Ana Sayfa / Tahminler / 28 Haziran Ankara At yarışı tahminleri
Hızelbeyi - 2006 / Veliefendi Hipodromu'nda çim pistte 2 bin 400 metre mesafede yapılan 3 yaşlı 22 İngiliz safkanın katıldığı koşuda, Kadri Daşkan'ın sahibi olduğu “Hızelbeyi” isimli safkan, son 200 metredeki atağıyla foto finişle birinci oldu. Hızelbeyi, 2.27.60'lık derecesiyle ilk sırada yer aldı.Yarışta 2. sırayı jokeyi Ertül Cankılıç ve Özen Adalı'nın sahibi olduğu “Annosh” isimli safkan, 2.27.61'lik dereceyle, üçüncülüğü Kemal Kurt'un sahibi olduğu “Bors” isimli at, 2.29.48'lik dereceyle jokeyi Mehmet Kaya ile elde etti.

28 Haziran Ankara At yarışı tahminleri

Gazi koşusuna bir gün kala Ankara ve İstanbul at yarışlarında yine zevkli koşular var. Ankara'da 2 bankomuz var. 1 - FIRE MAMBO ve 5 - TUMBULZELE.

1.AYAK:   8 - OYTUNTAY, 9 - AYNURUM, 2 - ÇALIŞKANBEY, 7 - OĞULSEFA galoplarına göre ilk sıralamam. Genel olarka safkanlar hazır durumda, çok at yazılabilir veya en iyi galoplara sahip olan 8 - OYTUNTAY tek atılabilir.

2.AYAK:  1 - FIRE MAMBO mesafesinde uygun rakiplerinin yanında bankom.

3.AYAK:  5 - TUMBULZELE, VELİCANKIZI'nın yokluğunda rahat bir birincilik alacak gibi gözüküyor, bankom.

4.AYAK:  1 - KÜÇÜK MATRA favorim. 4 - LYRIC sert rakibidir. 3 - PIRILIM ve 6 - MANZANILLO plaseler. 2 - NADİRE sürpriz.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.