Ana Sayfa / Tahminler / 27 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

27 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: İdman pistinin kuyumcu vitrinine döndüğü maiden mücadelede henüz koşu karakterleri oturmamış ve belirli bir istikrar yakalayamamış safkanların katılacağı koşuda mümkün olduğunca çok sayıda isme yer verilmesi taraftarıyım.Öncelik verdiğim isimler SELİNCAN-8-,YILANKALE-4-,MISS CONGENİALITY-7-, HARLAN CREEK-5- ve KIZIL KARTAL-2,diğer safkanlar da ihmale gelmez.

2.AYAK: Sanat çevrelerinin dahi zaman zaman yorumlamakta zorlandığı, kimilerine göre dahi,kimilerine göre deli,  ölümsüz başyapıtları ile geçti bu dünyadan bir Salvador Dali…Sürrealist resim akımının önde gelen isimlerinden İspanyol ressam dünyanın pek çok ülkesinde halen kendisine yoğun hayranlık besleyen pek çok farklı milletten insanı sanatı ekseninde toplayabiliyor,formunu bulan ve üst üste kazandığı koşularla uygun grupta birinciliğe bir kez daha göz kırpan safkan için bugün ben de DALİCİM-2-’e güvenme taraftarıyım,  safkan 25,8 son rahat işi ve klas jokeyi Uğur Polat ile finishi diğerlerinden önce görür bankom!

3.AYAK: Rakiplerinin bir adım önünde gözüken AKKULA-1- ve REİSOĞLU-4- mücadelesinde ALTEPE-2- öncelikli ve tek rakip konumunda.

4.AYAK: Performans olarak birbirine oldukça yakın isimler,  riskin azaltılması taraftarıyım.Sentetik performansları yüksek olan  ZAFER ATEŞİ-4- ve BLACK WASP-2- öncelikli. Grubun etkili isimlerinden BAYBAŞKAN-1- ve bu kez çok etkili koşmasını beklediğim GRİFFON-5- daha sonra.

5.AYAK: Grubun baboşları IMPULSIVE-2-, MARVELOUS IRON-3- ve SINCLAR-6- başta dursun, ağır abiler sallanırsa formda isim MY BILLIONAIRE-5- devreye girer.

6.AYAK: Vermiş olduğu kısa aranın ardından koşu gören ve son yarışını kesinlikle ölçü almadığım RUSGELİN-4- favorim.SANAY-2- ve SELUŞKA-5- son koşularını kazanırken iyi görünüm verdiler.Sentetikte çok koşmasını beklediğim KUĞUGÜZELİ-1- olmazsa olmazım.Kıpırdanmalar içerisindeki SARAYCARİYESİ-9- ve KIZIM İDİL-7- daha sonra.

1.AYAK: 8-4-7-5-2//1-3-6

2.AYAK: 2 DALİCİM

3.AYAK: 1-4-2

4.AYAK: 4-2//1-5

5.AYAK: 2-3-5-4

6.AYAK: 4-2-5-1//9-7

TUTAR: 28,8 tl//57,6(4.AYAK 4 AT İLE) tl//138,24 tl

NOT:Koşudan çıkartılan SINCLAR yerine 4 nolu MASTER PATRICK eklenmiştir

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar Binba

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar Binbastar

Bombaci
Üye

Ahahhahah o nasıl BANKO safkan anlatışı bayıldım 😂😂😂 bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şans

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.