Ana Sayfa / Tahminler / 28 Mart Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

28 Mart Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Bu koşu için yeterince handikap düşüren 1-ESCAPE TO VICTORY favorim.Bence bu koşuyu kazanır ve KV koşularda yoluna devam eder.Riske girebilsem tek yazardım.Son koşusunda ağır sikletine rağmen yarışı az farkla kaybeden 6-FIRE PIECE klas binicisiyle favorinin en sert rakibi olur.3-AKYAZILI MUTLU ve 2-RAMAYANA sonraki ihtimaller.

2.AYAK : Uzun aranın ardından gördüğü yarıştan üçüncülükle ayrılan 2-BARREN SUMMER favorim.Binicisini bulan 12-STARIN KIZI en yakın takipçisi.İyi koşmasına rağmen bir türlü kazanamayan 3-DADY KNOWS BEST bugün adından söz ettirebilir.7-KONTESİM, 10-PRENSES NAZ ve 8-LEYLASU şans verdiğim diğer safkanlar.1-ACTION PERFECT sürpriz.

3.AYAK : Arap safkanlarının Şartlı-4 mücadelesinde sıra 7-EMİRİM'de.Ekürisi olan 2-DENİZERİ tahminimce bugün handikap düşürmeye gidecektir.Bu sebeple ekürisine destek verip kazanmasını sağlayacaktır.Eğer koşu riske girerde EMİRİM kazanamazsa 2-DENİZERİ muhteşem ataklarıyla devreye girecektir.Eküriler bankom.

4.AYAK : Günün beşinci koşusunda 4-GRADE BOY favorim.Küçük çaplı kuponlarda tek bırakılabilir.Geri kalan safkanlar eşit şansa sahip olduğundan geniş oynayanlar bu ayağı HEPSİ yapması mantıklı.

5.AYAK : Son koşusunda banko önerdiğim fakat o koşudan üçüncülükçe ayrılan kalite isim 5-HÜSAM AĞA bugünde favorim.1-FORZATO favorinin hata yapması durumunda devreye girecek ilk isim.2-GENÇ ARSLAN , 4-MY KONOS VE 3-TUĞÇE HANIM

sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Son koşusu çok sert grupta olmasına rağmen yakın aralarla biten tabelada dördüncü sırada yer alan 15-KURTHINÇ bugünk koşu için sinyalleri verdi.8-ÇELİKSOY, 7-DÖRTNALINOĞLU, 6-KAANHAN, 4-YİĞİT HORSE ve 10-HAYDARBEY çok at yazanlara önerebileceğim safkanlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 // 6 - 3 - 2 -4

2.AYAK : 2 - 12

3.AYAK : 7

4.AYAK : 4 // HEPSİ

5.AYAK : 5 - 2 - 4

6.AYAK : 15 //8 - 7 - 6 - 4 - 10

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

8 yorum

 1. Kum pist ağırda şablonun değişirmi ramazan kardeşim

 2. RAMAZAN YILMAZ

  Çıkan atlat yerine ilk ayağa 4 nolu satkan eklenmiştir. Bunun dışında şablonuma değişiklik olmayacaktır.

 3. RAMAZAN YILMAZ

  10 defa yazdım çıkardım şu atıya

 4. merhabalar ramazan bey, gecmis olsun diyelim, izmire yorumunuz olucakmi, simdiden tesekkurler bol sanslar

 5. RAMAZAN YILMAZ

  Izmir’e yorumun olmayacak ama yatıracağım kuponum 1.5.2.4/2.4.7.3.1/2/HEPSİ/3/1.2.6.4.7

 6. bol şanslar,

  Arkadaşlar merhabalar benim yapmış olduğum yorumlar genelde büyük ikramiyeler verir,bende sizlerin takipçisi olarak arasıra bazı yorumlar göndericem

  ANKARA

  1 ayak:1,2,3,4,5,6
  2 ayak:1,4,5,6
  3 ayak:2 MAGARSOS
  4 ayak:1,2,3,4
  5 ayak:2 BÜYÜKBAŞ
  6 ayak:1,2,4,6,8,11

Bir cevap yazın