kocaeli altili tahminleri bombaci

28 KASIM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir:

1.ayak: Safkanların hiçbiri bahsedilecek veya üzerinde durulacak safkanlar olduğunu düşünmüyorum biri hariç. Yine safkanların hiçbirinin form durumunun da üst düzey olduğunu düşünmüyorum. Yarın agf çıkacak ilk iki safkan büyük ihtimal diğerlerinden ayrılacaktırlar. O anlamda dileyen şansını o şekilde de deneyebilir. Bahsedeceğim safkan 30 ganyana koştuğu ilk yarışından hemen sonra kulislerde fırtına gibi esip konuşulmaya başladı ve ikinci yarışında maiden dan çıktı. Sonrasında Kocaeli’nin yolunu tutan safkan Kocaeli’deki ilk iki yarışını kazanarak biranda tekrar dikkatleri üzerine çekmiş olsada yarış severlere hiçbir zaman yüzde yüz güven vermedi. Ancak ona rağmen beşinci yarışında 67 handikap puanına ulaştı ki şu anda burada ki rakiplerinin 4-5 yaşında ve 25-30 yarışta halen daha 30 handikaplarda olduğunu göreceksiniz. Sonrasında yine o kadar çok konuşuldu ve üzerinde duruldu ki bugün şampiyon diye konuştuğumuz safkanlarla G-1 kısrak koşusuna kayıt oldu. Başarısız olsa da ısrarla idmanlarda kendisini beğendiren safkan son olarak Özcan’dan sonra Karataş’ın da çekim alanına girdi. İdman performansının ve kan hattının hakkını bir türlü veremeyen safkan son olarak 45 bin lira bedelle -eski okurlar bilir- benim çok iyi bildiğim bir isme satıldı. Bu isim aynı zamanda 15 ganyana koşarken Türkiye’nin ilk defa benden duyduğu BALYECİ SALİH’in de sahibiydi. Halen daha hiç kimse beğenmese de bu insanlar bu safkanı söke sökeee sınıf safkan yaptı. Zoru seven bu ahır yine zor bir safkanda karar kıldı. Ben bu insanların bu safkanın da hakkından geleceğine inanıyorum. Yaklaşık 4 aylık aradan sonra sahne alacak safkan belki at bile geçemeyecek ancak benim için önemli değil bu kız bu rakiplerin yanında benim için bahsedilmeyi hak ediyor ve bende hakkını teslim ediyorum. Çok risklide olsa (1) numaralı AUF WIEDERSEHEN BANKOMdur.

2.ayak: Çok zor kazanan bir isim ve mesafe kısa gelebilir ancak ben fit durumda olduğunu düşünüyorum ve yinede AGF çıkmayacaktır. (1) numaralı VELİAHT ilk safkanım.

3.ayak: O bir İngiliz, o bir dişi, o bir kır safkan ve onun ilk ismi Gray. :):) Beni bilen bilir böylede fantazi bir adamım. Yarın agf oranını çok merak ediyorum. Ancak bahsettiğim özellikler bile hiç koşmamış olsa da benim için tek atmaya yeterli. Son koşusunda söz konusu rakibi UÇANKUŞ olunca ve aynı zamanda boş koşuda koşunca ne bahsedecek nede yazacak yerim vardı. O yüzden bu safkan için ölüm sessizliğine bürünüp büyük bir merakla altılıya dahil koşacağı ilk koşuyu bekledim. Ve o gün bugün oldu. Zaten herkesin anladığı gibi -bana göre- (6) numaralı GRAY GIRL ya tek olur  ya da …!!!

4.ayak: Uzunca süre koşmamış olsa da kalite kalitedir. Kesin bir sorunu var o belli ancak rakipleri son derece müsahit. (1) GÜRGÜR BABA ilk safkanım.

5.ayak: İstanbul – Bursa derken Şartlı-3, şartlı-5 derken döndü geldi Kocaeli’ne son yarışına istinaden de burada oldukça ön planda olan (9) ZAĞNOS ilk safkanım.

6.ayak: Sıralamam şablonda olacaktır herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 tek

2.ayak: 1-7 // 2-3 // 5

3.ayak: 6 // 1-7-9-2-3

4.ayak: 1-8

5.ayak: 9-5-1-3-10

6.ayak: 2-3-4-9-10-13-15-16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar

ETC

Bombacı dostuuum
Şansın da gün güzelliği gibi aydınlık olsun…
Bugün güzel haberler alacağız…

Adrian

bol şans Bombacı :)

crone

bol şanslar bombacı…

yavuzhan41

Bol şanslar bombacı

tuyoman

Herkese mutlu günler bol kazançlar benim kendi görüşümdür bombacı abimden esinlenerek abimin teklerini kullanıp fantazi dolu bir kupon ortaya çıkartım bu zamana kadar bombacı abimin yaptığı kuponları takip ettim beğenerek okuyorum ellerine sağlık abicim

İlk başta bende 1 numarayı tutuyorum abi sen olmasan aklıma bile gelmiyicekti 1 numara zamanında bana bu attan ilham verip kazandırmışlığın çoktur ilk ayaktaki tekim (1) numara fazla fantastik hayırlısıyla gelir inşallah

1.ayak//(1) TEK

Ben burda 8 numarayı tutuyorum o yüzden ayrımsız olarak 1,67,8 geçmek istedim umarım dilediğimiz gibi olur.

2.ayak//(1,6,7,8)

Gray girl takibimde olan bir at benim ama tek bir at korkutuyor beni 9 numaralı siela ayrımsız yazmak istiyorum bombacı abime güvenip tek geçesim var aslında ama 9 numara korkutuyor sadece beni

3.ayak//(6)//(9)

Bombacı abime katılıyorum ve 2 at geçiyorum

4.ayak//(1)//(8)

Ben bu ayağa çok atla geçme taraftırıyım bana göre ön planda olan isim eküriler

5.ayak//(1,3,5,8,9,10,13)

Son ayaktada karakolluk gibime geliyor sırasıyla kuponumda görebilirsiniz nedense ama delijet i bir farklı tutuyorum hayırlısı diyelim herkese bol şanslar

6.ayak//(2,3,4,5,9.10.11.13.15.16)

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x