güzel bir üçüncülük elde eden 2 BIG EAGLE GIRL ve son dördüncülüğüyle kıpırda içinde olan bugün koşunun sürprizine imza atabilecek çalışmalara sahip 7 LAS TERRENAS sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Zorlu geçmesini beklediğim bu koşuyu biraz kalabalık tutuyorum. Son startında önde kendisini çok yıpratan ve erken davranan 1 CHASTE veriyorum. Bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olmasını bilen 4 TRİPLE CROWN , Daha çok uzun mesafeli yarışlarda tempo verip etkili sonuçlar alan 6 GOLDEN OK , Orta mesafelerde etkili yarışlar koşan uyumlu Jokeyiyle 7 UÇAK KAÇTI, son çalışmalarında gelişme ve aşama kaydeden 8 GLİVANA , bu grup için yeterli forma sahip olan 2 ALL I NEED ve 3 BEZMİ ALEM sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Yaklaşık 10 ay gibi bir aranın ardından koşu görüp kondisyon kazanan yeterince hazır hale geldiğini düşündüğüm kendisine uygun rakipler içerisinde start alacak olan 3 MEHMET ABİ ilk şans verdiğim isim olup , startta oyalanmasına rağmen sonlarda çok etkili sprint atabilen uzayan mesafede daha etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim idman görüntüsü ve formu güzel 8 RELAMPAGO , Uzun mesafeli yarışlarda etkili yarışları bulunan hazır ve formda isim 1 BÜYÜK BABA, uzun mesafede çok fazla etkili olmasını beklemesem de etkili sprint atabilen usta pilotuyla 5 VAROLHAN , idman görüntüsünde etkili gözüken ve bu tip uzun mesafelerde sürprize imza atabilecek 6 KİNG OF LİON sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bursa pistinde yapmış olduğu idman görüntüsü ve dinçlik yarışı beklediğim hazırlıkları oldukça etkili olan ve bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek güce sahip grubun en yaşlı ismi olmasına rağmen hazırlıklarını beğendiğim 3 ŞAHPAZLI ilk şans verdiğim isim olup ; Bursa pistinden güzel hazırlıklarla bu koşuya katılacak olan önde istediği tempoyu kurması halinde inatçı yapısıyla sonuca gidebilecek 1 EGEBEYİ, Eküri avantajı elinde bulunan ve sonlarda çok etkili sprint atabilen 7 TARIKHAN, yetenekli bir isim olduğunu düşündüğüm fakat henüz kendisini ispat edemeyen bugün Arap atlarında daha etkili bindiğini düşündüğüm Ö. Yıldırım idaresinde koşacak olan 8 BATMANASLANI sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Son startında oldukça agf tablosunu tavan yaptıran o gün için İzmir pistinde ilk start alacağı için kendisine çok fazla güvenemeyip yanında şans verdiğim başka tayların olduğu, Bugün tanıdığı pistte artık maidene veda edebilecek işlerle hazırlanan bir kez daha Ö.yıldırım idaresinde bu koşuya çıkacak olan ve rakiplerine çok bariz üstün olacağını düşündüğüm yarın AGF tablosunun haklı olarak %50 üzerinde olacağını düşündüğüm. Gösterişli bir birincilik beklediğim 5 GRAYAMAZON'u günün değil 2017'nin kapanışına yakın yılın teki olarak BANKO geçiyorum.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 1,2,4

2.AYAK : 4,1,2,7

3.AYAK : 1,4,6,7,8,2,3

4.AYAK : 3,8,1,5,6

5.AYAK : 3,1,7,8

6.AYAK : 5

TUTAR : 100,80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

jozuf
Ziyaretçi
jozuf

Bol şans üstat. ..

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

1.Ayak : 1,7
2.Ayak : 1,7,8
3.Ayak : 3,5,6,7,8,9
4.Ayak : 8
5.Ayak : 1,3
6.Ayak : 5

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...