Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 27 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

27 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: ilk yarışlarında kötü gibi görünsede bence ufak tefek sorunları giderildiği zaman çok fazla maidenda oyalanmayacaktır. Ben bu safkanı çok tutuyor ve gelişimini merak diyorum (8) numaralı SELİNCAN ilk safkanım.

2.ayak: Bazı sorunları olan, H-15 ve H-16 yarışlarda dolanan, sık koşturulan safkanların mücadelesinde form durumu itibari ile ön planda safkanlar olsada ben kalabalık tutulmasından yanayım. Hemen her pilota uyum sağlayıp sorun çıkarmayan safkanın İstanbul sentetikte bu rakipler önünde ben şanslı olduğuna inanıyorum. (6) numaralı ZAMANIN HARİKASI ilk safkanım.

3.ayak: Verdiği aradan sonra bir yarış görüp nefes açan safkanın kısalan mesafe ile birlikte bu yarışa birincilik için çıktığına inanıyorum. (1) numaralı AKKULA ilk safkanım.

4.ayak: Verdiği aradan sonra çıktığı ilk yarışında uzak ara farkla güzel bir birincilik elde eden safkanın daha zorlu rakipler önünde de seriye devam etmesini bekliyorum risklide olsa (4) ZAFER ATEŞİ BANKOMDUR.

5.ayak: Kalite İngilizlerin Kv-8 mücadelesinde (2) İNPULSIVE ilk safkanım.

6.ayak: Son yedi yarışın hepsinde tabelada yer bulan safkan İzmir’de ki son yarışında cesur yürek tavırlar sergiledi. Yapı itibari ilede çime yatkın görüntüsü olan safkanın bu yarışta söz sahibi olmasını bekliyorum (1) numaralı KUĞU GÜZELİ ilk safkanım.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM.

1.ayak: 8-7 /// 1-5

2.ayak: 6-2-10 /// 7-1-5-4

3.ayak: 1-4-2

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 2-1-5-3-4-7

6.ayak: 1-2-5-9

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Bombacı

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

Mehmet28
Üye
Mehmet28

İkinci ayaktakileri yazmışsın :)

espranz
Ziyaretçi
espranz

Slm bombaci bolsans diliyorum.bugun istanbula yetisemedim.adana icin guvendigin bir tek varmiydi.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.