28 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Dünkü İstanbul programının oldukça cazip olmasına rağmen maalesef son ayakta istediğimiz sonucu alamadık. Bugün İzmir programını kolay görünümü içerisinde olmasına rağmen iyi bir ikramiye çıkarmasını bekliyor. Tüm takipçilerimize Bol Şanslar diliyorum.

1.AYAK : Bölünen Maidenin birinci kısmını oluşturan ve her sonuca gebe olarak nitelendirdiğim zorlu koşuda performanslardan ziyade koşan atların o gün ki pist durumu ve orijin hattının da ön plana çıkacağı bir koşu olacağını düşünüyorum. Yarış içerisinde ilk şans vereceğim ismin yarış hayatına Ankara pistinde başlamış olup verdiği ara sonrası İzmir pistine gelen ve bu pistteki son iki yarışında oldukça istikrarsız bir görüntü çizmiş olmasına rağmen o gün koştuğu pistlerden etkilendiğini düşündüğüm ismin muhtemel normal piste koşulacak olan koşuda kesinlikle ihmal edilmemesinin gerektiğini düşünüyorum. Koşuda ilk şansı 8 ALASKAN LADY’e veriyorum. Eksik kalması durumunda son startını görmezden geldiğim bugün için yapmış olduğu hazırlıklarında koşuda ön planda değerlendirilmesi gereken isimlerden olacak 5 REAL KİNG, idman olarak son işlerinde fazlalıklarından kurtulduğunu düşündüğüm uygun kilo avantajıyla beraber yarışta güzel bir yere gelebilecek 6 THE LAST KNIGHT, idmanlarını yarışa yansıtması durumunda bugün için çok fazla zorlanmayacağını düşündüğüm kendisini iyi tanıyan kantarması idaresinde ki 2 FİGHT FİGHTER, son şartlı mücadelesinde koşuda varlık gösteremese de bugün için kendisine denk isimler yanında çıkış yarışı yaparak maidene veda edebilecek durumda ki 7 YAHYAHAN, idmanlarında ki rahat galoplarıyla koştuğu yarışlar arasında fark olan ve bugün için kalabalık geçilecek koşularda kesinlikle ihmal edilmemesi gereken 9 AŞANKIZ, Özcan Yıldırım idaresinde start alacak olan ve son ikinciliğinde ki görüntüsüyle bugün şans verilmeden geçilmeyecek 10 DÖKERLİZ ve yukarı doğru çıkan form grafiğiyle beraber bugün etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 3 KIRMIZI kalabalık tuttuğum yarışta şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Bursadan kazanarak gelen ve son iki startında İzmir Bursa arası mekik dokuyup iki startından da birincilikle ayrılıp bugün tekrar İzmire gelen ve muhtemel bu performans dahilinde yarın için yüksek favori konumunda çıkmasını beklediğim devam eden formu ile beraber koşuda ilk şans vereceğim 3 KARA ŞÖVALYE olup, en ciddi rakip konumunda gördüğüm uzayan mesafe ile beraber son startında favori konumunda ki ismin o gün kilo olarak üzerinde olmasına rağmen etkili bir yarış koşup üçüncülükle ayrılmış olan ve üzerine katarak ivme kazandığı formu ile beraber bugün için koşuda es geçilmemesi gereken 2 NİZİP FIRTINASI, bu tip uzayan mesafelerde etkili koşular yapabilen ve bomboş kilosu ile koşunun sürprizine imza atabilecek 11 UÇAN UÇAN, İdmanlarında ki etkili işleriyle bugün koşuda söz sahibi olması mümkün olabilecek koşuda sürpriz adaylarımdan 4 TULYARBABA – 5 SURKAPI- 6 KÜRŞATBABA – 7 DİYARBEYİ koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Rakipleri arasında direk göze çarpıp muhtemel tablo içerisinde günün yüksek agf tablosuyla beraber koşuda ön planda olacak ismin yanında açıkçası çok fazla macera aramaya gerek duymuyorum. Koşu stili olarak belki kendisini bugün bozmaya çalışacak bir akgün reis olmasına rağmen inatçı karakteriyle birlikte koşuda ön plana düşüp bugün ki rakiplerinin çok üzerinde ki form durumuyla beraber kendisini tanımaya başlayan jokeyi Akın Sözen idaresinde inatçı karakterini ortaya koyarak yarışta aldığı liderliği rakiplerine kaptırmamasını beklediğim ve viraj üzerinde gruba karşı kolaylayıp rahat bir birincilik yapabilecek güce sahip 1 DOMBRA günün BANKO tercih ettiğim isimdir.

4.AYAK : Koşuyu gözümde canlandırıp koşturduğum da ve mesafeyi göze aldığımda iki ismin rakiplerine oranla sivrildiğini düşünüyorum. Yarışı süratlendirecek babauçan ve demirpoyrazım ikilisinin erken liderlik içerisinde kendilerini yıpratmalarından en iyi şekilde faydalanmalarını beklediğim son Bursa yarışında güzel bir ikincilikle rakibine foto da kaybederken yarıştan kopmayarak mücadele içerisinde olan 6 KARAMIH ve yükselen performans dahilin de sonlarda çok etkili sprintiyle beraber rakiplerinin önünde koşuyu kazanması normal sonuç olabilecek 2 AL ANDARKAR koşu üzerinde şans verdiğim ikili olup bu ikilin yarışın son 200 metresinden sonra rakiplerinden ayrılıp birincilik için kıyasıya bir mücadeleye gireceğini düşünüyorum.

5.AYAK : Bölünen Maidenin ikinci ayağına oluşturan kısımda iki isim benim gözümde koşuda sivrilmiş durumda. Özellikle yapmış olduğu son ikinciliğinde artık maidene veda etme sinyalleri veren ve üzerinde ki sert jokeylerimizden Kadir Tokaçoplu seçimiyle rakiplerine oranla bir adım daha şansı artan 2 GO FOR THE AFTER İzmir idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça formda gözüküp koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, bu yıl takvimi içerisinde tek yarış koşup etkisiz kalmış bir görüntü vermiş olsa da apranti tercihi ile beraber bugün üzerinde ki aprantisiyle idmanlarda olup son işlerinde çok iyi bir görüntü çizen rakiplerine oranla çok daha etkili bir koşu performansı yapması beklediğim 3 KİNG WİNNER ikilisinin eşit şansta olduğunu düşünüyor ve en az hata yapanın birinciliğe merhaba deyip maidenden çıkmasını bekliyorum.

6.AYAK :İlk bakışta oldukça zor gibi gözüken ve bir o kadar karakolluk yarış gibi gözükse rakiplerine oranla form grafiği olarak sivrilen isimlerin bariz belli olduğunu düşündüğüm bir koşu. Yarış içerisinde ilk şansı son idmanlarında güzel bir idman gösterilen ve üzerinde ki fazlalıkları attırılan bugün için çok etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 8 SEBAHAT ilk şans verdiğim isim olup, üst üste üçüncülüklerinin ardından devam ettirdiği formuyla beraber bugün koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim devam eden formuyla beraber 2 DAİMON , son kısa idmanlarını beğendiğim yarış içerisinde kendisini unutturması durumunda viraj üzerinde iç bariyerden birinciliğe koşabilecek 5 ALLEGRA ve son startını görmezden geldiğim rahat hazırlıklarıyla beraber bugün için çok etkili bir koşu performansı beklediğim Nevzat Avcı idaresinde ki 10 RÜZGARBERK kapanış ayağını yapacağım isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,5,6,2,7,9,10,3

2.AYAK : 3,2,11,4,5,6,7

3.AYAK : 1 DOMBRA

4.AYAK : 6,2

5.AYAK : 2,3

6.AYAK : 8,2,5,10

TUTAR : 62,72 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Dün son ayak kötü oldu cidden. Telafisi bugün gelir umarım. Bol şanslar.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Guzel kurgu yavuz, benim sablon şöyle:

72315 10

32546

1234 ( bu ayakta ters biseyler olabilir)

Al andakar gecilmez

124 9 10 11

Son ayak, al andakara rakip verilen atin derecesine sahip, demek ki o ayakta kossa sans verilen rakiplerinden biri olacak,
her ne kadar vasat bi grup olsa da mesafedeki derecesine guvenerek daimon banko diyor..riski bu ayakta aliyorum.

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkür ederim bol şanslar dilerim. Dombra rakiplerinin yanında önde çıkıyor bende fakat sonuçta canlı varlıklar o günki şartlarda her an her şey değişebilir. Hazırlık ve form olarak aksi bir durum yaşamadığı takdirde bugün için zor kanaatimce geçilmesi. Son ayakta daimon konusunda hem fikirim fakat Sebahat çok ciddi rakip olacaktır.

Derince
Ziyaretçi
Derince

Bu arada ismi unutmusum ben derince,

Dombra nin ayaginda ters biseyler olabilir derken.

Sebebini de mizzen of turkey olacagini düşünüyorum.

Yarisin temposunu bozabilir.

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Mizzenden önce muhtemel akgün bozmaya çalışacak fakat inatçı karakteriyle vermez ön tarafı yarışa az kaldı bakalım senaryo nasıl olacak

Nolisi Dolisi
Ziyaretçi
Nolisi Dolisi

Yavuz eline sağlık,
İzmir Oyunum
10,3,1,4,8,5,11 sıralamam
1,2,3,4,5,6,7 ayrımsız
1 DOMBRA Tek- Özcan bence çok bozmaya çalışacak ama nafile..
2 ALANDAKAR Tek- Yarış gidişatı çok lehine..
1,2 -Dışına çıkarsa bomba olur zaten.
2,8,5,10 – son ayak senin yorumuna imza atıyorum :)
Tutar: 27.44 tl
Altılının 50tl ile 1000 tl arası bir şeyler vermesini bekliyorum. Yüksek ikramiye beni şaşırtır açıkçası.
Herkese bol şanslar dilerim…

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Teşekkürler nolisi bol şanslar dilerim altılı ikramiye konusunda çok fazla değişim olmayacak gibi katılıyorum :)

Kavas
Üye
Kavas

İzmir
10-3-8
6-5-3-2
1-2
2-1
11-2-10
4-2

Bolşanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar kavas

Kavas
Üye
Kavas

Şanlıurfa
10-3-1-5
12-16-2-3
12-13-11
12
2
10-13-14-2

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Al andakar karamıh yarışı okumak böyle bişey sanırım adminim :)

admin
Yönetici
admin

İyi okumuşsun bravo. İkili de güzel para verdi :D