Ana Sayfa / Tahminler / 28 MART 2014 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

28 MART 2014 BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

BURSA ALTILI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  8 - CEBELTAY son yarışında bu mesafede 1,05 e koştu ama 1 boy startta kalması ve değişen binicisi gibi etkenlerle fotoyu önde geçemedi, bu sefer çok şanslı. 5 - MURATHAN ve 3 - AKYAZILI MUTLU tam mesafelerinde. 7 - FIRE OF KARŞIYAKA son yarışında mükemmel fulelerle fotoya girdi fakat 2.likle ayrıldı burada da farklı koşabilir, dikkat. 9 - MİYAZAKİ formunun zirvesinde, 6 - FIRE PIECE, 2 - RAMAYANA  grubun yine üstün safkanları çok atta yazılmalılar. 4 - NASRULLAH BEY iyi koşarsa bu grubu rahat geçer fakat pek ışıklı gözükmüyor, çok atta düşünülür. 10 - TEMEL TAŞI aralardan sıyrılabilir ve 1 - ESCAPE THE VICTORY sürpriz adayım. Zorlu koşuda sıralamam bu şekilde çatıya göre HEPSİ yapabilirim.

 • 2. AYAK

  7 - KONTESİM iki koşu gördü ve çok iyi duruma geldi. Orijin olarakta  (VELOCIRAPTOR(GB)-KAZAK DANCER) mesafe tutacaktır. Riskli olduğunu belirterek banko diyorum. Bu koşuda genel favori 3 - DADY KNOWS BEST ama mesafeyi çıkartabilecek mi belli değil. Tecrübesi ile 10 - PRENSES NAZ favorinin rakibidir. 12 - STARIN KIZI öne çıkan diğer bir safkan ama orijin olarak baba (CESUR İSKOÇ)  tarafından uzuna gitmiyor.

 • 3. AYAK

  Son koşusunda 4 boy startta klarak 3.bitiren 2 - DENİZERİ favorim. 5 - CAPPADOCIA rakibidir. 8 - PALADAYI sürpriz.

 • 4. AYAK

  4 - GRADE BOY favorim. 3 - ARBOND ve 7 - YEGANE rakipleridir.

 • 5. AYAK

  3 - TUĞÇE HANIM ve 6 - ÇİFTÇİ KIZI arasından geçmesini bekliyorum. 4 - MY KONOS plase.

 • 6. AYAK

  2 - BÜYÜLÜ GÖL dereceye göre favorim. 8 - ÇELİKSOY rakibidir. 3 - CANBERAT, 1 - AHLATLI, 9 - NESRETTİN DAYI ve 15 - KURTHINÇ plaseler. Çok at yazmakta fayda var.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
89.1 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
7
2
5
8
3
4
7
3
4
6
1
2
3
8
9
15

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ayhan
Ziyaretçi
ayhan

valla 2-3 aydır takip ediyorum seni.teklerini ve atlarını yazıyorumda.bişe bulmuş değilim :) 6 atla favori vermiyorsun ve favori geliyorya kahroluyorum..altılıda gazoz kapağiyla oynanmıyor maalesef.bugünde takipteyiz inşallah bigün altılı bulucağiz :)

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.