1 MART 2019 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

1.Ayak:Günün ilk koşusunda 3-HARPUTLU LADY rakiplerine göre bir tık üstte gözüküyor en sert rakipleri 1-CEASAR ve 4-KUZEY HAMZA öneriyorum.

2.Ayak:Bu koşuda risk alarak eküri destekli 11-ŞAHCAN a güveniyor ve tek atıyorum.

3.Ayak:Rakiplerinden daha iyi olduğunu düşündüğüm 1-MISS BALKAN aprantisi hata yapmadığı sürece birinciliğe yakın gözüküyor.

4.Ayak:Karışık bir yarış olucağını düşünüyorum dileyen kapatabilir.İlk atım 4-ŞAHIMSIN yanına rakip olarak 1-AŞANBEY, 5-TUMBULYALAZ ve 3-SÜMERİNOĞLU ekleyip bu koşuyu geçiyorum.

5.Ayak:1-YILDIZHAN STAR ve 2-BEHRAMKALE arasında geçmesini beklediğim koşuda 8-STAR RUBY ekliyor ve keyifli bir yarış geçmesini umuyorum.

6.Ayak:Günün son ayağında bir at çıkarsam o gelecekmiş gibi hissediyorum ve buraya kadar gelirsem rahat yarış izlemek için hepsi diyorum.

 

1.Ayak:1-3-4

2.Ayak:ŞAHCAN

3.Ayak:MISS BALKAN

4.Ayak:1-3-4-5

5.Ayak:1-2-8

6.Ayak:Hepsi

Kupon Tutarı: 37,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Arnavut

Arnavut
22 Yaşındayım İzmirliyim. Çok genç yaştan beri at yarışlarını severek takip ediyorum genellikle tahminlerimi derecelere yönelik analizler üzerinden yapıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar