Gazi koşusu 2014 Tahminleri

1 – BE MY SHADOW: Geçen yıl iki koşu koşan safkan 2014 yılında 3 Maiden ve 2 adet grup koşusuna katıldı. İlk uzun mesafe deneyimini ise ENYALIOS arkasından 3 boy geriden 2. tamamladığı 2200m çim pist yarışı. Kaliteli safkan sürekli yükselen form grafiğine rağmen Gazi koşusu için şansını sürpriz görüyoruz.

2 – BENELUX: Hayatının ilk 3 koşusunu fırtına gibi kazanırken süper bir başlangıç yapan safkan 3,95 ganyanla KULOĞLU karşısına çıktı. 1400m çim pist koşuda 3.lüğü 1sn geriden aldı. En son 6.ayda JUNIOR PIANIST’ın kazandığı koşuda nefes açarak bu koşuya katılıyor. LUXOR orijinine sahip safkanın hem form sebebi ile hemde mesafe yüzünden şansı çok sürprizde görüyoruz.

3 – BLACK KING: Henüz grup koşusu kazanamayan safkan kısa ve orta mesafeli yarışlarda güzel bir performans çıkardı. En son Ankara’da ENYALIOS e BE MY SHADOW arkasından boyun farkıyla 3.lük çıkaran safkan Gazi koşusu için şansı çok sürprizde gözüküyor.

4 – BLAZE TO WIN: Geçen sene ilk iki koşusu olan şartlı yarışları kazanırken mükemmel derecelerle kazanan safkan İstanbul’da 1600m çim pistte KULOĞLU karşısında yaptığı dereceleri yanıltmayacak bir şekilde harika bir yarış çıkardı. Daha sonraki rövanş yarışında 1800M çim pistte KULOĞLU arkasından 2. oldu. 6 ay beklemeye alınıp ERKEK TAY DENEME koşusuna katılan safkan KULOĞLU ve HAKEEM arkasından 3.lüğü paylaşırken bu senenin flaş safkanlarından ES ES RUNNER’ı geçti. 20 gün sonra 2200m’de G3 koşuda kendinden emin fulelerle 5 boy farkla kazanırken Gazi koşusu için hazır olduğunu belli etti. Yeterli pişkinliğe kavuşan safkan birinciliğin en güçlü adaylarındandır.

5 – DASKYLEION: İstanbul pistlerinden başlattığı yarış hayatını Adana’da devame ttiren safkan bu sene Ankara’ya geldi ve sürekli açık yarışlar içinde yer aldı. Son çim totosu 4-5-3 olan safkan sürekli ilerleme kaydediyor, tabelada yerini almaya çalışacaktır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Gazi koşusu 2014 Tahminleri […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x