29 Mart Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda yarış hayatı riske giren 3-CANANIM favorim.Son koşularında yavaş yavaş formunu yükseltmeye başlamış ve yinede bir süre dinlendirilmişti.Galoplarına bakınca da bu koşu için iyi bir hazırlık dönemi geçirdiği gözlerden kaçmayan safkan bireazda riske girilip tek yazılabilir.Güvenemeyenlere 6-DENİZSUYU, 7-NİNOŞUN KIZI, 5-PRENSES AMASTRİST sıralamam olsada tek yazmayanların HEPSİ demesi en mantıklı karar olacaktır.

2.AYAK :Beş ayılık aranın ardından katıldığı son koşusunda tabelada yer bulmamış olsada aksiyonlarını çok beğendiğim 3-DORIAN GRAY favorim.Binicisi tarafındanda fazla zorlanmadığı koşu sonrasında bugün kazanabilir.Şartlı koşularda mücadele edip son koşusunda da güzel bir performans sergileyen 9-TURKISH POWER favorinin en set rakibi olur.5-KRIJGER ve 4-JEHANGIR diğer şasn verdiğim isimler.8-QUADIS ve 7-POMPACI NİHAT sonrali ihtimaller.

3.AYAK : Arap safkanların Şartlı-4 mücadelesinde 4-GENÇTAY favorim.Bir koşu önce banko önerdiğim ve yarışı fotoya yakın kaybeden 5-KAĞIZMAN bugün yine çok şanslı.Son koşusunda startta oyalanmasına rağmen koşudan ikincilikle ayrılan 2-BAHTIŞAHANE gruptan üstün strat problemi yaşamazsa kazanabilir.3-SANCAKTEPE sonraki ihtimal.

4.AYAK : Son koşularında performans açısından bir düşüş görünsede gruptan üstün duruşuyla 1-TINKERBELL favorim.Favorinin eksik koşması durumunda ikincilik serisine bağlayan 4-TRALLES GIRL sevreye grecek ilk isim.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 1-RESSAM favorim.Son koşusunda çok üst grupta olmasına rağmen iyi koşan 2-ŞAH ŞEHRİYAR değişen binicisiyle bugün adından söz ettirebilir.10-MUSON RÜZGARI hafif sikletiyle değerlendirmeye alınabilir.4-AKBARAN, 7-GUTİ küçük çaplı kuponlar için önerebileceğim isimler.

6.AYAK : Orjin olarak yüksek potansiyele sahip 3-ACTION LAW üç aylık aranın ardındana katıldığı koşusunu kazanıp formunun yerinde olduğunu gösterdi.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Galoplarındaki muazzam görüntüsüyle 5-KING OF AGEAN ve son beş koşusunu kazanan 2-PRINCESS ADA diğer şans verdiğim isimler.9-SABIR OĞLUM sonraki ihtimal.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3

2.AYAK : 3 – 9 – 5 – 4 – 8 – 7

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 1 – 4

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : 3 – 5 – 2 – 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

CANANIM son son yatırıp ahıra gitti :/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x