Ana Sayfa / Tahminler / 29 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

29 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son üç yarıştır bozuk bir görüntü çizmiş olsada son yarışı artık bu safkanın düzeldiğini gösterdi. Dolayısı ile büyük ölçüde son düzlüğe lider dönecek olan safkan çok boş bırakılırsa büyük ihtimal önde kendisini bozacak rakibi olmaması sebebi ile beyaz bayrak ayna yapabilir (1) numaralı BEAUGAZON risk seven oyuncular için alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

2.ayak: Son derece karışık görünen yarışta çok iyi form yakalayan (6) BABA İLHAMİ yarışın haklı favorisidir. Şu anda grup içinde son düzlük dönüldükten sonra en güçlü ataklara sahip safkan durumunda olan (6) BABA İLHAMİ’nin eksik koşması durumunda Allah herkesin yardımcısı olsun safkan benim BANKOMDUR.

3.ayak: (4) LİVACAN ve (8) ŞERİFEBACI nın ön planda olduğu yarışta bu iki safkanın gruptan ayrıldığını be arka grubu da ayıracağını düşünsemde eksik koşmaları durumunda bu yarışa kendisinden daha güvenli çıkacağını düşündüğüm ve artan bir ivme ile formunun üzerine koymaya başlayan (7) NEV’e şans vereceğim.

4.ayak: Vermiş olduğu altı aylık aradan sonra iki yarış gören ve artık istenen kıvama geldiğini düşündüğüm (5) numaralınRUNNER CAT ilk safkanım.

5.ayak: Benim için günün en önemli ikinci yarışı. 4 Aralık’ta birinci geldiği yarışta klasını ortaya koyan safkan mükemmel aksiyonlarla ve çok rahat bir şekilde birinci geldiği yarıştan sonra tekrar 25 gün geri çekilip bu yarışa hazırlandı. Agf de de oldukça geri planda kalacak olsa da hata affaetmeyecek derecede kendisine inandığım (5) numaralı CRAZY CHICK ilk saflanım.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 /// 3-7-8-6

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 4-8-7

4.ayak: 5-3-2-4

5.ayqk: 5-3-7

6.ayak: hepsi

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı Chick bende tek.

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.