kocaeli altili tahminleri

28 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Güne zorlu koşuya rağmen banko ile merhaba demek istiyorum.Son başarılı ikinciliği ile ADIEU-8- formunu yükseltmeye başlaması ve 25,3-1,02.5-,1,15.5 rahat son işi ile de uygun grupta kazanabileceğinin sinyallerini verdi, etkili binicisi ile finishi rakiplerinden önce görmesini beklediğim safkan zorlu program üzerindeki ilk bankom!

2.ayak: Bu gruptan daha farklı bir isim olan HURRICANE FLY-3- koşarsa kazanır.Kumaşı tartışılmaz VELİAHTIM-1- öncelikli rakibidir.Mesafe uyumu yüksek ASLAN KOÇUM-4- ihmale gelmez.Gününde olduğunda ters sonuçlar alabilen HILL HEAD-2- daha sonra şans verdiğim isim olup, son koşusunda kıpırdayan ROYAL STORY-6- bu koşu dahil kollanmalı. Bu koşuya etkili hazırlanan LOVELY PRENS-8- ve ALL ACCOUNTED FOR-7- daha sonra.

3.ayak: Bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim ERKAN ABİ-2- favorim.Performansları tatminar GRAY GIRL-6- ve MY HOPE-7- başlarda değerlendirilebilecek diğer isimler.Bu kez daha hazırlıklı olan KAANBEYİ-3- ve BARBO-1- daha sonra şans verdiğim isimler olup Furkan Yüksel ile bir kez daha diyen SIELLA-9- bu ayağın sigortası olur görüşündeyim.

4.ayak: Etkili olduğu pist ve mesafede, son üçüncülüğünde yakmış olduğu olumlu sinyaller ve bu koşu için Bursa’da yapmış olduğu son 28-56,5 rahat işi ile BABAESKİ-8- zorlu program üzerindeki ikinci bankom!

5.ayak: Son koşusunu kazanırken mücadelesini beğendiğim EMİRSOY-1- bu koşu için İstanbul’da yapmış olduğu çalışmalarında da etkili görünüm sergiledi , safkan bir kez daha kazanmaya yakındır. Yine son koşusunda ve sonrasındaki idmanlarında fena gözükmeyen ŞAHGÖZÜ-5- öncelikli rakibi konumunda.Bu kez çok etkili bir yarış çıkartmasını beklediğim KARKAMIŞ-4- kesinlikle kazanırda adını duyuracak bir diğer isim olup, yeterli performansları ile ZAĞNOS-9-, DURMAZAKAR-8-,eküri  ordusuyla koşuya katılan TUTARLI-7-, GÜLDÜRGÜLDÜR-3- ve OĞULCANIM-10- bu ayağın geliri yüksek diğer isimleri.

6.ayak: Uyumlu binicisi ile sevdiği pist ve mesafede KILÇIK-5- favorimdir.Bu kez çok etkili koşmasını beklediğim TAŞIYAN-6- ve bu koşuya etkili hazırlanan CANDOSTUM-7- ihmale gelmezler.Son koşularında devamlı etkili görünüm veren ve iyice kıpırdamaya başlayan BABA İLHAMİ-16- daha sonra şans verdiğim isim olup, son koşusunu kazanırken beğendiğim SERHASAN-11- da fazlaca ihmale gelmez.Önlerde boş kalır ve  üzerine gidilmez, tempo fazlaca yukarılara taşınmaz ise GALAPAGOS-9- yine tatlı bir sürprize imza atabilecek yapıda olup KARAZEYTİN-15- son ayağın sigortası olur görüşündeyim.

Kupon

8

3-1-4-2-6//8-7

2-6-7-3//1-9

8

1-5-4-9-8-7-3-10

5-6-7-16//11-9-15

38,4//53,76//141,12 tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Şansın aydın olsun Binba dostum..
2.ayakta HURRICANE FLY tercihin çok yerinde bir tercih olmuş harikasın..
Ben tercihlerimde belirtmedim ama bu atın son koşusunda startta 50 metre kaybettikten sonra 1900 KUM pistte tabelanın 4.sırasında kendine yer bulması çok önemli..

ETC

Teşekkür ederim can dostum…
Bu aralar evde pinekliyorum, epeyce bir süre bu şekilde olacağım neden dersen minik bir operasyon geçirdim. Pek öyle mühim denilecek türden değil, ben de malum nekahat evresinde işyerine gidemiyorum. Onun haricinde işyerinde olduğum zamanlarda da sizleri yalnız bırakmamaya çalışıyorum ama Samsung’un eski moda bir cep telefonu ile ancak takip edebiliyorum sizleri :)) iş yoğunluğu da ayrı mesele.. Ama sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım. Ailemden ötesiniz benim için..

ETC

hahahahaha binba dostum yengede sıkıntı çıkmaz neden dersen ortada bir yenge yok :))
Patron da beni komiserler kurulu kararıyla yarıştan bile çıkaramaz. Her daim padokta bekliyorum :))
İyi günde kötü günde bu ortam benim için hep farklı, güzelliklerle dolu bir ortam..
Çünkü bir bahçe tek başına bahçe değil, bahçeyi güzelleştiren çiçekler, ağaçlar, yapraklar olur…
Sizler herşeysiniz benim için..

ETC

Varolasın dostum.. Bilmukabil..
Bu arada değinmeden geçemeyeceğim HURRICANE FLY’a beni de iştahlandırdın..
O 50 metre kaybettiği yarıştaki sprintini izledim, hiç de ihmal edilecek gibi durmuyor. Her an ekleme yapabilirim.

Adrian

bol şans Binbastar

yavuzhan41

Bol şansların olsun.

P@Ş@_LI_

KOCAELİ

1.) 6,1,5,7

2.) 1.VELİAHT

3.) 7,5,1,6,3,9,2

4.) 8,4,10

5.) 1.EMİRSOY

6.) 16,6,9,7

Bolşans