Ana Sayfa / Tahminler / 28 MART 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

28 MART 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bursa altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: Grubun üstünde görünen kalitesiyle ve azalan kilosuyla 6 (OVA KARTALI) önceliğim olacak. Kendisinden beklenmedik performans gösteren bu safkanı hata yapması durumunda devreye Bursa'da daha iyi işler çıkartan 2 (SUN KİNGDOM) son idmanları gayet tatminkar 9 (BEST EVER) ve 3 aydır start almamasına rağmen 1 aydır dereceli idmanlarıyla starttan da düzgün çıkması durumunda 4 (TAMERLANO) girecektir.

 

2.AYAK: Birkaç kez start alıp 4-5 aylık sürelerdir sorunları nedeniyle geri çekilen tayların Şartlı mücadelesi. Öyle ilginç isimler bir araya gelmiş ki, fakat formda olan taze maidendan çıkmış 12 (HABER KARTALI) öncelikle önerim olacak. Son üç yarışında uzun mesafeden etkilenerek tabela bile yapamayıp ilgililerinin bu ısrarından vazgeçmesiyle ideal mesafesinde tekrar kazanabilecek 2 (KOŞUCU), ara veren isimlerden son antremanında ben burdayım diyen 8 (SELAYATLI) kuponumuz için yeterli olacaktır.

 

3.AYAK: Henüz dört gün önceki koşusunda banko verdiğim 3 (KORALAY) yine kuponumuzda mutlaka yer almalıdır. Fakat kilosunun biraz fazla oluşu nedeniyle yanına son dönemlerde pist veya jokey hatalarına maruz kalan,oldukça iyi idmanlarıyla birlikte mesafeye daha yatkın olduğu yarışı bulan 6 (DENİZERİ) ve binicisiyle katıldığı tek yarışıyla en iyi derecesini yaparak kazanan 7 (KAVAKLI)' yı ilave ediyorum.

 

4.AYAK:  Katıldığı bütün koşuları uzak farkla kazanarak gerçek performansını tam anlamıyla göremediğimiz 2 (FRATELLİ) 'nin bu yarışında İzmir'in kazanmayı alışkanlık edinmiş binici uyumu süper 1 (BADE HANIM) ile olan mücadelesinden az hata yapan kazanacaktır.

 

5.AYAK: Binicisiyle katıldığı tüm koşularda genelde kazanan veya en azından tabelaya giren 7 (SUN BURN) misli oynayanlara alternatif tek. Son yarışında değişik bir şekil yaparak kazanan 1 (DOĞUNUN REİSİ) ve sürprizde de idman performansında eski günlerine dönüş sinyali veren 5 (ARBOND) ilave edeceğim isimler olacaktır.

 

6.AYAK: Tecrübeli arap taylarının handikap mücadelesinde binicileriyle bir araya geldiğinde daha iyi koştuklarını gözlemlediğim 9 (AHLATLI) ve 8 (BAŞYAZAR)'ı ayrımsız yazıyorum. Sürpriz önerim de ideal mesafesinde yarışacak olan 6 (ATİKKIZ) olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 6-2-9-4
2.Ayak: 12-2-8
3.Ayak: 3-6-7
4.Ayak: 2-1
5.Ayak: 7 /// 1-5
6.Ayak: 9-8-6

Kupon Tutarı: 12,96 TL  (/// sonrası 5.ayakta 1-5 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bilen
Ziyaretçi
Bilen

4 lü ganyana yetişe bildim. Amorti yapmış gibi oldu ama tutdurduk. Tşk

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla