27 MART 2015 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İzmir altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Herhangi bir isme kesinlikle gelmez diyemeyeceğim koşuda toplam 6 tayın start almasının avantajıyla HEPSİ diyerek geçiyorum.

 

2.AYAK: Klas binicisiyle tanıştıktan sonra aynı mesafe ve çimde iki birincilik alarak iyi iş çıkaran 7 (SARDES) herkesin olduğu gibi benim de favorim olacaktır. Fakat cazip bir isim önerim olacak ki verdiği iki aylık araya rağmen idmanlarını düzenli olarak sürdüren çime daha yatkın yapısıyla ve zorlu rakiplerine göre kilo avantajı olacak olan 11 (EYMEN), bir de yanına binici uyumunu iyi sağlamış olan 5 (PAMUK ABLA) ‘yı ilave ediyorum.

 

3.AYAK: Arap atları içerisinde ender görülen ”kaçak tavşan at ” yapısı ve bunu yarış sonuna kadar sürdürebilmesiyle 3 (GÜZELYÜZ) uygun mesafe ve kilosuyla çıktığı gibi bitirebilir. Bugünkü banko adayımdır.

 

4.AYAK:  KV-9 Sadık Giz koşusunda İzmir ve Bursa’nın kalite isimlerini bir araya getiriyor. Cebine güvene yine HEPSİ diyerek işini sağlama alabilir. Benim kuponumdaki sıralamaya göre 6 (TOPRAKBAY), 4 (RÜZGAR ETO), 1 (CORİTİBA) ve gözlük takı ilavesinin itici güç olduğunu son idmanında gösteren 3 (RED EYE) olacaktır.

 

5.AYAK: 3 yaşlı ingiliz taylarının şartlı mücadelesinde kendisine uygun jokeyinin stiliyle 2 (GÜRSOY) öne çıkmaktadır. Aksi durumda diğer tüm tayların da şansı devreye girer ki sıralamam şöyle olacak. 1 (DORUK ALİ), 3 (RİVER MAAS), 4 (SİDELİ), 5 (ANİZARBOS)

 

6.AYAK: Baharın gelmesiyle birlikte başlayan çim pist yarışlarında gerçek performanslarını ortaya koyma fırsatına erişecek olan tayların handikap yarışında önceliğim jokey uyumu üst seviyede olan 10 (WİLLİSTON), kulaklık takısı olumlu etki yapabilecek olan 9 (BALOUCAT), binici uyumu olup uygun pist ve mesafeyi de bulan 7 (SKYFRONT), bir diğer çim sevdalısı 2 (SAND BLLESRT), jokey faktörünün etkili olacağını düşündüğüm 12 (BİOTİC) ve son iki yarışında kilo fazlalığından etkilendiğini düşündüğüm sürpriz adayım 11 (GOLD ANWİL) diğer önerilerim olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 6-2-1-5-3-4
2.Ayak: 7-11-5
3.Ayak: 3
4.Ayak: 6-4-1-3
5.Ayak: 2 /// 1-3-4-5
6.Ayak: 10-9-7-2-12-11

Kupon Tutarı: 25,92 TL  (/// sonrası 5.ayakta 1-3-4-5 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ferhat

İlk ayak 1 ve 3 disina cikmaz

Anonim

2. Ayakta 1 i hafife almayin kuponda yer vermemissiniz

erdoğan bayram

1.ayak.1 3 4 2
2.ayak.hepsi.
3.Ayak.3
4.ayak.6
5.ayak4.2
6.ayak.hepsi

admin

Bol şanslar

Seyis

Son ayak sevdalinka tek olur

Okan

Keşke gençtaya şans verseydiniz yazık olacak kupona

Ferhat

Emegine saglik o kadar arastirip bizimle paylasiyorsun ve karsilik beklemiyorsun tesekkur ederim