kocaeli altili tahminleri

28 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bütün arkadaşlarımıza bol şanslar dilerim. Kocaeli’de yarın yağmur olasılığı yüksek kuponlarınızı ona göre değerlendirmenizi tavsiye ederim.

1.AYAK : Altılı ganyanın başlangıç ayağında üç ismi önde tutuyorum Kocaeli pistinde koşup aynı derece ( 1,51 ) içerisinde yakın ara koşmuş olan isimlerin idman pisti görüntüsüyle de oldukça etkili olabilecek durumları göze çarpıyor. 3 WANNEBE , 2 MİRANUR , 5 SLEVEN bu üç ismi ayırt etmeden yazıyorum. Son koşusunda ki etkili ikinciliği ve yükselen performansıyla bugünde etkili bir yarış ortaya koyabilecek 8 ADIEU ve son olarak idman görüntüsünde takibimde olan kıpırdamalar gördüğüm çok ters bir yarış ortaya koyabilecek 9 ENE sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

2.AYAK : 2016 yılında Kocaeli pistinde birbirinden güzel koşulara imza atan ve son koşusunda ki ikinciliği ile oldukça hazır hale gelen bu pistin etkili isimlerinden 1 VELİAHT Kocaeli pistinde yapmış olduğu tatminkar galopuyla koşuda önde gelen isim olup ufak ve mislilik kuponlarda risk edilebilir gözüyle bakıyorum. Daha geniş ve sağlam kuponlarda yer alması gereken rakibine göre daha hafif kilo avantajıyla son üçüncülüğünün ardından yükselen form grafiğini idman pistine yansıtan  6 ROYAL STORY, İstanbul idman pistinde ki görüntüsünü bir türlü yarışlarına yansıtamasa da bugün çıkacağı Kocaeli pistinde etkili bir sonuca imza atabilecek 8 LOVELY PRENS , Bursa pistindeki hazırlıklarının bu koşu için yeterli olabilecek konumdaki Bursa Kocaeli arası mekik dokuyan 2 HILL HEAD ve son olarak Kocaeli pistinde ki son idman görüntüsüyle yarışın iddalı isimlerinden olabilecek 7 ALL ACCOUNTED FOR sıralaması kuponlarda bulunması gereken isimlerdir.

3.AYAK : Maiden mücadele de iki dişi tay ön plana çıkmış gözükmüş olsada bugün erkek taylardan bir ismin maidene veda etmesi çok fazla da süpriz olmayabilir. Yarış hazırlıkları ve bu pist mesafedeki koşularına bakıldığında 9 SİELA ve 6 GRAY GIRL ayırımsız eşit şansa sahip olup, bugün bu iki ismin eksik durumundan yararlanabilecek ve hazırlıkları oldukça dikkat çekici 2 ERKAN ABİ ve bugün Kocaeli pistine gelenler arasında olan 1 BARBO‘dan güzel bir yarış çıkabilir.

4.AYAK : Kupon bedeli açısından ve diğer koşuların zorluk derecelerin biraz daha yüksek olması sebebiyle tek tercihimi bu koşuda kullanıyorum. Riski bir tek olmasına rağmen Pistin ıslak olacağını düşünerek ve yakın zamanda koşarak diğer en ciddi rakibine karşı biraz daha hazır ve form olarak önde gördüğüm ismin Kocaeli pistinde ilk startı olacak rakibine karşı bir adım daha önde olduğunu düşünüp son yaptığı Bursa pistinde ki çalışmalarını da göze alarak 8 BABAESKİ‘yi günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

5.AYAK : Son yarışını Kocaeli pistinde kazanırken inatçı yapısını gözler önüne seren ve bugünde etkili bir yarış performansı ortaya koyabilecek hazırlıklara sahip 1 EMİRSOY ilk şanslı isim olup,  İstanbul’dan Kocaeli pistine gelen bir türlü istenilen patlamayı yapamamış olsada kumaş olarak çok farklı bir isim olan 4 KARKAMIŞ , son yarışında kuponum da tek olarak yer alan ve o gün istenilen düzeyde koşu içerisinde performans sağlayamayan bugün yanına ekürilerini de alan 7 TUTARLI ve Bursa pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi gözüken ve son yarışlarında grup olarak daha sert rakipler yanında koşu koşmuş olup bugün çıkacağı ilk Kocaeli pistinde ki yarışında etkili sprintiyle güzel bir sonuca imza atabilecek 2 ERDURAN sıralaması kuponumda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Çok yakın isimlerin bir araya geldiği bu yarışta ön planda tuttuğum isimlere şans verip, çok kalabalık tutmak istemiyorum. Ön planda tuttuğum isim bu tip mesafede ve bu grupta her zaman söz sahibi olup form grafiği gayet güzel durumda olan 5 KILÇIK ilk şans verdiğim isim olup, Kocaeli pistinde farklı koştuğunu düşündüğüm yarış hazırlıkları yeterli gördüğüm 3 DELİJET, son yarışından sonra formunu geliştiren yine bu pisti seven 4 EDEBEY , son iki yarışında form sıçraması yaratan ve idman görüntüsü oldukça iyi olan 11 SERHASAN ve son olarak bir kaç yarıştır takip isimlerinden olup şans verdiğim bugünde son kez şans vereceğim hazırlıkları ve formu iyi olan 15 KARAZEYTİN sıralamasına şans veriyorum.

 

KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 3,2,5,8,9

2.AYAK: 1,6,8,2,7

3.AYAK: 9,6,2,1

4.AYAK: 8

5.AYAK: 1,4,7,2

6.AYAK: 5,3,4,11,15

TUTAR : 120 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

ETC

Şansın bol olsun Yavuzhan dostum…

Mehmet28

bol şanslar

Bombaci

Bol şanslar

Adrian

bol şans Yavuzhan

Onur can

Slm arkadaşlar

ETC

Hoşgeldin Onur Can…

Onur can

hoşbulduk HTC

ETC

Esasında bugün SLEVEN tek bile gidermiş.. ENE epey dişli çıktı yalnız bundan sonraki koşularda düşünülmeli…

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x