28 Haziran İstanbul At yarışı tahminleri

Gazi koşusuna bir gün kala Ankara ve İstanbul at yarışlarında yine zevkli koşular var. İstanbul’da 1 bankomuz var. 2 ayakta 11 – VILLAGE WIND. 2 – ASTORYA ve 5 – EL CONQUERADOR ise günün ikilisi gözüküyor. 

1.AYAK:   8 – ZENGİNKIZ favorim. 2 – SEVDACAN yaşına göre iyi yarışlar çıkartıyor, çalışmaları güzel. 4 – PAMUK NİNE sürekli tabelada dikkat edilmeli. 1 – HİSARPINAR ve 3 – ALARAP plaseler.

2.AYAK:  11 – VILLAGE WIND ve 10 – RUDE BOY arasında gözüküyor. Pistin kuruması 11 – VILLAGE WIND’i bir adım öne taşır, bankom.

3.AYAK:  3 – GÖKDOĞAN, 7 – TATARBEYİ ve 8 – ALANZA favorilerim. 2 – BEKMEZHAN ve 6 – MASTARDAĞLI plaseler.

4.AYAK:  2 – ASTORYA ve 5 – EL CONQUERADOR arasındaki mücadele 1.ciyi belirler.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.