Hızelbeyi - 2006 / Veliefendi Hipodromu'nda çim pistte 2 bin 400 metre mesafede yapılan 3 yaşlı 22 İngiliz safkanın katıldığı koşuda, Kadri Daşkan'ın sahibi olduğu “Hızelbeyi” isimli safkan, son 200 metredeki atağıyla foto finişle birinci oldu. Hızelbeyi, 2.27.60'lık derecesiyle ilk sırada yer aldı. Yarışta 2. sırayı jokeyi Ertül Cankılıç ve Özen Adalı'nın sahibi olduğu “Annosh” isimli safkan, 2.27.61'lik dereceyle, üçüncülüğü Kemal Kurt'un sahibi olduğu “Bors” isimli at, 2.29.48'lik dereceyle jokeyi Mehmet Kaya ile elde etti.

28 Haziran Ankara At yarışı tahminleri

Gazi koşusuna bir gün kala Ankara ve İstanbul at yarışlarında yine zevkli koşular var. Ankara’da 2 bankomuz var. 1 – FIRE MAMBO ve 5 – TUMBULZELE.

1.AYAK:   8 – OYTUNTAY, 9 – AYNURUM, 2 – ÇALIŞKANBEY, 7 – OĞULSEFA galoplarına göre ilk sıralamam. Genel olarka safkanlar hazır durumda, çok at yazılabilir veya en iyi galoplara sahip olan 8 – OYTUNTAY tek atılabilir.

2.AYAK:  1 – FIRE MAMBO mesafesinde uygun rakiplerinin yanında bankom.

3.AYAK:  5 – TUMBULZELE, VELİCANKIZI’nın yokluğunda rahat bir birincilik alacak gibi gözüküyor, bankom.

4.AYAK:  1 – KÜÇÜK MATRA favorim. 4 – LYRIC sert rakibidir. 3 – PIRILIM ve 6 – MANZANILLO plaseler. 2 – NADİRE sürpriz.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.