28 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Son yarışında göstermiş olduğu performans burada ki bir çok safkana yeter de artar bile. Ben maiden da çok fazla oyalayacağına inanmıyorum. Bugün performansının çok az üzerine koysa 50-60 handikaplı atlar ile kafa kafaya koşar (10) numaralı DÖKERLİ KIZ ilk safkanım. Son yarışın da başarısız bir performans ortaya koysa da o mücadelenin H-14 olduğunu unutmamak gerekir. Bu mücadelede daha farklı koşmasını bekliyorum (5) numaralı REAL KING ikinci safkanım. Bu iki safkan haricinde sadece tek bir safkan yazacağım. Ancak şunu belirtmek isterim ki bir çok safkan beklenti olmasına rağmen hayal kırıklığı. O anlamda hiç olmadık isimler de çıkar gelir ise şaşırmam. Burayı doldurursam oyunum çok klasiğe doğru yol alacak. O yüzden burayı üç atla geçtim geçtim, geçemedim yarına bakarız. Yazacağım safkan muhtemelen agf de son 3-4 sırada olacaktır. Çok erken hamle olduğunun farkındayım ama tabelada yer bulursa sonra ki koşular pek anlamı kalmayacak. Safkan mesafe uzadıkça daha iyi hale gelecektir. Start sorunu yaşamaz ve düzgün bir çıkış yapar ise bence sonuca ulaşır. Diyeceksiniz ki: 8 şubat ta 1900 koşmuş net sonuncu olmuş senin ki de laf mı bombacı ? Kafayı alır yarış yükünü çekmeye giderse sonuncu olur tabi. Ama ben bu sonuncu sırada göreceğiniz 30-40 ganyana koşacak bu safkan için iddia ediyorum iyi olacak. (Yani inşallah:)) (6) numaralı THE LAST KNIGHT son safkanım.

2.ayak: Ocak ayında bir yarış koştu sonrasında bir ay sonra yani 17 şubatta NİLDA’ya saldırdı. Ben safkanın formunun iyi olduğunu düşünüyorum. Çünkü 1600 metre gibi safkanlar için daha lanet bir mesafe olamaz. Bence iyi performans ortaya koydu. Uzayan mesafe ile birlikte 1000 direğine kadar sonuncu sırada seyredeceğimizi düşündüğüm safkanın 1000-800-600 direği geçişlerinde tempoyu koyup öne sarkarak son 400 de en dıştan sazı eline almasını bekliyorum. (Yani ben olsam bu taktiği verirdim:)) (6) numaralı KÜRŞAT BABA ilk safkanım. Grubun en formda ismi ise 40 gün içinde 6. yarışına çıkacak. Yarışların da iyi performans ortaya koyuyor olsa da kazandığı mücadelelerin hepsi H-14 yarışlar ancak yine de (3) numaralı KARA ŞÖVALYE ikinci safkanım. TURGUT USTA ve TULYAR BABA nın yarışı forse edeceğini düşündüğüm yarışta 3-4 e yaslanarak son düzlükte favorime direnmesini beklediğim isim ise (5) numaralı SUR KAPI olacak.

3.ayak: Benim için kalitesi burada ki rakiplerinin çok ötesinde. Tabi klasik tabir olacak at atı geçer ama ben yanına rakip yazmak istemiyorum. Aslında daha doğrusu rakip yazmaya uğraşsam da dönüp dolaşıp yine vaz geçeceğim bunu biliyorum. O yüzden safkanı ve rakiplerini görür görmez ben kararımı verdim. Çok daha iyi yerlerde olması gerekirken azla yetinmeyi bilen delikanlı (1) numaralı DOMBRA risklide olsa BANKOMDUR.

4.ayak: Son yarışında göstermiş olduğu performansa kelimenin tam anlamı ile bayıldım. Tekrarlaması halinde kazanması içten bile değil. Ben o performansı ile bu mesafe de sert tempoya da girebileceğine inanıyorum. İlgilileri de inanmış olacak ki sadece yedi gün sonra 1600 metrede ki bu yarışa yazmaktan çekinmemişler. İkinci bir riskli hamle burada gelecek (1) numaralı BABAUÇAN çok risklide olsa BANKOMDUR.

5.ayak: Bu kadar avanstan sonra açıkçası son iki ayağı incelemek istemiyorum sürpriz arayacağım tercihim HEPSİ.

6.ayak: Öyle tahmin ediyorum bu şablon ya ciddi bir ikramiye ile tutar ya da 2-3 de kalır :) ama arası olmaz gibi geliyor. İkinci defa HEPSİ diyorum. Herkese bol şans.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10-5-6

2.ayak: 6-3-5

3.ayak: 1 tek

4.ayak: 1 tek

5.ayak: hepsi

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

dökerliz…….
dombra bay döker…
al andakar
go for the after.
gerisi kapalı bir altılım….

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

1.ayak .10 DÖKERLİZ VE (KIRMIZI )3..EVET BU KIRMIZI İÇİN BUGÜN GELMEZSE BİLE BİR SONRAKİNİ KAZANIR DİYORUM.
2.AYAK1.2.3.4.5.6.7.8
3.AYAK.. BİG DADAŞ STARTTA KALACAK DOMBRA KAÇACAK. BAY DÖKER YAKALARMI?…1.2
4.AYAK..Ö.YILDIRIMLI ALANDAKAR
5.AYAK.2 GO FOR THE ADTER..VE..GEÇEN DEFA YARIŞTAN ÇIKARILAN O GÜN İÇİNDE ÇOK KONUŞULAN 10 NUMARALI TWISTLADY
6.AYAK ADI ÜSTÜNDE SATIŞ KOŞUSU…..HEPSİ
BOŞ KOŞUDADA .Ö.YILDIRIMLI 2 BLACKBAAL

Salvatore
Ziyaretçi
Salvatore

Bombacı bol şans.bu kurgu harika olmuş. Nacizane önerim ilk ayak yahyahan.

Salvatore
Ziyaretçi
Salvatore

DUBAI
1.KOŞU)genetikleri ile bir şekilde oynanmış sözde arap atlarının mücadelesinde 11 numaralı GOSHAWKE bir şekilde kazanır.ikili için bence 9 yaşında da olsa 4 numaralı CHADDAD rakip olur.
1.ayak)güzel bir yarış olacağı muhakkak.GOLDEN JAGUAR ile GOOD FORTUNE büyük ihtimalle kapışırlar gibi gözüksede ben WOVEN ‘ın bu sefer jokeyi tarafından daha akıllıca sürülürse şapkadan tavşan çıkarabileceğini düşünüyorum. Ikidir saçma bir şekilde oluşturuldu3bu at. Diğerleri rakip olamaz.
2.ayak)geçen yarıştan çıkarıldığında da bankoydu. Bu yarışı tercih etmişler. Geçildiği atlar çok kaliteydi. THEGREAT COLLECTION bankomdur.
3.ayak)godolphin resmi geçit yapar.yarisi BIN BATTUTA nin kazanmasını bekliyorum.
4.ayak)1,3,4 arasında gececek gibi duruyor.bir ihtimal 3 numaralı EARNSHAW katılabilir.
5.ayak)burdada çok kaliteli bir yarış izleneceği kesin.4 numaralı ABOVE N BEYOND ve 11 numaralı BEDOUINS STORY arasında mucadele fotoda bitebilir.ikili böyle biter bence.
6.ayak)godolphinlerin burdaki atları bi tık zayıf geldi bana.PERI LIN için bence fırsat yarışı.4 numaralı BAROOT un çok etkili bir sprinti var.sansli..7 numaralı CLIFFS OF CAPRI fena bir at değil.yazilmali.ekuriler muhakkak yazılır zaten. Iki tane kapalı kutu at var.3 numaralı HERMOS O MUNDO ve 10 numaralı MIA TESORO..
HERKESE BOL ŞANS.