28 KASIM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Henüz maiden olmasına rağmen kazanacak kıvama geldiğini düşündüğüm (2) MİRANUR, son yarışını önemsemediğim (6) ŞEKER YILDIZI ve form tutmaya başlayan (5) SLEVEN üçlüsünü önde tutuyorum ve bu 3 isimle risk alıyorum. Yeterli bulmayanlar için 8,3,7 sıralaması öneririm.

2. KOŞU: Potansiyelinin altında yarışlar yapan (7) ALL ACCOUNTED FOR favorim. Son yarışında kıpırdayan (6) ROYAL STORY, eski günlerine dönüş sinyali veren (1) VELİAHT, ilk kaba kum yarışında pistin ıslak olmasının lehine olacağını düşündüğüm (8) LOVELY PRENS, etkili jokeyiyle (2) HILL HEAD, sürpriz olarak da stili rakiplere rağmen yarış gören (9) KOREK şans verdiğim atlar.

3. KOŞU: Dişi atların performans olarak öne çıktığı yarışta sürpriz olabilir, 4 atla geçmeye çalışacağım. Kafama çok takıldı orjin olarak iyi ancak ilk yarış ve çalışmaları kötü olan Pamuk Baba’yı yeri olanlar değerlendirebilir.

4. KOŞU: Kalite olarak rakiplerinden farklı olan iki isimden (8) BABAESKİ’yi (1) GÜRGÜR BABA’nın arası nedeniyle önde tutsam da ayırmadan yazıyorum.

5. KOŞU: Sonlarda etkili gelecek eküri destekli (13) UÇANBİLGİN kazanmaya yakın gördüğüm tay. Başarılı yarışlarının ardından kazanan (1) EMİRSOY, rakibinden rövanşı almak isteyecek (9) ZAĞNOS, sürpriz olarak da ilk kaba kum yarışı hayal kırıklığı olmasına rağmen potansiyeli olan (4) KARKAMIŞ’ı yazıyorum. Yeri olanlar Oğulcanım’ı da değerlendirebilir.

6. KOŞU: Aslında zor bir yarış ancak buraya kadar tek kullanmadık. Bir önceki ayakta riski alabilirdim ancak burada tek atmasam 4 attan fazlasına şans vermem gerekecekti. Son yarışlarında tek attığım isimlerden (16) BABA İLHAMİ buraya kadar gelebilirsem yüzümü güldürür inşallah.

ALTILIM
1.AYAK: 2,6,5
2.AYAK: 7,6,1,8,2,9
3.AYAK: 7,9,1,6
4.AYAK: 8,1
5.AYAK: 13/1,9,4
6.AYAK: 16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Len arkadaş yine beni babalara getirdin ya 😂😂😂

Bombaci

Ya benim tek zaten fantazi normal birşeyde ben BABA yı nasıl atladım hayret ya. Ama erken davrandım yırttım :)/)

Bombaci

Vallahi ben bunu bi ton atta yazmadım ilave edeyim bari

Adrian

bol şans Mehmet

ETC

Şansın daim olsun Mehmet Can…
İsabetli tahminlerin şerefine…

yavuzhan41

Bol şanslar

admin

Tebrik ederim. Hayırlı uğurlu olsun altılı.

ETC

Mehmet dostum tebrik ederim.. Devamının gelmesi temennisiyle

Bombaci

Kardeşinm iyiki varsın yoksa kepengi indiriyorduk 😂😂

Bombaci

O iş bende :):)

yavuzhan41

Tebrik ederim mehmet devamı bolca gelir inşaallah.

binbastar

tebrikler mehmet, daha buyuklerine

26
0
Tahmin paylaş.x
()
x