28 MART 2015 CUMARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışını çok beğendiğim geçen seneye oranla kıyasladığımız da o performansından çok uzak olan ama bu yarışla yükselmesini beklediğim (1) HÜSAM AĞA favorimdir. Ara sonrası yarış gören kalite safkan (2) SUN KINGDOM, Son yarışına göre çok ciddi kilo avantajıyla yarışacak olan (6) OVA KARTALI, son yarışında 61 kg koşan o yarışta kilosundan etkilendiğini düşündüğüm (8) EL MIRADOR ve son olarak son yarışında çok geciken (9) BEST EVER.

2. Ayak Son yarışını mükemmel bulduğum seri safkan (1) NUREYŞAN çıktığı gibi bitirmeye yakın gözüküyor. Rakip olarak son iki yarışını mükemmel bulduğum (3) RANA SULTAN, sonunda kendisinden bekleneni veren (12) HABER KARTALI, Son yarışlarını dikkate almadığım (2) KOŞUCU.

3. Ayak Yarış gören inatçı safkan (4) CESUR HİSAR favorimdir. Bu safkanı geçen sene izleyenler bilir. Ve stilinde rakibi de bulunmuyor. Önde istediği temposunu kuracaktır. Son yarışıyla sonunda kazanan (3) KORALAY, formunun en üst seviyesinde gördüğüm (1) ALMAATA, gördüğü yarışlar sonrası iyi duruma gelen (6) DENİZERİ, herkesin unuttuğu kendini uzaklara saklayan kapalı kutu gördüğüm (7) KAVAKLI yazacağım.

4. Ayak Burada normalde BADE HANIM ve FRATELLI ayırmayı düşünmüyordum. Lakin bu ayağı çok inceledim derecelerle kıyasladığımda  BADE HANIMIN derece olarak bu yarışı rahat kazanacakmış gibi bir senaryo çıkıyor ortaya. İki safkanın koştuğu gruplar kıyaslanamaz bile. Önde ki tempoyu çok rahat belirleyecek olan (1) BADE HANIM BANKOMDUR.

5. Ayak Son yarışında bir önce ki gibi yarışı kazanacak olan SUN BURN önde ki safkanlara çok avans verdiğinden dolayı son yarışında sprintini yetiştiremedi. Ben bu yarışta temponun çok düşük olacağını düşünüyorum. Etkili sprintiyle bu yarışı SUN BURN rahat kazanacaktır. Safkanın 800 galobunda uçmuş olması da bir etken. (7) SUN BURN BANKOMDUR. Bu safkan gelmezse benim için çok büyük bir at yarışı sürprizi olur.

6. Ayak Son yarışında ilk defa çıktığı pistte 5. liği bile iyi olan (11) HÜRDAĞ favorimdir. Safkan tam sevdiği mesafede koşacak. H.KETMENİN sert pedirgisiyle kazanmaya yakındır. Son yarışını mükemmel bulduğum (9) AHLATLI son çalışmalarında ingiliz galobu yapmış ihmal etmeye gelmez. Son yarışında sert rakiplerinin yanında güzel bir 3.lük elde eden (3) POWER, önde temposunu iyi ayarlayabilirse etkili olabilecek olan (7) BURCUNUR ve son olarak etkili sprintini ayarlayabilmesi durumunda (6) ATİKKIZ yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1,2,6,8,9

2. Ayak 1,2,3,12

3. Ayak : 4,3,1,6

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 11,9,3,7,6

ŞABLON TUTARI : 24 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed