28 MART 2014 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  8 – CEBELTAY son yarışında bu mesafede 1,05 e koştu ama 1 boy startta kalması ve değişen binicisi gibi etkenlerle fotoyu önde geçemedi, bu sefer çok şanslı. 5 – MURATHAN ve 3 – AKYAZILI MUTLU tam mesafelerinde. 7 – FIRE OF KARŞIYAKA son yarışında mükemmel fulelerle fotoya girdi fakat 2.likle ayrıldı burada da farklı koşabilir, dikkat. 9 – MİYAZAKİ formunun zirvesinde, 6 – FIRE PIECE, 2 – RAMAYANA  grubun yine üstün safkanları çok atta yazılmalılar. 4 – NASRULLAH BEY iyi koşarsa bu grubu rahat geçer fakat pek ışıklı gözükmüyor, çok atta düşünülür. 10 – TEMEL TAŞI aralardan sıyrılabilir ve 1 – ESCAPE THE VICTORY sürpriz adayım. Zorlu koşuda sıralamam bu şekilde çatıya göre HEPSİ yapabilirim.

 • 2. AYAK

  7 – KONTESİM iki koşu gördü ve çok iyi duruma geldi. Orijin olarakta  (VELOCIRAPTOR(GB)-KAZAK DANCER) mesafe tutacaktır. Riskli olduğunu belirterek banko diyorum. Bu koşuda genel favori 3 – DADY KNOWS BEST ama mesafeyi çıkartabilecek mi belli değil. Tecrübesi ile 10 – PRENSES NAZ favorinin rakibidir. 12 – STARIN KIZI öne çıkan diğer bir safkan ama orijin olarak baba (CESUR İSKOÇ)  tarafından uzuna gitmiyor.

 • 3. AYAK

  Son koşusunda 4 boy startta klarak 3.bitiren 2 – DENİZERİ favorim. 5 – CAPPADOCIA rakibidir. 8 – PALADAYI sürpriz.

 • 4. AYAK

  4 – GRADE BOY favorim. 3 – ARBOND ve 7 – YEGANE rakipleridir.

 • 5. AYAK

  3 – TUĞÇE HANIM ve 6 – ÇİFTÇİ KIZI arasından geçmesini bekliyorum. 4 – MY KONOS plase.

 • 6. AYAK

  2 – BÜYÜLÜ GÖL dereceye göre favorim. 8 – ÇELİKSOY rakibidir. 3 – CANBERAT, 1 – AHLATLI, 9 – NESRETTİN DAYI ve 15 – KURTHINÇ plaseler. Çok at yazmakta fayda var.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
89.1 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
7
2
5
8
3
4
7
3
4
6
1
2
3
8
9
15
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayhan

valla 2-3 aydır takip ediyorum seni.teklerini ve atlarını yazıyorumda.bişe bulmuş değilim :) 6 atla favori vermiyorsun ve favori geliyorya kahroluyorum..altılıda gazoz kapağiyla oynanmıyor maalesef.bugünde takipteyiz inşallah bigün altılı bulucağiz :)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x