Ana Sayfa / Tahminler / 28 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
kocaeli altili tahminleri

28 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Güne zorlu koşuya rağmen banko ile merhaba demek istiyorum.Son başarılı ikinciliği ile ADIEU-8- formunu yükseltmeye başlaması ve 25,3-1,02.5-,1,15.5 rahat son işi ile de uygun grupta kazanabileceğinin sinyallerini verdi, etkili binicisi ile finishi rakiplerinden önce görmesini beklediğim safkan zorlu program üzerindeki ilk bankom!

2.ayak: Bu gruptan daha farklı bir isim olan HURRICANE FLY-3- koşarsa kazanır.Kumaşı tartışılmaz VELİAHTIM-1- öncelikli rakibidir.Mesafe uyumu yüksek ASLAN KOÇUM-4- ihmale gelmez.Gününde olduğunda ters sonuçlar alabilen HILL HEAD-2- daha sonra şans verdiğim isim olup, son koşusunda kıpırdayan ROYAL STORY-6- bu koşu dahil kollanmalı. Bu koşuya etkili hazırlanan LOVELY PRENS-8- ve ALL ACCOUNTED FOR-7- daha sonra.

3.ayak: Bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim ERKAN ABİ-2- favorim.Performansları tatminar GRAY GIRL-6- ve MY HOPE-7- başlarda değerlendirilebilecek diğer isimler.Bu kez daha hazırlıklı olan KAANBEYİ-3- ve BARBO-1- daha sonra şans verdiğim isimler olup Furkan Yüksel ile bir kez daha diyen SIELLA-9- bu ayağın sigortası olur görüşündeyim.

4.ayak: Etkili olduğu pist ve mesafede, son üçüncülüğünde yakmış olduğu olumlu sinyaller ve bu koşu için Bursa’da yapmış olduğu son 28-56,5 rahat işi ile BABAESKİ-8- zorlu program üzerindeki ikinci bankom!

5.ayak: Son koşusunu kazanırken mücadelesini beğendiğim EMİRSOY-1- bu koşu için İstanbul’da yapmış olduğu çalışmalarında da etkili görünüm sergiledi , safkan bir kez daha kazanmaya yakındır. Yine son koşusunda ve sonrasındaki idmanlarında fena gözükmeyen ŞAHGÖZÜ-5- öncelikli rakibi konumunda.Bu kez çok etkili bir yarış çıkartmasını beklediğim KARKAMIŞ-4- kesinlikle kazanırda adını duyuracak bir diğer isim olup, yeterli performansları ile ZAĞNOS-9-, DURMAZAKAR-8-,eküri  ordusuyla koşuya katılan TUTARLI-7-, GÜLDÜRGÜLDÜR-3- ve OĞULCANIM-10- bu ayağın geliri yüksek diğer isimleri.

6.ayak: Uyumlu binicisi ile sevdiği pist ve mesafede KILÇIK-5- favorimdir.Bu kez çok etkili koşmasını beklediğim TAŞIYAN-6- ve bu koşuya etkili hazırlanan CANDOSTUM-7- ihmale gelmezler.Son koşularında devamlı etkili görünüm veren ve iyice kıpırdamaya başlayan BABA İLHAMİ-16- daha sonra şans verdiğim isim olup, son koşusunu kazanırken beğendiğim SERHASAN-11- da fazlaca ihmale gelmez.Önlerde boş kalır ve  üzerine gidilmez, tempo fazlaca yukarılara taşınmaz ise GALAPAGOS-9- yine tatlı bir sürprize imza atabilecek yapıda olup KARAZEYTİN-15- son ayağın sigortası olur görüşündeyim.

Kupon

8

3-1-4-2-6//8-7

2-6-7-3//1-9

8

1-5-4-9-8-7-3-10

5-6-7-16//11-9-15

38,4//53,76//141,12 tl

Hakkında binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.

14 yorum

 1. ETC

  Şansın aydın olsun Binba dostum..
  2.ayakta HURRICANE FLY tercihin çok yerinde bir tercih olmuş harikasın..
  Ben tercihlerimde belirtmedim ama bu atın son koşusunda startta 50 metre kaybettikten sonra 1900 KUM pistte tabelanın 4.sırasında kendine yer bulması çok önemli..

  • binbastar

   merhaba ETC dost)) vallahi her daim hazırsın, hemen geri dönüş yapıyorsun herkese, enerjin ve motivasyonun hiç azalmasın, HURRICANE FLY’a gelince at gerçekten beğendiğim bir isim, son koşusunda belirttiğin gibi at ciddi bir mesafeyi kapatarak etkili geldi ancak iş işten geçmişti bugün koşullar lehine neden olmasın

  • ETC

   Teşekkür ederim can dostum…
   Bu aralar evde pinekliyorum, epeyce bir süre bu şekilde olacağım neden dersen minik bir operasyon geçirdim. Pek öyle mühim denilecek türden değil, ben de malum nekahat evresinde işyerine gidemiyorum. Onun haricinde işyerinde olduğum zamanlarda da sizleri yalnız bırakmamaya çalışıyorum ama Samsung’un eski moda bir cep telefonu ile ancak takip edebiliyorum sizleri :)) iş yoğunluğu da ayrı mesele.. Ama sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım. Ailemden ötesiniz benim için..

  • binbastar

   bizler de seni çok seviyoruz, geçmiş olsun öncelikle, umarım kısa sürede toparlar ve galoplara başlarsın=))burası gerçekten çok güzel ve samimi bir ortam ancak aileyi de işleri de önem sıralamasında geriye atma sonra yengeden de, patrondan da yersin ambargoyu mbh koşarsın demedi deme dostum))

  • ETC

   hahahahaha binba dostum yengede sıkıntı çıkmaz neden dersen ortada bir yenge yok :))
   Patron da beni komiserler kurulu kararıyla yarıştan bile çıkaramaz. Her daim padokta bekliyorum :))
   İyi günde kötü günde bu ortam benim için hep farklı, güzelliklerle dolu bir ortam..
   Çünkü bir bahçe tek başına bahçe değil, bahçeyi güzelleştiren çiçekler, ağaçlar, yapraklar olur…
   Sizler herşeysiniz benim için..

  • binbastar

   eyw ETC dost, tamam o zaman sıkıntı yok)), güzel yüreğin, güzel sözlerin, sürekli katkıda bulunduğun detaylı paylaşımların ve hepsinden önemlisi aramızda olduğun için bir kez daha teşekkürler

  • ETC

   Varolasın dostum.. Bilmukabil..
   Bu arada değinmeden geçemeyeceğim HURRICANE FLY’a beni de iştahlandırdın..
   O 50 metre kaybettiği yarıştaki sprintini izledim, hiç de ihmal edilecek gibi durmuyor. Her an ekleme yapabilirim.

  • binbastar

   hiç düşünme yapıştır=))

 2. Adrian

  bol şans Binbastar

 3. yavuzhan41

  Bol şansların olsun.

 4. KOCAELİ

  1.) 6,1,5,7

  2.) 1.VELİAHT

  3.) 7,5,1,6,3,9,2

  4.) 8,4,10

  5.) 1.EMİRSOY

  6.) 16,6,9,7

  Bolşans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir