Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 27 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

27 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1. Koşu : Aradan sonra iki yarış gören HARLAN CREEK(5) artan nefesi ile kazanabilir, çok şanslıdır, favorim. Adana'dan gelen AZİZ AĞA(1) temposunu önde kabul ettirip kendisine uygun olacak binicisi ile sert rakibi olacaktır. İlk kez kuma çıkacak olan YILAN KALE(4), sıkıntılarından kurtuldu ise MISS CONGENIALITY(7) ve pisti tanıyan YELYARAN(3) etkili olacaktır.

2. Koşu : Denk safkanların mücadelesi zor geçmeye aday gözüküyor. Sevdiği mesafede ZAMANIN HARİKASI(6) çıktığı gibi bitirmesini beklediğim isimdir.

3. Koşu : Uygun rakipleri yanında REİSOĞLU(4) Halis ile kazanmasını beklediğim isimdir.

4. Koşu : Son yarışı çok iyi olan ZAFER ATEŞİ(4) yine kazanmaya yakın, tek korkum Halis bu safkana ilk kez binecek.

5. Koşu : Son yarışını kazanan IMPULSIVE(2) mesafe biraz uzasada yinede favori. MY BILLIONAIRE(5) ve NAMTAR(7) rakipleridir.

6. Koşu : Safkan artık kazanmanın sınırlarından geziyor, SARAYCARİYESİ(9) bugün aynı binicisi ile kazanabilir, favorim. KUĞU GÜZELİ(1), SANAY(2), RUSGELİN(4), SELUŞKA(5), KIZIM İDİL(7) ve BAHANE(6) hatasını kollayacak.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 5   ////  1-4-7-3
2.Ayak : 6
3.Ayak : 4
4.Ayak : 4
5.Ayak : 2-5-7
6.Ayak : 9-1-2-4-5-7-6

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.